Zlepšení a úpravy webu

Odpovědět
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Zlepšení a úpravy webu

Příspěvek od roura74 »

Nevím jak moc to je složitý, ale nešlo by připrogramovat někam čudlík na logout. Vím, že toho kluci máte moc, ale zkuste to. :wink:
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Příspěvek od hetzer »

je v menu Tvuj ucet
ale pridavm se - neni to moc prakticke
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49121
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

OK, někam ho sem dám :)
Uživatelský avatar
Trnda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trnda »

nechci Vám do toho klucí kecat (ani na to nemám morální právo) a vím, že toho máte moc a chvilku to potrvá. Proto Vám tady nebu zasírat diskuzi ptákovinama a pomalu si to píšu a v Třebouni Vám to dám písemě :lol:
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49121
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Ahoj kluci,

pro rouru - Ondřeji vpravo nahoře nad anketou odhlašovací čudlík. Rudolfo zase chtěl přihlašovací blok víc nahoru, tak jsem mu ho tam taky rovnou šoupnul.

pro Pavla, sepiš to a vezmi to s sebou, to je jasný. Rád si nechám poradit od zkušenějších. Ale věřím, že do Třeboně se ještě spousta věcí doladí. :good:
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roura74 »

Ve fóru jsem to našel, to je na stejným principu jak řada dalších. :lol: Nicméně mi to přišlo zbtečně složitý se někam proklikávat.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Příspěvek od alky »

Ahoj, možná bych ještě přidal záložku SRAZY, hned do modulů. L
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49121
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Alky teď jsem to moc nepochopil. Jestli tím myslíš kategorii do fóra, tak tu vytvořit můžu.
Modul jako takovej zatím pro srazy nemáme, ale už jsme domluvený s tím chlapcem, co tvořil tohle, že po prázdninách, respektive po Třeboni se domluvíme na dalších vylepšeních, dle stavu klubové pokladny a modul Srazy je první věc, která se bude dělat. A až tenhle modul bude, tak na něj bude tlačítko přímo nahoře na liště.
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Příspěvek od alky »

Myslel jsem i do modulů, ale uvidíte, jak vám to bude finančně vycházet.
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Příspěvek od HonzaCZ »

No abych pravdu řekl, tak z toho webu zatím příliš nadšený nejsem :-(
Jen diskuse je podstatně lepší, ale tím to pro mě končí :-(
I karty automobilu jsou divný a dost nepřizpůsobený - dalo by se tam udělat zaškrtávátka, podle výbavy, a pak piktogramy podle typu motoru, převodovky, kastle, modelu atd, a pak by to vygenerovalo grafický baner, který by si člověk mohl třeba dát do podpisu :-)

Jako nápadů mám hodně, ale i přes svoje stáří (nebo spíš mládí) mám paměť naprd :-) takže hned zase všechno zapomenu :-)

Jinak třeba na starym webu bylo hezky ty popupy s fotkama uživatelů a jejich věkem, pak seznam lidí, kdo navštívil účet nebo auto...

No jako řeknu otevřeně, tady se mi opravdu líbí jen ta diskuse. A samozřejmě design, ten je mnohonásobně lepší, ale starý web je prostě takový v mnoha věcech zajímavý.

Tohle je prostě takový sterilní, prostě když je to na nějakym redakčním systému, tak to chce hodně přizpůsobit a některé funkce třeba doprogramovat.

Docela by mě zajímalo, co to stálo :-/
Nechci nikoho pomlouvat, ale tohle neni nic jinýho, než vytvořený design - moc pěkný, ale zbytek je prostě jenom nějakej NUKE, či co s pár pluginama/modulama.... To se nakliká za půl odpoledne.

Tak a teď mě ukamenujte.
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Příspěvek od hetzer »

HonzaCZ: stalo to asi 10tis. to neni nic tajneho. jelikoz klub ty penize nemel tak na to nekteri lide pujcili. podrobne se to muzes dovedet v Treboni.
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49121
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Honzo kamenovat tě nikdo nebude. Jsem dospělej velkej kluk a nepotřebuju, aby mi všichni mazali med kolem huby, že je to dokonalý a bez chyb.

