Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Klepání od nápravy - volné brzdové čepy 
Autor Zpráva
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Jasně,záleží jak a kde kdo jezdí,to jsem ale záměrně nezmiňoval,protože řeč byla o nutnosti častější preventivní údržby brzd u subar.Mimochodem jezdil jsem vždy dost velký podíl městského provozu,teď ještě víc,nebo jinak-prostě mix :-) žádné vyloženě dálkovky.Ono i ve městě jde jezdit normálně,nehamtat furt na brzdy,ne aspoň zbytečně agresivně,stejně je to k ničemu,nic člověk neuspěchá,tady ne.A je to navíc bezpečnější,skrz okolní řidiče a potažmo hlavně skrz sám sebe.

pát lis 10, 2017 11:19 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

sima: jde, ale stejně ti ty brzdy budou po městě mizet dost rychle... já měl jednou tendenci ošahávat kola, jestli se nehřejou. Nicméně všim sem si, že zatímco po cestě na dálnici domů (nějaký desítky km) jsou kola úplně studený, tak po pár km ve městě při 50km/h to tak není...

sob lis 11, 2017 10:52 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

sima píše:
To je ale normální,já vyměnil po koupi xantie sadu na přední brzdy,koutouče a desky(Fri-tech,byly teda měkké).Teď si nejsem jist jestli se tam jednou neměnili desky,asi ano.Najel jsem s nima 130 000 km,během tohoto žádné zásahy ani údržba,jen výměna desek,ale čistě jen výměna a preventivní promazání.Vzadu jsem navíc dojížděl ještě původní kotouče s destičkami,kolik museli mít najeto si neodvažuju ani tipovat.To samé předtím na peugeotu 309,menší nájezd,ale brzdy bez starostí.Všechno to byly ve finiši staré auta-16 let.
Tráva to myslel beztak podobně,desky měnil asi taky.
Nic tím nehaním,každé auto má své slabiny,některé víc,některé méně,já nějaké problémy …

Přesně tak jsem to myslel. (*_^) |,,,,

pon lis 13, 2017 6:11 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16