Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Odpovědět
Uživatelský avatar
majtinek
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 88
Registrován: stř led 06, 2016 10:19 am
Jméno a příjmení: Martin Pavliš
Bydliště: Praha 10

Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od majtinek »

Prosím, prosím, hledal jsem, hledal dlouho (i v sekci "ke stažení"), ale nedohledal.
Nemá někdo prosím manuál k vestavěné navigaci (a dalším funkcím), co má v sobě ten dotykový panel na přístrojovce? V klasickým návodu o tom není nic.
Díky moc.
Outback 3.0R 2005
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od nzg »

No ono tam toho moc k vymysleni neni, menu proklikat zvladnes.
Ohledne map pro navigaci je tady vlakno.
Napada me jen rychle prepnuti na nocni rezim a zpet dlouhym podrzenim toho prvni tlacitka zleva pod obrazovkou.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
majtinek
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 88
Registrován: stř led 06, 2016 10:19 am
Jméno a příjmení: Martin Pavliš
Bydliště: Praha 10

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od majtinek »

Aha, dik za info. Myslel jsem, ze to prostuduju, nez budu mit auto doma.
Outback 3.0R 2005
LukasV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 520
Registrován: ned bře 01, 2015 9:35 am
Jméno a příjmení: Lukáš Vaněček
Bydliště: Brno-venkov

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od LukasV »

Zase tolik funkcí to nemá - spíš jen ty základní typu spotřeba (okamžitá a průměrná), ujetá vzdálenost (2x počítadlo km), pak ukazatele využití výkonu, nabíjení baterie a spotřeby a ještě tam lze přednastavit upozornění na servis (počet km a datum - co nastane dříve). A v setupu jas obrazovky, pípání při dotyku, čas výhřevu stěračů a zpětných zrcátek a to bude asi tak všechno.
Originál navigaci tam nemám (je tam nainstalována nějaká jiná), ale bude to taky intuitivní.
Nic extra tam vymýšlet nelze.

Jinak gratuluji k :subaru: s pořádným motorem :657: a přeji hodně :drive: z jízdy
Subaru BRZ 2.4 Sport 6MT 2023 Obrázek
Subaru Outback 3.0R 5AT 2006 Obrázek
Suzuki Ignis 1.3i 2006 Obrázek
exHonda Civic 1.5i VTEC-E 1996 (2013-2015)
exLada Samara 1.3i LPG 1989 (2007-2013)
Uživatelský avatar
majtinek
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 88
Registrován: stř led 06, 2016 10:19 am
Jméno a příjmení: Martin Pavliš
Bydliště: Praha 10

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od majtinek »

Vsimnul jsem si tam neceho jako diagnostika nebo kontrola auta? Nevim, moudrejsi budu snad zitra...
A taky jsem tajne doufal, jestli by neslo zmenit ten strasnej pipak - zvuk signalizace zapnutyho blinkru. Ponevadz jinak se ze me stane pravej Prahák a budu jezdit bez blikani... :-D
Outback 3.0R 2005
Uživatelský avatar
wiroza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 152
Registrován: úte črc 16, 2013 7:37 pm
Jméno a příjmení: Robert Wiesner
Bydliště: Brno-venkov

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od wiroza »

Mam tento navod. Je to pro mr08. Ma to 230 stran. Nevim jak to ofotit nebo nascanovat.
Přílohy
IMAG0050.jpg
Legacy 3.0R 2008 combi AT
ex - Forester 2.0D Comfort 2009 MT
Uživatelský avatar
majtinek
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 88
Registrován: stř led 06, 2016 10:19 am
Jméno a příjmení: Martin Pavliš
Bydliště: Praha 10

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od majtinek »

wiroza: díky, já se s tím nějak popasuju, chápu že skenování 230 stran není zrovna zábava :845:
Outback 3.0R 2005
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od newli »

Ony se navic ty navigace v jednotlivych letech lisi. Ne moc, ale lisi. Napriklad u meho legacy mohu zadavat cil cesty i behem jisty. Kdyz jsem se svezl z predfaceliftovym Spec B-kem, tam tahle moznost nebyla (auto muselo stat). Ale zase byla na obrazovce zobrazovana venkovni teplota. V mem aute (s DVD mechanikou) je teplota jen dole na display ve stredovem tunelu. V principu to je ale jednoduicha vec, staci projit primo v aute. Me osobne zarazily asi jen 2 veci, o kterych je dobre vedet (ale z manualu to stejne kloudne nevyctes). Pri zadavani adresy musi mit clovek navolenou spravnou zemi. A zadava se nejdrive ulice a az pak mesto. Ani jedno mi (znaje externi navigaci tomtom) neprislo logicke (ani intuitivni). Zejmena to zadavani ulice. Pokud chci jet napriklad do mesta a ne na konkretni adresu (nebo dana vesnice ani ulici nema), je to na zblazneni. Nejak se tam da zadat vyhledani mesta, necham si to zobrazit na mape a pak se tam da odnavigovat. Ale pokazde, kdyz to nahodou potrebuji, tapu, nadavam a ... nakonec to nejak zadam, ale hruza je to !!!

EDIT: jo a po odpojeni baterky se nektere predvolby smazou a jine ne (napr. ulozena mista). Smaze se napriklad povoleni placenych useku. Je potreba na to pamatovat. Jednou me to do rakouska navuigovalo pres berlin. Vsiml jsem si toho az po 2km v chodkovych sadech :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Manuál k dotykové obrazovce - OuTBack 2005 3.0R

Příspěvek od bahamut77 »

Mám jenom takový dotaz ohledně celého panelu s navigací.(nejde mi zase tolik o navigaci, když používám Sygic v tel.)

Mám Lego 2006 a mám tu příhrádku a tím malým proužkem ovládání palubního PC.(jestli se tomu dá vůbec tak říkat)
Teď má v nabídce Subatech celý ten panel viz. https://auto.bazos.cz/inzerat/76579940/ ... vigace.php
a moje otázka zní: půjde mi to tam vůbec zapojit, když to tam nemám? Předpokládám, že namontovat to tam půjde...
Stačilo by mi aby fungoval palubní PC a zobrazovalo se nějaké info na displayi...

Díky...
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. BL/BP (03-09)“