Laděný výfuk

Odpovědět
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Laděný výfuk

Příspěvek od barts »

Zdar, snad mě neukamenujete. Chtěl bych na svoje SF něco malinko laděnějšího a sportovnějšího než origo. Zvuk je prostě nádhernej ale může bejt ještě lepší tak proč toho nevyužít >B-) . Jako zásadně nechci aby to slyšelo celý město. Idealní by bylo kdyby to mělo sportovní nádech až ve vyšších otáčkách.
Má někdo nějaké zkušenosti? něco jsme četl dát tám třeba s nějakýho STIčka ale vůbec nevím jak to to ohledně uchycení a tak. Iděálně aby měl i homolagaci a šel tak plug and play. [DRIVE]
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od Mira »

Koncák z STI tam pude, ale má jinej tvar kolena. Bude ti to bez úpravy trčet níž pod autem a je malinko kratší. A pouze koncák je tichošlápek, zvýrazní to basy, ale musíš nastražit uši abys to slyšel, v autě úplný ticho. To bys musel mít koncák Prodrive, ten je lepší, ale skoro nesehnatelnej. Nebo si ho nechat udělat, ale bude bez homologace. Nebo zkusit nerez od Málka, ten prej má výraznější zvuk.
Já mám výfuk Remus, od katu dozadu jen roura a kulatej krátkej koncák s absorpčním koncem a je teda slyšet jen při otevřeným okně.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2230
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od Levap »

Ad Málek: mám origo na atmosce 2.0 od Málka a duní to jen na volnoběh a v otáčkách do cca 2000. Takže jedině si od něj ten laděny objednat, jestli to umí.

Odesláno z Nokia 6.1 pomocí Tapatalk
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
františek1
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: úte dub 17, 2018 4:26 pm
Bydliště: Bojkovice-Luhačovice

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od františek1 »

No, já mám takovou nízkonákladovou verzi.
Mám koncový tlumič z Polska, stál něco přes tácek, možná 1500,-.
Samotná koncovka je docela široká, rozhodně širší než jsem měl původně (ale nemám tucha co to bylo).
No a zvuk je pěkný, mírný, hluboký, do těch dvou tisíc otáček, a výš už je to spíš vysavač. Pokaždé když nastartuji tak to slyším, myslím že na koncovce bych aji našel nějaký nápis, budeš-li chtít.
Ale je to pšonek, na dlouho asi nebude.
Forester STurbo 01
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3619
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od StandaB »

Toho Polaka mam taky. Uz druheho, prvni drzel tak5-6let.Nestoji moc a ty roky staci. :-) Kdyz trdlas po parkovisti do 2000 otacek tak to zni dobre.Potom je to "vysavac" , teda normalni,ale jet 200-300km s rachotem to by mi ulitla hlava.
Odpovědět

Zpět na „I. gen. SF (97-02)“