Outback VI - viklající se sedák + středová opěrka

Odpovědět
Topol
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 11, 2023 6:11 pm

Outback VI - viklající se sedák + středová opěrka

Příspěvek od Topol »

Ahoj, mám nového Outbacka VI Touring r. 2023 a jsem trochu naštvaný na kvalitu některých detailů. Přiznám se, že jsem ještě neměl Subaru a taky, že jsem to neregistroval u testovací jízdy a prohlídky.

1) Vysouvací sedák řidičovy sedačky se dost kiklá. Chci ho používat, protože mám 195 cm a sedák v základním stavu je prostě krátký a nepodepírá stehna při delší cestě. Když jsem se díval na mechanismus ze spodu sedadla, tak je to taková plastová nic moc kolejnice. Dá se to opravit nebo nějak řešit? Je to nepříjemné při brždění, kdy pak mám pocit, že se mi hýbe celá sedačka.

2) Středová loketní opěrka je taky taková viklající se, komplet s plastovým mechanismem a jsou v tom docela vůle. Navíc mi přijde, že pěnová vystýlka je uprostřed propadlá a kůže se dotýká plastu a vydává zvuky. Zase spíš otravná věc.

3) Vržou plasty dveřních obkladů při přejezdu nerovností. Na dotek pak vržou všechny dveře už od novoty.

Interiér vypadá honosně, ale funkčně nic moc. Jsou to spíš detaily, se kterými se asi dá žít, ale štvou mě u fungl nového auta. Protože jinak mi Outback přijde jako dobré auto a vyhovuje mi.

Díky
Naposledy upravil(a) Topol dne ned lis 12, 2023 1:30 pm, celkem upraveno 1 x.
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 556
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: Outback IV - viklající se sedák + středová opěrka

Příspěvek od milan74ma »

Ahoj,

ries to ako reklamaciu. Cim skor tym lepsie. Lebo po urcitej dobe Ti budu hovorit ze je to opotrebenie a bude sa to aj viac prejavovat. To bolo aj moje sklamanie z inak dobreho auta. A to Ty mas este fakt ze prkotiny oproti mojmu autu. Teraz mam vychytane da sa povedat uz vsetky muchy a problemy co to auto malo a dufam ze to dalsie problemy uz mat nebude. Chcel som v decembri kupovat nove auto. Kedysi som rozmyslal ze znova Outback. Ale urcite nie tuto generaciu. A hlavne mam tolko novych veci teraz v aute ze by to aj bola skoda kupovat nove :-DDD

Ako hovorim hybaj reklamovat cim skor a tlac na nich. Ries to cim skor. Hovorim z vlastnej skusenosti. Lebo potom niektore veci som si musel platit. A tento rok ma posledna varka "fixov" vysla na dalsie 2 litre ...

pekny den
Subaru Outback 2019 (Comfort)
Odpovědět

Zpět na „VI. gen. BN/BS (14-19)“