Impreza 2.0R

Odpovědět
FiFa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 12, 2016 7:12 am

Impreza 2.0R

Příspěvek od FiFa »

Ahojte,

jsem tu nový a chci se zeptat na pár věcí ohledně Imprezy. Vlastním Lancera r.v.2010 s naftovým motorem, ale změnil jsem zaměstnání a už do práce nedojíždím tak daleko, spíše jezdím kratší trasy - město, mimo město do 15-20km a občas nějaký ten výlet, takže zvažuju přestup na benzín popřípadě LPG, jelikož v nafťáku mám DPF a tomu to mé nové ježdění moc nespěje.

Chci se teda zeptat na vaše dojmy z 2.0 benzínu v Impreze. Jaká je reálná spotřeba benzínu (chápu, že je to věc stylu jízdy každého, ale alespoň zhruba), popřípadě máte v tom tady někdo LPG?

Na co si dát pozor při výběru? Počítám s tím, že to bude rok 2008-2011, takže je nějaké místo které třeba na karoserii rezne? Něco víc trpí (nápravy, převodovka...)?

U nafťáků jsem hojně viděl výbavu Sport s nějakým exteriérovým vylepšením a sportovníma sedačkama. Dělalo se tohle i s benzínovým dvoulitrem? Zatím jsem na to po inzerátech a bazarech nenarazil.

Benzínovej dvoulitr je na tom se spolehlivostí předpokládám velice dobře, protože špatnou pověst jsem četl jen okolo nafty do roku 2010...

Díky předem za každou reakci :drive:
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19071
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Impreza 2.0R

Příspěvek od hamoun »

auto je bezproblemove ... :)
precti si treba tohle
http://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=3698
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2231
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Impreza 2.0R

Příspěvek od Levap »

Ahoj, napíšu jen v rychlosti. Podrobnosti ve vlákně viz výše.

* reálná spotřeba - nejlépe se podívej na http://www.spritmonitor.de, nebo u mně v podpisu na http://www.fuelly.com

* o rzi zatím nevím :-)

* sportovní sedačky jsem už viděl i ve sport benzínových verzí

* pozor si musíš dát na obvyklé věci jako u každé ojetiny, doporučuji si nechat auto před koupí prohlédnout v boxerauto nebo awd. Za tisícovka se vyplatí. Například mně nedoporučili asi 3 auta.
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
Winie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 26, 2016 1:42 pm
Jméno a příjmení: Víťa Hrzán
Bydliště: Litoměřice

Re: Impreza 2.0R

Příspěvek od Winie »

Dobré odpoledne Subaristi,
koupil jsem imprezu 2,0R a svítí mi kontrolka motoru a prokluzu, bliká tempomat - dají se nějak vyblikat chyby? Diagnostiku mám objednanou, ale to víte. Jsem člověk netrpělivý :-)
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Impreza 2.0R

Příspěvek od Mareka »

Jde všechno. Ale možná bude rychlejší/pohodlnější napsat, odkud jsi - třeba se najde někdo v okolí s diagnostikou.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Winie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 26, 2016 1:42 pm
Jméno a příjmení: Víťa Hrzán
Bydliště: Litoměřice

Re: Impreza 2.0R

Příspěvek od Winie »

hele jsem z Litoměřic. Kousek od Ústí nad Labem, ale jsem dost vytíženej v práci.
Odpovědět

Zpět na „III. gen. GE/GV/GH/GR (07-11)“