Osvětlení podlahy -přední část

Odpovědět
eviz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 70
Registrován: pát kvě 17, 2013 7:34 pm
Bydliště: Praha

Osvětlení podlahy -přední část

Příspěvek od eviz »

Neřešil někdo náhodou osvětlení podlahy řidič a spolujezdce. Vím,že origo něco prodávají,tak jestli tam náhodou není někde nějaká příprava. Jako auto na cesty do práce používám Toyotu Yarise a ta má vyvedené konektory pod spodní plasty. Dík za info. Kdo si hraje nezlobí.
Uživatelský avatar
George
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: sob říj 08, 2016 10:48 am
Jméno a příjmení: Jiří Otisk
Bydliště: Mokre Lazce

Re: Osvětlení podlahy -přední část

Příspěvek od George »

Osvetleni jsem resil, snad tady dam i postup az najdu cas (dost vlhky sen :), jsem porad na uteku ) nicmene v cine jsem koupil cob modul :
http://rainbowfy.samotech.net/shop/dayt ... g-parking/
Dela se to v libovolne barve a maji toho na ebay kvanta. Nicmene to strasne oslnovalo takze jsem pred to dal 5v stepdown modul taky z ebay ( casem vymenim az udelam svuj s ochranama) a stahnul jsen napeti na cca7V aby to svitilo tak jak potrebuju. Cele jsem to nadratoval na 12v zasuvku. Nechtel jsem to prasit na led okruh a dalsi 12v okruhy protoze jsem nikde nenasel kolil je na tehle k dispozici vykonove, led jsou rizene z body unit a v manualu nepisou nic uzitecneho o parametrech. Takze zasuvka je jistota.
Subaru BRZ 2016 MT Sport Limited - vlakno o aute.
Obrázek
Subaru Legacy Wagon 2.0R MY07, motor EJ20F (DOHC, 121kW), 4AT,SportShift,VTD,VDC
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. SJ (13-18)“