SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od cerv »

Tak to mě opravdu mrzí, že jsem to tady rozjel, ale kdo to mohl tušit, každopádně jediný pozitivní je, že to auto je fakt v dobrym stavu, dle toho videa, alespoň něco na to byla pravda... :bp:
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Rudolfo »

Děkuji všem za ochotu a spolupráci. Zejména detektivní práce zaznamenala úspěch :845:

Bylo mi hned divné, že by za tak nízkou cenu, byl k získání tak kvalitní veterán :655:

Jinak při pátrání jsem narazil na pěkné "vozítko" a pokud to není žádná bouda, tak za tu cenu by se to mohlo někomu hodit. :unami:

Možná pěkné expediční vozítko :supeer:
Naposledy upravil(a) quickly dne pon říj 15, 2012 6:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zkrácení odkazu
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
garmont
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1510
Registrován: ned říj 09, 2011 4:11 pm
Bydliště: Ostrava

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od garmont »

Asi by nebylo na škodu toho podvodníka nahlásit na ten inzertní portál než mu někdo naběhne...
vw caravelle 2,5i syncro
Subaru Forester SF 2.0 MT 2001 LPG lovato
Subaru Forester SG 2.5 AT 2006 - Us model, LPG Magic - ex
Subaru Forester SF 2.0 AT 1998 - ex ale zůstal v rodině..
Subaru Impreza 2.0 MT 2000 - ex
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Rudolfo »

Přátelé, protože jsem odpověděl na e-mail, tak mi byl zaslán následující odpověď. Přeloženo Google překladačem.

Jak jsme si už zjistili skutečně je to podvodník !!! :baseball: :baseball: :baseball:

Dobrý den,

Jak jsem vám řekl v mém předchozím e-mailu, auto je v současné době v Seville, Španělsko. Vůz se bude prodávat se všemi původními doklady, a také s německými poznávacími značkami. V případě, že nemůžete přijít sem ve Španělsku, pošlu auto přes dopravní společnosti, která může dílčí cíle této transakce.Můj přítel mi doporučil dopravní firma, která používá, a byl velmi spokojen s jeho výkonem. To je nejlepší dopravním společnostem ze Španělska, konkrétně pro automobilovou dopravu. Tato společnost také nabízí ochranu pro kupující a prodávající, kteří se nacházejí v různých zemích.Výlet stojí 400 eur, kdekoli v Evropě. Pokud budete souhlasit, budu platit 200 eur za dopravu, a pak budete platit 200 eur.Prodejní cena vozu 4450 eur s obsluhou včetně dopravy. Vůz bude doručena na Vaši adresu do 5-6 dnů. Po auto bude s vámi, máte 5 dní na kontrolují auto.
Pro více informací o společnosti, prosím, kontaktujte mě. I oceníte, pokud budete dávat mi odpověď rychle.

Děkuju. I čekají na Vaši odpověď.
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
maur
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 268
Registrován: úte črc 24, 2012 10:16 pm
Jméno a příjmení: Martin Urban
Bydliště: Praha-Západ

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od maur »

Rudolfo, jsem u toho mu napsat mail v nemcine, ale v takove nemcine, ze veskere translatory budou mit problem. Dale jsem napsal v mailu, jestli muze jeste poslat fotky z palubni desky a pocet kilometru. Taky ohledne kamaradu ve Spanelsku. Mail poslu a taky ho dam jsem na stranky.
:845:
Ne u semaforu ale v zatáčce se potkáme
Subaru Forester, MY 2008 manuál s rozmazleným moturkem
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od tango »

jo Maur, to je drak :pr: jen mu dej čočku volovi :850: dělat si srandu z takového krásného auta nezatíženého EU :850:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
maur
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 268
Registrován: úte črc 24, 2012 10:16 pm
Jméno a příjmení: Martin Urban
Bydliště: Praha-Západ

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od maur »

Tak zde muj mail, uvidime co ted napise. Rozhodne nejaky translator ma ted problem a vylame si zuby.

Hallo Herr Landeira,

vielen Dank für Ihre Antwort. Ja, die Interesse an dem Auto ist weiterhin. Es ist kein Problem für uns, wenn das Fahrzeug in Spanien ist. Habe dort gute Freunde und die schauen sich Ihr Auto gerne an. Können Sie mir bitte Ihre Adresse schicken, damit ich es denen weitergeben kann. Wenn das Auto so gut aussieht, wie Sie es beschreiben und unsere Bekannte es bestätigen, dann würden wir zu dritt losfahren und das Auto kaufen und abholen. Wie Sie sehen, die Interesse an Ihrem Fahrzeug ist groß.

Wir kommen zu dritt, dann können wir bis nach Spanien durchfahren. Liegt nicht gerade um die Ecke und wir haben einen langen Anfahrtsweg.
Sie erwähnen, dass das Auto alle wichtigen Papiere hat, TÜV und ASU.
Wurde der Service bei einem autoriziertem SUBARU Händler durchgeführt?

Aber auch so möchte ich Sie bitten, ob Sie einige Fotos machen können.

