Audio

Uživatelský avatar
wiroza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 152
Registrován: úte črc 16, 2013 7:37 pm
Jméno a příjmení: Robert Wiesner
Bydliště: Brno-venkov

Re: Audio

Příspěvek od wiroza »

u-geen: Já právě nevím, jak to hrálo původně, protože jsem to auto koupil už s vytlumenýma dveřma.
Legacy 3.0R 2008 combi AT
ex - Forester 2.0D Comfort 2009 MT
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Audio

Příspěvek od u-geen »

wiroza: aha, skoda :) no, pristi rok se na to vrhnu
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Audio

Příspěvek od Zdeny »

draconis píše:Našlo by se tam toho víc, ale jak jsem říkal, nechci to nijak hanět, aby mě tady nekamenovali, že pomlouvám "konkurenci"...

Jinak zrovna u té instalace za >60 000 Kč když jsem si to tak narychlo selským rozumem spočítal - vzhledem k tomu, kolik si za tu práci účtují, by to mohlo být lepší. V souvislosti s tím jsem zjistil, že to my i pár dalších známých firem asi děláme zbytečně levně...

Kokokokokokokokokolikkk???????????

Ty woe, za tohle bych ozvučil o X kategoriíé lépe a nakonec jsem to i sám měl (bohužel ve voze, který jsem prodal) Měl jsem kompelt vytluemné všechmny dveře, kufr a střechu bitumenem (před lety se to prodávalo pod názvem Tappajomat, ale byla to obdova teksoundu a pod.). Audio bylo postaveno na Peioneer DEH77MP (což byl tehdy 2. nejvyšší model v ceně 17.000Kč, což je dnes cena za velmi slušnou HU a zásadní věcí byly měniče. šlo o set Dynadio v kombinaci se švédským DSL (16,5/13,5/2,5) a to vše v aktivu (tedy 3 konce DSL + aktivní výhybka), kabeláž Oehlbach jak repro, tak signál, v kufru byl naíc SW DSL 12´´ a monoblok. Kroužky byly udělány z 20mm silného pertinaxu (tzn nikdy se ve vodě nerozpadnou). Kdo někdy slyšel hrát Dynaudio va utě, obyvkle odcházel s otevřenou pusou neschopen slova. Při vší úctě ke zmíněným měničů Focal, DA je převyšují o světelné roky a to prosím za cenu 18.000Kč. Probém je, že DA už zastavilo prodej těchto sad. Ale za tyhle prachy, co počítá zmíěná firma, tak to tedy děkuji pěkně. Stačí se podívat na tu oblemcanou haubnu a je mi jasné, s kým mám co do činění.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Audio

Příspěvek od draconis »

Jsem rád, že to napsal někdo jiný :-)

Měli tam tuším 67 000 Kč cenu všeho?

Jinak mimochodem Focal je fajn, na ten mi nešahej. Dynaudio je taky OK. DLS super značka za ty prachy, škoda, že už jí u nás nikdo oficiálně nedodává. Já měl asi nejradši RA (Radical Audio). Rockford Fosgate taky není marnej... :-)

Jenže holt dobám autohifi odzvonilo a bude už jenom hůř...
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Audio

Příspěvek od Zdeny »

Já ti na něj šahat nebudu.-) Ale při vší úctě, DA je prostě dál. Věř mi. Ale průser to rozhodně není, to zase ne. RA je taky dobrá volba. Neměl jsem, ale slyšel u jednoho borce v Přerově a bylo to fakt hodně dobrý. Ale je to tak, jak píšeš, autohifi se odstává už bokem zájmu, ta zlatá doba je pryč, to bylo tak 15 let zpátky.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Audio

Příspěvek od draconis »

V autech jsem slyšel Dynaudio asi jenom dvakrát a bylo to rozhodně dobré, ale zase že bych si z toho stříknul do trenek to zase ne. Ale samozřejmě záleží, co konkrétně tam je.

Děláme i domácí hifi a tam třeba Dynaudio moc nefrčí, i když je pořád slušné. Ale taky už je v tomto segmentu oproti car obrovská konkurence... Na druhou stranu JM Lab (Focal) bych domů nechtěl rozhodně. Ale do auta klidně :-)
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. BL/BP (03-09)“