Kolik to stálo ti klidně řeknu 15000. Vzhledem ke stavu klubové pokladny jsme si jaksi nemohli dovolit říct jen tak někomu, ať nám udělá web. Proto jsem zvolil United Nuke a obrátil se na člověka, kterej s ním umí dělat. Jestli jsi se všiml, tak tenhle web je spuštěnej asi tak tejden. Takže má právo na to, mít nedodělky a nedotažený věci.
SC je web, kterej funguje 3 roky jako komerční projekt . Přesto má vzhled asi tak 10 let starej, titulní stranu 3 roky beze změny a chaotický, neudržovatelný fórum. Ano, jsou tam věci, který jsou vymakanější. Taky to inraj s Velkým dělají jako byznys. Až tohle budem provozovat 3 roky a podaří se nám třeba sehnat nějaký sponzory, který nám zaplatí vylepšení, tak tu taky budem mít vyskakovací fotky, klidně i s nahejma holkama.
Jestli jsi na tom tak dobře, že si schopnej nějakej blbej Nuke naklikat za půl dne, tak sem s nápadama a s pomocí. Určitě jí uvítáme. :wink:
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Příspěvek od ozawasan »

no tak kluci poďte vrátíme se - tady to nestojí za nic :twisted: :wink: :roll: .........
a možná taky jinak - není to tu Hilton, ale prima stan s kámošema..... tak asi tak....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mráča »

Ne to ne :) :) .To radsi budu ve stanu s prijemnym kolektivem :) .
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Příspěvek od HonzaCZ »

VDC:
No tak já tedy nevím, jak se to pohybuje dneska, ale 15 tisíc? To mi přijde jako vtip. Jako je pravda, že se v tom nepohybuju už možná přes 3 roky, ale tolik? Návrh designu dobře. Tak třeba 3 tisíce. A ten zbytek? Pokud se nepletu, tak tu není nic dodělané - všechno to běží, jak jsi sám napsal, na united nuke a dostupných pluginech. Tak za co takových peněz? Za 15 tisíc bych si představil, že to někdo od nuly naprogramuje!

Jinak jo, možná vám to přijde, jako, že jsem dobrej nebo ne, ale ještě víc než v autech se vyznám v IT/IS :-) ale co se týče tvorby webů jsem docela dlouho mimo hru, nebyl čas. Takže technologie se posunula. Dneska každej sekne RS, dodělá do něj theme a tomu říká stránky? Sorry, ale já začínal vždycky od nuly. Je pravda, že pak se používaly různý frameworky, ale jako knihovny, ne hotový produkty. Aktuální povedenej framework je třeba Nette.

V předchozim příspěvku mě "naštvalo" víc to, že by na to nebyly peníze, než to, v jakym je to stavu - chápu, že je to ve velice ranném stádiu.

Ale asi jsem fakt zaspal dobu. Asi jdu dělat weby, když je to dneska takovej byznys. A opravdu, zprovoznit nuke je otázka pár minut a naklikat do něj pluginy a nastavit je pár hodin.

No pořád mi to neleze do hlavy.

Takovejch peněz? To je divný, si ze mě střílíte, ne? A to je včetně hostingu na 10 let dopředu, ne? Fakt jsem tak mimo obraz?

Neřikám, že je to něco velkolepýho, ale tohle mi trvalo cca 3 hodiny a to včetně rozjetí novýho hostingu.
Samozřejmě tam není pěknej design, jako tady, to ne, ale i tak je upravenej, pro další potřeby, integrovaná fotogalerie a spousta věci připravenejch jenom kliknutím zapnout...

A rozhodně bych si za to neřek takovejch peněz...

Klidně ruku k dílu přidám, jen mi řekněte, co je potřeba.

Ale ty prachy jsou fakt nehorázný...jako fakt tolik? Kde to žijem?


PS. Nejsem si jistej, ale neni v licenci united nuke, že musí bejt uveden odkaz na licenci nebo něco podobnýho?

PPS. Některý stránky v diskusi se mi nenačtou - načte se jen hlavička a levej sloupek a pak to vyhodí chybu JScriptu...he?
Odpovědět

Zpět na „Web, připomínky, dotazy, komentáře“