SUBARU BRNO

Odpovědět
Uživatelský avatar
jorgge
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 112
Registrován: čtv zář 10, 2009 2:55 pm

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od jorgge »

Zdar, hlásím se taky. S foresterem se většinou pohybuju mezi (Boby) centrem a Vídeňskou. Do C&K jezdím taky, proti kvalitě servisu nemůžu říct nic, jen mě posledně naštvali s cenou oleje, cca 500 kč/l bez DPH za "obyčejnej" 5W40 Shell mi připadá dost. Když jsem sondoval cenu výměny oleje v převodovce, v MiJi mi to napočítali asi o tisícovku levněji.
Forester SG 2.0X Dark Grey
ade321
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 101
Registrován: čtv lis 08, 2012 6:50 am
Jméno a příjmení: Pavel Werner

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od ade321 »

Diky panove za predstaveni. Muzete jeste nepsat, co mate za Forestery, pripadne kdyby bylo nejake foto auza, aby jsme se poznali, az se potkame? Jinak co se me tyce, tak vinovej outback prvni generace se moc neda prehlednout a druhyho takovyho jsem v brne nepotkal

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Outback 98, 2,5l, automat
Uživatelský avatar
Juras
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 766
Registrován: čtv bře 04, 2010 7:42 am

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od Juras »

Bydlim 30km od Brna, servisy znam oba, ale vetsinou si vsechno opravuju sam nakupuju tam uz jen dily, ktery se nedaji jinak sehnat. Zacinal jsem s CK a ted zas jezdim do Mija, je mi to tam sympatictejsi i kdyz problem jsem nemel s zadnym z nich.
Subaru IMPREZA 2.0GT MY95 300hp 25/100 - funny car
Peugeot 205 1.7GRD MY92 60hp 4/100 - EX a už i R.I.P (kovoschrot)
Citroën C5 2.2 HDi MY02 133hp 6/100 - daily car
Ducati Multistrada 1000 DS MY04 - funbike?
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od Mira »

No já v Brně zahlídl vínový outbacky do RV 2003 aspoň 4, či 5. Jenom před vánocema u Olympie jsem napočítal 3. To nemluvím o ostatních barvách. Já parkuju na Oldtecu na Ypsilantiho, jsem lehce k poznání - réza kombajn s nápisem czechsubaruclub.cz na kufru. Subaru komunita tu už je dlouhá léta, ale většina už jezdí koktávkama a fordama. Na pívo jsme se taky občas sešli, ale pomalu to umírá, takže bychom to mohli oživit. Watak chodí taky s náma. Ještě zlanařím Reného, kterej na kluby už taky kašle, ale má mimochodem taky projetej Novej Zéland, ale na kole, půlku pak autem. Byl i na Nový Kaledonii. Takže 2 prastarý rézy, jedna v turbu.
Jinak do značkovejch servisů s tou starou plečkou nejezdím, mám v Brně 2 jiný servisy kam to dávám. Ale většinou nedávám, páč to furt jezdí a nic se nesype.
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od dethroned »

se taky přihlásím. parkáč kolem anenské, staré brno :655:
často jezdím na vysočinu, nebo pryč z města, takže o víkendu moc ne-e.
když už musím do autorizáku, tak do Miji...docela dobrý, ale občas nulová invence. máme ještě forestra a když blbě regulovalo turbo, tak na nic nepřišli. museli jsme to nastudovat a opravit sami.
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
daniall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: pon kvě 16, 2011 6:33 pm
Jméno a příjmení: Daniel Polčík
Bydliště: Brno

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od daniall »

Borci nema nekdo z vas cernyho forejse tak My98 zatmaveny skla a ladak a jezdi to kazdej den po videnske?

