Servis-Kopřivnice a okolí

Uživatelský avatar
ahmed
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: pon led 30, 2012 7:27 am

Re: Servis-Kopřivnice a okolí

Příspěvek od ahmed »

Odpověď máš v SZ
Subaru Legacy BH 2.0 92kW MT kombi 1999
Subaru Forester SH 2.0 110kW MT 2012
Subaru Outback BR 2,5 127kW CVT 2014
Uživatelský avatar
garmont
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1510
Registrován: ned říj 09, 2011 4:11 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Servis-Kopřivnice a okolí

Příspěvek od garmont »

Tak jsem měl auto na opravu u p. Emberta - oprava dopadla k plné spokojenosti, hotovo do druhého dne (vyřešil můj táhnoucí se "škubající problém"). Dělal mi seřízení ventilů + vyčištění benzínových vstřiků, dále přetěsnění volnoběžného venitlu + čištění klapky. Nakonec auto ještě umyli..
To vše za příjemnou cenu 3300,-
Někde jsem tu tuším psal že mi přijde drahý (psal jsem to na základě ne příliš relevantní informace) - což jsem si tedy sám teď ověřil že není pravda - ceny jsou "normální"
Nejvíce mě potěšilo, když mi po dvou dnech co jsem auto vyzvedl zavolal a zeptal se mě zda jsem pokojený a jak to jezdí - takže opravdu profesionální přístup a zájem o zákazníka což se jen tak nevidí :supeer:
Takže za mě mohu jenom doporučit !
vw caravelle 2,5i syncro
Subaru Forester SF 2.0 MT 2001 LPG lovato
Subaru Forester SG 2.5 AT 2006 - Us model, LPG Magic - ex
Subaru Forester SF 2.0 AT 1998 - ex ale zůstal v rodině..
Subaru Impreza 2.0 MT 2000 - ex
Uživatelský avatar
wrc87sti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 14, 2018 9:31 am
Bydliště: Brno

Re: Servis-Kopřivnice a okolí

Příspěvek od wrc87sti »

Taktiež sa pripájam s odporúčaním p. Emberta.
Bol som u neho na garančnke pri 150.000 km. Odporučil mi aj výmenu silentblokov uloženia riadenia. Problém bol, že nemal žiadne k dispozícii, vyriešil to však veľmi rýchlo - sám zašiel za panom Nowákom do proturba (kde tieto silentbloky mali), za čo som mu veľmi vďačný.
Auto som mal napokon po cca. 4 hod. k dispozícii aj s vyčistenými brzdami a motorom.

Okrem spokojnosti s prehliadkou a opravami poteší aj príjemný pokec a stretnutie s ďalšími subaristami.
Čo sa týka areálu, tak je možno trochu zložitejšie ho nájsť, ale keď už dorazíte, veľmi jednoducho poznáte, že ste na správnom mieste vďaka netradične vysokému počtu áut subaru vrátane veľmi peknej striebornej Imprezy sti pána Emberta.
Levorg 1.6 GT-S Sport MY18
Ex. Legacy 2.0R BL5 MY07 121kW
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“