nefunguje středový panel

romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od romull »

Asi mě trefí šlak >:-& , rádio a navi si žijí vlastním životem a zhasínají a znovu naskakují klidně i několikrát za sebou, potom několik minut nejdou, pak zase jo a z toho to funguje klidně celý den normálně. Nemá s tím někdo zkušenost? Stávalo se mi že jsem měl blbě pootočený klíček ve spínačce, ale to nešlo vůbec, tu jsem promázl a jde už normálně. Tohle mě ale strašně prudí a asi to spravím takhle [FUCK PC] ....... díky za jakoukoliv radu a když to nedám, tak to snad dá pan Klíma v BA, 4.10. tam jedu na servis.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
fort
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: stř zář 28, 2011 6:56 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Myslivec
Bydliště: Vendryně

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od fort »

Taky mi to dělá občas, bylo to horší, ale dotlačil jsem konektory a bylo to cajk ,ale letos mi to udělalo. Už mám vychytane místo, pritlacim a všechno najede a je klid.

Odesláno z mého Haier HW-W910 MiUI pomocí Tapatalk
Outback 3,0 H6 AT 2004 MY2005
ex VW Passat 1,8CL kombi 1991
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od romull »

fort - zkus mi prosím tě trochu popsat kde na ty konektory tlačíš, to lezeš někam dovnitř? :-/

V BA jsem ve středu neuspěl, pojistky prý v pohodě, což jsem už věděl a v AWD taky ne, prý raději zkusit nějakého autoelektrikáře nebo někoho kdo se zabývá opravami studených spojů a tak. Podle pana Merty to bude prý studený spoj přímo v krabici navi, což se mi ale moc nezdá, kdyby vypadávala jen navi a rádio hrálo dál tak třeba, ale takhle bych vsadil spíš na společné napájení těch dvou, jsou na jednom okruhu. Topení normálně jede, ale to dostává svoje proudy jiným kabelem.
Nemá někdo kontakt na schopného autoelektrikáře? Jestli jo, tak budu vděčen, protože při představě že se v tom rejpá někdo koho neznám a nevím co od něj čekat mě moc nebere. Praha a okolí není problém, jsem tam každou chvilku a a střední nebo jižní Čechy taky ne. Díky předem za tipy. =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od romull »

Tak už jsem asi zase o něco chytřejší. Dnes jsem párkrát zkoušel na stojícím autě zakvedlatklíčkem zapalování když mi navi a rádio zhasly a pokaždé na to reagovaly svojí opětovnou činností .....Tohle se mi párkrát už přihodilo že se muselo pohnout klíčkem aby to naběhlo, ale nikdy to nedělalo tak často. Bylo by ale super, kdyby to byla jen ta spínačka ,,,,| (*_^) |,,,, ......zítra to ještě pořádně vysleduju a na pátek jsem už objednaný do Subaru servisu ....tak snad už to bude makat jak má =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od dethroned »

táta to řešil taky, když už se to nezaplo vůbec. koupil celý středový panel z mrtvýho diesla, přehodil si to sám a vyřešeno.. tak nevím, asi to nebude spínačkou, protože do té nešahal vůbec.
návod je na youtube.
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od sima »

Teda nevím,ale že kvedláš spínačkou-klíčkem a občas se to chytne,to je logické-sem tam se při tom spínaní chytne i studeňák.To ještě nic samo o sobě neznamená,teda myslím příčinu,já bych to spíš viděl na ten studeňák,čili ho odhalit,cože je mravenčí práce,nebo čerpat z info od někoho,kdo tohle odhalil-někde na netu,nebo vyměnit komplet celý ten panel :-/
Na xantii byly zmapované stále stejné problematické studeňáky,ty se raz propájely,kontakty se přihly a byl klid,šlo trošku o jiný problém,nešlo tacho,palivoměr,či šlo to nespolehlivě.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
fort
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: stř zář 28, 2011 6:56 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Myslivec
Bydliště: Vendryně

