Android Auto

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od VDC »

Tak to je fajn. Já bez Spotify nedám v autě ani ránu.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 970
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Android Auto

Příspěvek od Augi »

Taky jedu stále Spotify, ale zatím mi dostačuje Bluetooth :-) Ale na Waze by se AA hodilo. Jakou krabičku jsi vzal?
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1227
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Android Auto

Příspěvek od Cheza »

Já jedu po staru stále na flashku. Namixuji třeba 8 hodin hudby, přehraju na flashku, v autě pustím jen play a pár týdnů se o nic nestarám ani na nic nešahám :-)
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Android Auto

Příspěvek od námořník »

Augi píše:Taky jedu stále Spotify, ale zatím mi dostačuje Bluetooth Ale na Waze by se AA hodilo. Jakou krabičku jsi vzal?
Jestli myslíš do Levorga, tak ten asi AA podporovat nebude.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19068
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Android Auto

Příspěvek od hamoun »

Augi píše:Taky jedu stále Spotify, ale zatím mi dostačuje Bluetooth Ale na Waze by se AA hodilo. Jakou krabičku jsi vzal?
mi se prave libi to, ze ovladam spotify na palubaku auta ... nemusim sahat na telefon ...
jinak doposud jsem byl UPLNE spokojeny s prehravanim pres BT. pustim na telefonu a hraje to ...
nez jsme to nahodou pustil pres AA a zjistil, ze to nutne potrebuju :) ale kabel zapojovat nechci :)

infotanment auta musi podporovat AA dratove. pak se da koupit krabicka pro bezdratovou kontrolu. nic jineho to neumi.
odkaz tu uz byl i vyse myslim. nic jineho jsme nenasel ...
https://www.indiegogo.com/projects/aawi ... 27260765#/
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Android Auto

Příspěvek od OZP »

Taky me Spotify ulovilo pres nabidku 3 mesicu zdarma a taky to frcim pres AA. Je to dobry.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Android Auto

Příspěvek od sk2018 »

hamoun píše: infotanment auta musi podporovat AA dratove. pak se da koupit krabicka pro bezdratovou kontrolu. nic jineho to neumi. odkaz tu uz byl i vyse myslim. nic jineho jsme nenasel ... https://www.indiegogo.com/projects/aawi ... 27260765#/
Já už ji objednával 2x:-) Vždy dojdu k tomu, že mám přímo na jejich stránce vyplnit veškeré údaje k platební kartě a tam se zarazím. Tenhle způsob (bez externí platební brány) prostě ve mě nebudí důvěru. Asi si budu muset pořídit jednorázové karty.
Subaru XV 1.6i AE MY2018
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19068
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Android Auto

Příspěvek od hamoun »

jestli te to potesi, overuje se to online .. protoze s nizkym limitem na karte na internetove platby se to nezaplati :)
pak jsem to vyplnoval znovu :)

placeno pres google pay tlacitko ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Android Auto

Příspěvek od sk2018 »

Moc nepotěší, ale díky. Jde o to, že tady dáváš údaje o kartě "obchodníkovi", u kterého netušíš v jaké to ukládá formě. Pak stačí nabourat obchodníka a uložená data zneužít u služby, která nic moc neověřuje. Bohužel i např. ochrana platby pomocí 3D Secure je spíše marketing než ochrana karty. Trochu se okolo toho motám, tak si to asi moc beru :-(
Subaru XV 1.6i AE MY2018
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22701
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Android Auto

Příspěvek od spm »

hamoun píše:
mi se prave libi to, ze ovladam spotify na palubaku auta ... nemusim sahat na telefon ...
jinak doposud jsem byl UPLNE spokojeny s prehravanim pres BT. pustim na telefonu a hraje to ...
nez jsme to nahodou pustil pres AA a zjistil, ze to nutne potrebuju ale kabel zapojovat nechci

infotanment auta musi podporovat AA dratove. pak se da koupit krabicka pro bezdratovou kontrolu. nic jineho to neumi.
odkaz tu uz byl i vyse myslim. nic jineho jsme nenasel ...
https://www.indiegogo.com/projects/aawi ... 27260765#/
Skakat mezi pisnickama v playlistu jde pres BT taky. Vybirat ty playlisty uz teda asi ne :-)

