zadní brzdy - kopou

Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: zadní brzdy - kopou

Příspěvek od Slavek_xxx »

zhor> v prosinci jsem kvuli stk musel komplet zgeneralkovat ulozeni predni napravy a veskery kopani brzd a mlaceni do volantu pri brzdeni jak jemnem tak i na prasaka je definitivne pryc...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: zadní brzdy - kopou

Příspěvek od hamoun »

Slavek_xxx píše:Budu se opakovat, ale brzdy nekopou kvuli krivejm kotoucum, ale kvuli vulim v ulozeni napravy.
nikdo nerika, ze kotouce jsou krive ... je to blby obecny vyraz pro to, ze nejsou ok ...
někdo ma v haji ulozeni naprav, někdo brzdy ... je třeba to resit individualne ...

když mi vibroval zadek auta (jak pise zhor), brzdy to vyresily ...
jak rychle to prislo, tak stejne rychle to pak odeslo ...
pak jsem se naucil menit sady soucasne a uz to nenastalo (zadni naprava) ...

podvozek jsem mel vždy na 100% ok ... vsecko se menilo, ihned, kdyz bylo potreba ... no proste jak na bezicim pasu ...
postupne prdly 2 antilifty (na tretim jsem to auto prodal, ale byl jsme presvedcen, ze ctvrty uz za ty prachy kupovat nebudu),
shanel jsem i nove ulozeni whiteline stabiku, protoze se vymackaly a bouchalo to ....
proste cokoliv bylo potreba, bylo ihned nove ... proto jsem vedel, ze to proste je brzdama ... a bylo ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: zadní brzdy - kopou

Příspěvek od Slavek_xxx »

hamoun> to je pravda co pises, ale vetsina lidi prvni co udela kdyz "kopou" brzdy tak ze necha stocit kotouce a da novy desky. Cimz se problem na chvili zmirni, ale nevyresi. Proste vetsinou je nekde vule - budto v ulozeni napravy nebo brzd. Taky jsem se takhle vytrestal u nekolika aut (naposled tedy u Outbacka).
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Odpovědět

Zpět na „Brzdy“