Statistiky prodejů

Odpovědět
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od yohn »

Nejak mi to na jabku nefrčí
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Lefie »

Letos to zatím vypadá takhle.
300 XV (druhý nejprodávanější model u značky) do konce roku je asi reálné číslo. Oproti minulé generaci to je velký nárůst který se příští rok vrátí do normálu skrz 1.6 motor. Letošní skok byl jen skrz ukončení prodejů 2.0. Ale třeba se pletu (budu jen rád).
Hodně mě mrzí dlouhodobé prodeje Levorgu. Ten je podle mě způsobený cenovkou nad 750 000,- a třeba u firem už se pak nevejde do budgetu právě toho 3/4 milionu který bývá v mnoha případech hraniční.
Hezké číslo je i z druhého filtru Firmy/Privát
Přílohy
SDA.png
SDA f_s.png
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Albi »

yohn píše:Nejak mi to na jabku nefrčí
sorry, myšleno v prvním příspěvku :-|
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 72#p348618
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Albi »

aktualizováno za listopad, v prvním příspěvku:
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 18#p348618

hodně XV 1.6
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od yohn »

Aby ne, když dvoulitry došly a od září se sem vozit nesměj.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Albi »

aktualizovány a rozšířeny statistiky (v prvním příspěvku):
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 18#p348618
Forester je taky rozdělen dle motorů, pokud to mám dobře
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Albi »

aktualizováno
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 18#p348618
(ale už mě to asi brzy přestane bavit ;) )
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od CoZmo »

bude hůře...přesně jak psáno výše, ani socka foryn se nevejde do většiny budgetů tzv. flotilových zákazníků...za další sice Emil Frey Company tady za poslední roky předvedli marketingovej majstrštyk, to se musí uznat, ale objektivně řečeno aktuálně má subaru hovno co nabídnout.
Jediný, co v celý nabídce trochu stojí zato je možná ten levorg, ale 1.6 motor, ač dobrej, tak rozhodně není žádná kulervoucí hitparáda odkazující na really sport nebo cokoliv...takže když budu hodně krutej hnidopich, tak:
4x4 už umí každej (a tak 1% lidí potřebuje opravdovou čtyřkolku)
všici čumí na spotřebu a mít něco, co žere 10 a má to dynamiku jak škoda favorit, no nevim
se servisem je to pořád o tom, že nejsi-li ochotnej jezdit přes půl republiky, tak budeš trpět
no a s plejádama na haupně pořád nejsi za krále, páč polovina lidí si myslí, že je to z koreje a hrozně to žere

chjo, asi objednám otikovi servis, aby pár let eště vydržel, než si odněkud z pravoslavný prdele přivezu něco jinýho...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Traveller »

CoZmo: Pouze poupravím, že 1.6DIT v Levorgu také končí. Bude místo něj 2.0 atmo.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od yohn »

CoZmo píše:bude hůře...přesně jak psáno výše, ani socka foryn se nevejde do většiny budgetů tzv. flotilových zákazníků...za další sice Emil Frey Company tady za poslední roky předvedli marketingovej majstrštyk, to se musí uznat, ale objektivně řečeno aktuálně má subaru hovno co nabídnout.
Jediný, co v celý nabídce trochu stojí zato je možná ten levorg, ale 1.6 motor, ač dobrej, tak rozhodně není žádná kulervoucí hitparáda odkazující na really sport nebo cokoliv...takže když budu hodně krutej hnidopich, tak:
4x4 už umí každej (a tak 1% lidí potřebuje opravdovou čtyřkolku)
všici čumí na spotřebu a mít něco, co žere …
trefně shrnuto. jenže co jinýho místo plejád aby se to dalo aspoň srovnat ?
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 962
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od Augi »

yohn píše:
trefně shrnuto. jenže co jinýho místo plejád aby se to dalo aspoň srovnat ?
Trošku řeším, co pořídit jako další rodinný auto, a proti Levorgu, příp. Outbacku, mi vyšla Mazda 6, Opel Insignia a nová Toyota Corolla (2.0 s hybridem). Na každém najdeš něco, co je horší než Subaru, ale zase je tam něco lepší, tak je to pak otázkou priorit každého soudruha, co je pro něj důležitější...
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od CoZmo »

jde o to, co chceš vlastně srovnávat. Ale spíš asi o to, a to je pořád stejný, na co to auto budeš potřebovat...
to, že subaru je genitální univerzál pro ty, co neví co chcou a chcou všechno v jednom už je dle mého zcela pryč...dneska je spíš subaru něco, o čem vlastně nevíš, k čemu je to dobrý...proto ti ani nejde najít tomu komparativního protivníka
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od yohn »

