Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Odpovědět
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od martas »

Zajímalo by mě,jak jste se popasovali s vanou v kufru.Myslím,že to není jen můj broblén a není to problém jen tohoto modelu. :839: Vážně mě to začíná trušku srát :839: Lítá mi tam jak vana,věci na ní.Už jsem toho vyzkoušel docela dost a efekt nic moc!Tedˇ přemýšlím o sucháči :655:
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od Mareka »

... Se omlouvám že se opakuju, ale jak už jsem dříve na spřáteleném webu napsal (a Seatík se mnou souhlasil), tak jako nejjednodušší cesta mi pořád přijde: "No já to ve Forestru (stejně jako u předchozích aut) vyřešil jednoduše - koupil jsem za pár kaček velkou univerzální síť s oky do kufru a zaháčil ji na oka do všech rohů přez plastovou vanu. Takže teď drží vanu ale i cokoli jiného - prostě jen rukou nadzvednu síť a hážu to pod ní (větší věci hážu i na ni neb působí protiskluzově - oproti té gumě)"
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová vana v kufru - Forestr 2010

Příspěvek od quickly »

Martas, zkus ji prosím vyfotit. Mám MY09 a vana jako taková mi vůbec nelítá. Na malé věc mám postranní síťky a na trochu větší věci (hasičák, lopatka) mám kapsář (kupováno v OBI) za zadním sedadlem (pohledám v diskusích, někde to mám vyfocené). Hupcuk mám schovaný za kapsářem.

MY10 mám myslím ségra AndreaM, tak se třeba vyjádří :850:

Když vezu nákup, tak je vždy kufr plný ::-DD: a nebo si nějaké tašky přikurtuji k pesové mříží pomocí pavouků. Když vezu malé věci, beru si s sebou skládací umělohmotnou bedýnku.

EDIT 11:57 : Tady je vidět kapsář a na bocích síťky
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od quickly »

Mareka píše:No já to ve Forestru (stejně jako u předchozích aut) vyřešil jednoduše - koupil jsem za pár kaček velkou univerzální síť s oky do kufru a zaháčil ji na oka do všech rohů přez plastovou vanu.
Toto řešení je pro mne nepoužitelné :686: , protože Max by mi to roztrhal při prvním výletu :850: .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od AndreaM »

Já mám vanu s nízkým okrajem a rozhodně má dost velké vůle, ale chtěla jsem ji, protože forýsek u nás pracuje jako náklaďák, tak aspoň trochu ochrana před bordelem co tam vozím. Že tam lítá - no většinou na ní mám bedýnku nebo náklad. Víc mě vadí, jak se sklápěním sedadel a vožením větších nákladů zlámaly/zmačkaly okraje. Příjemně mě ale překvapily ty věšáky na tašky, ač se mi to nezdálo, tak opravdu fungují!! Když vezu dvě taška s nákupem = do bedýnky se nevejdou, když je dám jen tak do kufru = mám nákup vykoulený ven do posledního rohlíku :713: , ale když je zavěsím, zůstanou v pohodě :845: , takže malé věci do bedny, vhodné věci zavěsit a no a stále mám taky v kufru různé hadry, takže ty taky používám jako utěsňovadla.
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
Tomino
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 141
Registrován: čtv dub 29, 2010 8:15 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Prnka

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od Tomino »

Ja mám u 2009 taky plastovou vanu s nízkým okrajem originál, ale je tam dost těsně. Přesto se s těžším nákladem posouvala.
Po mnoha pokusech jsem na netu koupil protiskluzovou podložku ( takovou jakoby sitku ) 1m x 1m, půlku jsem dal pod vanu a
půlku mám na ni pod náklad. Od té doby se nic ani nehne ( Bednicka s nákupem, katalogy ...). ČÍm těžší náklad, tím lip ..

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Subaru Forester 2.0 MT, MY 2010
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od martas »

díky za rady.Tomino má asi podle mě nejlepší nápad.Ta protiskluzová podložka bude asi nej - pro mě.Mám taky origo podložku s nízkým okrajem.Vadí mi to občas při zavírání kufru,jak se tam pohybuje - mrcha!
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od HAD »

Ahoj,

mě plastovou vanu přidělali u prodejce suchým zipem. Ale nevím jestli je to nejlepší řešení, protože to jde blbě vyndat a trhá to ten tapecírung. Na druhou stranu to drží velmi dobře. A to lítání skládacích bedýnek po plastové vaně mě taky vytáčí, ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych si koupil takovou tu protismykovou gubovou podložku na dno vany ji položil. To by mělo zabrat. Uvidím.

zdar a sílu

Had
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od alky »

já ji mám přidělanou gumicukama, který jsou provlečený skrz ty oka, co jsou v kufru. Vanu mám přes 3 roky, a zatím žádný vady (ani popraskání), jen se mírně odrbal ten protiskluzový střed...
Jednou jsem ji ještě v předchozím autě omylem polil benzínem z motorový pily, a mohl ji rovnou vyhodit (vanu, ne pilu ::-DDD: ), nasáklo se to do toho a nešla za boha vyčistit... Dejte si na to bacha
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od nasticka »

Tak já mám plastovou vanu s lemem asi 5 cm vysokým (nevím, či je nízká nebo jaká) a mám to přidělaný zespod na sucháče jako HAD. Drží to krásně a jestli to něco trhá nevím, bo to ani nevyndávám, jen vysaju a vytřu a nechám to tak (radši ::-DDD: ) takže s tím problém nemám. Mám ale i tu druhou část, co se dává zezadu na opěradla sedadel, aby to nebylo zamrvé od chlupů. A to mne sere nevěřím, bo to tam nedrží ani na těch sucháčích :839: Dá se to sice zapřít tou tyčkou, co je vzádu na roletce, ale pořádně to stejně neudrží a jakmile hnu se sedačkama, tak to zas spadne :fuckoff: A ještě je dost na pytel, že když sklopím sedačky, tak to udělá takovou debilní hranu. No, co..hlavně, že nemám chlupatý sedačky ::-DDD: Kdybyste na to měl někdo fígl, jak to donutit držet na svém místě, sem s ním :850:
Forester SG 2.0XT - SíGr
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová vana v kufru u Foretra 2010

Příspěvek od RunningRunner »

Protiskluzovou podložku "nějak" přidělanou do vany relativně rychle rozdrbete :-( Už jsem si tím prošel. Nakonec jsem koupil novou vanu (neoriginál, ale přímo na mýho Forestera), která má velkou část dna přímo protiskluzovou.
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
Odpovědět

Zpět na „III. gen. SH (09-12)“