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Impreza GT My99 wagón
ade321
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 101
Registrován: čtv lis 08, 2012 6:50 am
Jméno a příjmení: Pavel Werner

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od ade321 »

cernyho s cernyma kolama ze? Videl sem predevcirem v Kr.Poli
Outback 98, 2,5l, automat
daniall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: pon kvě 16, 2011 6:33 pm
Jméno a příjmení: Daniel Polčík
Bydliště: Brno

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od daniall »

Jojo,presne toho myslim!A pak jeste u nas vedle pred firmou(skoro u delta pekaren)stoji stara modra reza,ma takovy ty tunersky svetla a narazniky ja nevim z ceho a je to cely polepeny Subaru WRC..

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Impreza GT My99 wagón
Uživatelský avatar
burčak
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 85
Registrován: stř pro 29, 2010 6:01 pm
Bydliště: Brno

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od burčak »

taky se hlásím :-) ja jezdím otíkem MY05 barva šampáň s černym střešním boxem :drive:
Subaru Outback 3.0 H6,AT MY 05
ade321
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 101
Registrován: čtv lis 08, 2012 6:50 am
Jméno a příjmení: Pavel Werner

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od ade321 »

díky, těch nových outbacků je tu opravdu hodně /imho nejkrasnejsi generace/, nechceš si dát dopředu nějaký poznávací znamení, abych na tebe bliknul, až tě potkám?:)
Outback 98, 2,5l, automat
ade321
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 101
Registrován: čtv lis 08, 2012 6:50 am
Jméno a příjmení: Pavel Werner

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od ade321 »

Jako u nás v žabinách stává zlatej forester turbo 03, to je vám taková krásná nádhera to auto, není to někdo z fora?
Outback 98, 2,5l, automat
Uživatelský avatar
dofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 348
Registrován: ned led 15, 2012 8:10 pm
Jméno a příjmení: Filip Černoch
Bydliště: Jihlava

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od dofi »

jorgge píše:Zdar, hlásím se taky. S foresterem se většinou pohybuju mezi (Boby) centrem a Vídeňskou. Do C&K jezdím taky, proti kvalitě servisu nemůžu říct nic, jen mě posledně naštvali s cenou oleje, cca 500 kč/l bez DPH za "obyčejnej" 5W40 Shell mi připadá dost. Když jsem sondoval cenu výměny oleje v převodovce, v MiJi mi to napočítali asi o tisícovku levněji.
ja uz byl s novym autem s vlastnim olejem od MO. bez problemu bez penalitace za likvidaci. navic ted kdyz brzy bude 5w30 c3 v NT variante tak tak ani srovnatelny olej nebudou moct nabidnout . navic 5w30 castrol je standart - pro mne za 600 neakceptovatelny. radsi jsem ted usetrene penize dal za palivovy filtr v 30kkm.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Forester 2007 2.0, Legacy 2006 3.0 spec b MT, Legacy 2014 2.0D, Audi Q7 2018 200kW, Audi A6 2015 3.0 235kW, Ford F-150 2018 5.0 V8
Uživatelský avatar
jorgge
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 112
Registrován: čtv zář 10, 2009 2:55 pm

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od jorgge »

ade321: nemá náhodou deflektor na přední kapotě? to by mohl být zanek, nevím jestli je tady, spíš jsem ho viděl na stránkách slovenskýho klubu
Forester SG 2.0X Dark Grey
Uživatelský avatar
burčak
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 85
Registrován: stř pro 29, 2010 6:01 pm
Bydliště: Brno

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od burčak »

ade321 píše:díky, těch nových outbacků je tu opravdu hodně /imho nejkrasnejsi generace/, nechceš si dát dopředu nějaký poznávací znamení, abych na tebe bliknul, až tě potkám?:)
no mě poznáš podle toho, že mám na střeše tu rakev. Vůbec ji nesundávám ::-DD:
a jezdím denně z Lesné na výstec a z5 :drive:
Subaru Outback 3.0 H6,AT MY 05
Uživatelský avatar
vitafi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Bydliště: Brno

Re: SUBARU BRNO

Příspěvek od vitafi »

ja bych se taky pripojil uz jen proto ze dneska pres noc nam nekdo parkoval pod okny s outbackem D, a kdyz se pujde na pivo tak pesky takze ..... Miro pssssssst
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“