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od fort »

fort - zkus mi prosím tě trochu popsat kde na ty konektory tlačíš, to lezeš někam dovnitř? :-/<br /><br />V BA jsem ve středu neuspěl, pojistky prý v pohodě, což jsem už věděl a v AWD taky ne, prý raději zkusit nějakého autoelektrikáře nebo někoho kdo se zabývá opravami studených spojů a tak. Podle pana Merty to bude prý studený spoj přímo v krabici navi, což se mi ale moc nezdá, kdyby vypadávala jen navi a rádio hrálo dál tak třeba, ale takhle bych vsadil spíš na společné napájení těch dvou, jsou na jednom okruhu. Topení normálně jede, ale to dostává svoje proudy jiným kabelem. <br />Nemá někdo kontakt na schopného autoelektrikáře? Jestli jo, tak budu vděčen, protože při představě že se v tom rejpá někdo koho neznám a nevím co od něj čekat mě moc nebere. Praha a okolí není problém, jsem tam každou chvilku a a střední nebo jižní Čechy taky ne. Díky předem za tipy. =)

Konektory jsem jenom zkoušel dotlačit, když jsem měl vyvážené rádio. Teď se mi to stalo v létě zhruba po dvou letech a pamatuji,že byl hyc jako hrom, auto rozehřáté jak blázen. Myslím že stačilo zmáčknout na šasi mezi tlačítko balance a kolečkem ovládání klímy okna/zrcadla. Od té doby zase klid. Myslím, že tam bude asi někde stuďák. Zatím to neřeším, nechce se mi do toho lézt. Tak snad jsem ti trochu pomohl.

Odesláno z mého Haier HW-W910 MiUI pomocí Tapatalk
Outback 3,0 H6 AT 2004 MY2005
ex VW Passat 1,8CL kombi 1991
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od romull »

Díky moc za radu, hned jak to zase udělá tak to prubnu a taky jim budu moci v pátek v servisu podat víc informací =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od romull »

fort - tak to byl super návod [THNX] , jak to zase vypadlo tak jsem do těch míst co jsi popisoval zatlačil zlehka palcem, naběhlo to a od té doby už dobrý. Jsem zvědav jak se to bude chovat dál.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
fort
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: stř zář 28, 2011 6:56 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Myslivec
Bydliště: Vendryně

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od fort »

To jsem rád, že to pomohlo. :-) Teď už tě to tolik srát nebude.

Odesláno z mého Haier HW-W910 MiUI pomocí Tapatalk
Outback 3,0 H6 AT 2004 MY2005
ex VW Passat 1,8CL kombi 1991
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od Mira »

Mě zas na origo 2-din rádiu v SG přestalo fungovat tl. 1. respektive někdy jo, vícekrát ne. Tak mačkám ostatní co fungujou. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
dulas
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 533
Registrován: čtv lis 24, 2011 9:44 pm
Jméno a příjmení: Radovan Drahorád
Bydliště: Alšovice

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od dulas »

Taky jsem dnes ráno zatlačil na magické místo a displej zatím nezhasl ☺
Ještě že se to tu začalo probírat. Jinak bych už ten displej z auta vyhodil a poslal do popelnice☺
ex2x Subaru Legacy 2.0 LPG
ex Subaru Legacy 2.5 LPG

ex Subaru Impreza 1.6 LPG
ex
Subaru Forester 2.0 Sturbo (1999)
Subaru Outback 2.5 LPG
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od romull »

Koukám, že se to nějak rozmáhá a za chvíly to bude už profláklá a klasická závada :-D . Dokáže to ale člověka parádně vytočit, ještě že jsem se udržel a nedal mu pěstí, to by byl už jenom do té popelnice...... Jsem zvědavý, co mi na to poví ten elektrikář co se chce vrtat ve svazcích, že prý to bude tam, mám teď pocit že bude asi lepší ho k tomu nepustit :-/
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
dulas
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 533
Registrován: čtv lis 24, 2011 9:44 pm
Jméno a příjmení: Radovan Drahorád
Bydliště: Alšovice

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od dulas »

No asi tam poletí. Odpo už se neprobral
Buduto muset kuchnout
ex2x Subaru Legacy 2.0 LPG
ex Subaru Legacy 2.5 LPG

ex Subaru Impreza 1.6 LPG
ex
Subaru Forester 2.0 Sturbo (1999)
Subaru Outback 2.5 LPG
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: nefunguje středový panel

Příspěvek od u-geen »

dulas: mrtvolku z poFL BL/BP pripadne beru :)
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. BL/BP (03-09)“