Já se obávám, že moje potřeby nejlíp vystihoval Forester 2006 a Outback 3.0R z téhož roku. A že další moje auto zas bude jedno z nich.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4035
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od seatik »

Myslím Yohne, že nebude. Než odjedeš své xv, tak už to budou hodně staré auta a sehnat libovku bude kumšt.
Možná už přijde i doba, kdy tě stát bude dost penalizovat za koupi podobného auta. Ač se mi to nelíbí, přicházi doba hybridu a elektriky.
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Statistiky prodejů

Příspěvek od PeteBiggy »

No situace je vážně...vážná >:-& Jde to napříč značkami, ale Plejády jsou na tom fakt úplně tragicky. Zjištuju to teď na vlastní kůži. Mám možnost velmi výhodně pustit své XTčko, ale prostě není za co měnit...říkal jsem si, že bych přeci jen skočil do placky, v Německu ještě je pár posledních Levorgů v 1.6. Jenže ono ten výkon je tak návyková záležitost, říkám si, že pod 200 koní už bych moc nechtěl jít...
Strašně mně učaroval nový Proceed, shooting brake karoserie se mi prostě od příchodu Panamery a MBček vždycky líbila. Jenže Korejec, nikdy jsem jim nefandil, natož si to koupit 8() Ale musím říct, že tohle to se jim povedlo a oni už zkrátka taky umí! Včera jsem si to byl osahat, zpracování dost solidní, interiér fakt pěkný, sedačky šupa...Jízdně velmi dobré, sice jsem nemohl na nějakou libovou okresku a těch 204 koní nebylo možné až tak provětrat, pač to mělo najeto jen pár stovek km. Ale podvozek gut a ani to kupodivu na těch nízkoprofilácích nebylo zase až tak tvrdé. Bylo to ovšem na zimácích. Takže vesměs příjemné překvapení, ale....1. každou chvíli na mě řval nějaký asistent, borec co se mnou jel ani pořádně nevěděl, co z toho to je a zda to jde vypnout. Něco prý jo, něco ne, ale pořádně co a jak, prostě nevěděl. Dokonce to na mě řvalo, že nedržím jízdní pruh, když byla na asfaltu taková ta dlouhá několik desítek metrů hadovka/šev nebo jak to nazvat <:-< No a za 2. ten umělý zvuk výfuků. Borec mi říkal, že to je jen v režimu Sport z repráků, druhý na saloně dokonce, že to z repráků vůbec nejde, že to je jen otevřením klapy ve výfuku. Nevěřím, dle mě to prostě hraje komedii z repráků, co jsou v kufru. Děkuji, ale sex s gumovou pannou jaksi neee ,,|,, (>_<) ,,|,, Jinak fakt povedené auto a za mě s ní budou mít korejci úspěch.Navíc ta jejich 7letá záruka =)
Čekám až nějaká solidní značka přijde s decentně nadzvedaným a oplastovaným Shooting brakem ve čtyřkole, to by bylo autí dle mého gusta (*_^) |,,,, =) Jenomže pokud, tak to už nebude mít odpovídající motorizaci a bude to mít spoustu nesmyslů dodaných Bruselem. A navíc to nejspíš bude německá "prémie" za dva a půl míče či víc.... :-/ Dneska jsem viděl nějaký článek, kde psali, že zvažují povinně do aut systém, co je v novém Fokusu. A sice, že to člověku neumožní překračovat rychlosti omezením výkonu motoru atp. Fakt vše pro "vaše bezpečí". Už se vidím, jak potřebuji svižně předjet a ono mě to típne a naopak vyrobí nebezpečnou situaci...Bohužel, situace je čím dál krutější a bude hůř >:-& >>:-@@ ,,|,, (>_<) ,,|,,
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“