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19068
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Android Auto

Příspěvek od hamoun »

spm píše:Skakat mezi pisnickama v playlistu jde pres BT taky. Vybirat ty playlisty uz teda asi ne

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
jo .. muzes o pisnicku dopredu, dozadu ...
k playlistum jsem nedosel .. teda tem vlastnim. zatim uzivam ty jejich "navrhy" ... mezi nima litam, jak chci ...
nebo zobrazi seznam pisni v playlistu a vyberes, co chces hrat ... ty moznosti jsou diametralne jine ...

doposud mi PLNE stacilo poslouchani pisnicek z telefonu a byl jsme rad, ze se telefon spoji pres BT
pak jsem teda poridil Spotify ... a zmizela ta nutnost resit pisnicky ... rad posloucham nove .. ale ve svem "stylu" ...
no .. a kdyz to pak vidim v seznamech a albech na obrazovce a jednoduse mezi tim muzu skatkat, je to proste lepsi :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10643
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Android Auto

Příspěvek od podvlada »

Co se týče Spotify, docela dost využívám "playlist" Discover Weekly, kterej právě nabízí songy dle mýho stylu. Jde tam pak i vybrat "líbí se" (máš je pak v Liked Songs) nebo "nelíbí se" což song vyřadí a učí se tím co příště ne nabízet. Obvykle používám na německý kapely mimo Rammstein :-D
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19068
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Android Auto

Příspěvek od hamoun »

kurna .. "nelibi se" musim najit :)
ehm.. mam .. to je asi to "skryt" ...

taky ty jejich mixy posloucham nejvic ...

lindemann a rammstein mi ted jedou tak asi nejcasteji :)

este by se mi libilo, kdyby si sam poznaval, co porad preskakuju a co poustim cele ...a podle toho mi to nabizel :)

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3879
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od puschpull »

Přes AA jedu nejčastěji hudbu přes Tidal. Spotify mám také, ale Tidal vede v používání tak 95:5.
Ale je to v podstatě podobná služba. Tidal se zaměřuje víc na kvalitu, využitelné to je spíše doma na pevné lince. V Master kvalitě je velká spotřeba dat. V autě je jedno zda Tidal nebo Spotify. Rozdíl v kvalitě zvuku je zanedbatelný.
Tidal u mě vede patrně z důvodu, že ho mám asi tak o rok déle než Spotify, a tak jsem na něj zvyklý. U Spotify je moc fajn možnost poslechu českých podcastů.

Ohledně navigace v AA, stále častěji používám Mapy.cz. Waze je skvělý s tou detekcí provozu a operativní nabízení náhradní trasy. Mám i Sygic, ale ten spíše jen občas testuji.
Bomba je ta možnost u Mapy.cz na přepínání vrstev, často používám turistickou mapu, případně ortofoto mapu.
:-)
Naposledy upravil(a) puschpull dne pon srp 02, 2021 7:32 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
isedlacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 23, 2021 1:23 pm
Bydliště: Jihlava

Re: Android Auto

Příspěvek od isedlacek »

puschpull píše:Přes AA jedu nejčastěji hudbu přes Tidal. Spotify mám také, ale Tidal vede v používání tak 95:5.
Ale je to v podstatě podobná služba. Tidal se zaměřuje víc na kvalitu, využitelné to je spíše doma na pevné lince. V Moster kvalitě je velká spotřeba dat. V autě je jedno zda Tidal nebo Spotify. Rozdíl v kvalitě zbuku je zanedbatelný.
Tidal u mě vede patrně z důvodu, že ho mám asi tak o rok déle než Spotify, a tak jsem na něj zvyklý. U Spotify je moc fajn možnost poslechu českých podcastů.

Ohledně navigace v AA, stále častěji používám Mapy.cz. …
Taky jedu Tidal, doma na wifi si v klidu nahraju alba který chci, v autě pak nepotřebuju většinou data.
Odpovědět

Zpět na „VI. gen. BN/BS (14-19)“