Subaru impreza GC MY97 repase podvozku a výměna silentbloků

Odpovědět
esenbe
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 194
Registrován: pon říj 12, 2009 11:24 am

Subaru impreza GC MY97 repase podvozku a výměna silentbloků

Příspěvek od esenbe »

Zdravím,

není to tak dávno co jsem koupil své nyní už ženě subaru impraza 2.0 AT MY 97 po faceliftu exteriéru, ale starý interiér.

Věc se má tak, že jí auto perfektně sedlo, protože je relativně malé, má dobrý rejd, dobře z něj jde vidět a automat skvěle řadí. Problém je, že bude asi časem potřebovat repasi podvozkových částí a výměnu silentbloků. ( mírná koroze nosných částí, od podvozku jdou občas rány na příčných nerovnostech - možná to je dáno zimou ) Auto klidně může chvíli stát, takže jsem si říkal, že by se to udělalo naráz. Má s tím někdo zkušenost ? Kolik stojí komplet silentbloky na celé auto ? ( koukal jsem na silentbloky powerflex - má s tím někdo zkušenost ? - ze států se dá objednat celý podvozek asi za 10 000 ) Jelikož si taky nejsem jistý jestli by to můj mechanik zvládl ... dělá to v čr někdo ? A orientační ceník ... ( mno stejně asi nemám moc na výběr, protože ,, lola ,, už je člen rodiny a jiné auto neprojde ::-DD: ) jestli to má vůbec cenu je celkem jedno, protože radši dám 20 000 do komplet udělaného auta než abych tohle prodal a koupil třeba jiné, které na tom může být daleko hůře.

PS: možná to není nutné udělat na celém podvozku, ale já jsem na auta trochu puntičkář a paranoik ... :)
Subaru forester 2.0 GL MY98
Subaru legacy 2.0i CVT 2010
Odpovědět

Zpět na „I. gen. GM/GC/GF (92-00)“