Bitte schicken Sie die VIN Nummer zu und auch in der welcher Stadt das Auto angemeldet ist.
Ist es überhaupt noch angemeldet, wenn Sie schreiben, dass in Spanien die KFZ-Steuer so hoch ist.
In der Anzeige ist Berlin angegeben, also sollte auf den Nummernschildern „B“ zusehen sein.

Fotos:

1. Ein Foto vom Amaturenbrett mit dem Tachometer, damit wir die Laufleistung auf der Uhr sehen.

2. Bitte ein Foto mit dem Nummerschild, am besten hinten, damit auch zusehen ist, wie lange ASU und TÜV noch gelten. Zeichen auf den Nummernschilder sollen leserlich sein.

3. Foto vom Fahrzeugschein und Fahrzeugbrief, die Anzahl der Vorbesitzer ist wichtig.

4. Bitte das Serviceheft fotografieren, damit man sehen kann, wann der letzte Service durchgeführt wurde.

Wenn Sie einverstanden sind, erhalten Sie den Betrag beim Abholen des Fahrzeuges, möchte es Ihnen bar bezahlen. SEPA-Überweisungen sind doch etwas teuer. Sind Sie damit einverstanden?

Mit dem Transport des Fahrzeuges müssen Sie sich nicht beschäftigen, wir werden uns drum kümmern, kommen gegebenfalls mit einem Anhänger, damit man das schöne Auto aufladen kann.

Nun erwarte ich Ihre Antworten mit den Fotos.

Vielen Dank.

Gott zum Gruße
Ne u semaforu ale v zatáčce se potkáme
Subaru Forester, MY 2008 manuál s rozmazleným moturkem
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Subaru4ever »

To je krásně sepsaná "vychutnávka" :supeer: ... Maur je kabrňák :657:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Kofilka »

Já si německy umím jen prdnout takže vůbec nevím co tam píšeš :-) Ale jednou jsem už taky málem naletěl na outbacka v anglii na kterýho chtěl borec zálohu :-) Škoda sakra :-(
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Rudolfo »

TO Maur: Dal jsi mu příliš úkolů - to je moc práce, ten Ti už nenapíše :845:

Pro "neněmčináře" google překlad:
------------------------------------
Dobrý den pane Landeira,

Díky za Vaši odpověď. Ano, zájem v autě je stále. Není to pro nás problém, pokud je vozidlo ve Španělsku. Mít dobré přátele tam a podívat se na vaše auto pro vás. Můžete mi poslat svou adresu, takže mohu předat ji těm. Pokud auto vypadá tak dobře, jak si ho popsat a potvrdit naše přátele tam, bychom vytáhnout z nás a auto vyzvednout a koupit. Jak můžete vidět, zájem na Vašem vozidle je velký.

Přicházíme v trojicích, pak můžeme jít do Španělska. Ne hned za rohem, a máme před sebou dlouhou cestu vzít.
Zmínil jste, že auto má všechny důležité dokumenty, technická prohlídka vozidla.
Služba byla provedena u prodejce autoriziertem Subaru?

Ale i tak, chtěl bych se zeptat, zda můžete užívat nějaké fotky.

Prosím pošlete číslo VIN a také ve městě, které auto je registrováno.
Je nějaká účet, pokud píšete, že ve Španělsku silniční daň je tak vysoká.
V Berlíně, ad uvedl, že by měly být na státních poznávacích značek "B" hodinky.

Fotografie:

První Fotografie palubní desky s rychloměrem, tak můžeme vidět najetých kilometrů na hodiny.

Druhý Prosím vyfotit s SPZ, možná zpět, takže pozor také, jak dlouho je TÜV a ASU stále platí. Registrace na SPZ by měly být čitelné.

Třetí Photo of registrace vozidla a vozidla registrace, počet majitelů je důležitá.

4. Prosím fotografovat servisní knížku, takže můžete vidět, kdy byla poslední služba provádí.

Pokud budete souhlasit, obdržíte částku při převzetí vozidla, rád by platit v hotovosti. SEPA bezhotovostní převody jsou poněkud drahé. Souhlasíte s tím?

S přepravou vozidla musíte neřešit, budeme starat se o něj přijít, případně s přívěsem, takže můžete dobíjet pěkné auto.

Teď čekám vaše odpovědi s fotografiemi.

Děkuju.

Bůh s tebou
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Mira »

Ten unterwaserman se už neozve. Bude hledat jinou kafku. Ale stejně to musí být pitomec, protože takový auto pořídí jen nadšenec co si to předem důkladně proklepne. Todle tomu ichtilovi asi nedošlo. Je prostě hloupej.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od VDC »

Tak to je teda blbý rozuzlení. Je evidentní, že podvodníci jsou si vědomi toho, že o takovýhle auta je zájem a je jich proklatě málo....
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2214
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od martinant »

"Maur" Super dopis :657: Chtelo ho taky trochu vydesit... :655:
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
kkn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 17, 2010 2:24 pm
Jméno a příjmení: Radek Kokoška

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od kkn »

lidé sou různí, některé i sviňové...
akorát bych odsud na chvilku ,,schoval´´ ten origo Maurův text, protože když si Herr Unterwassermann hodí pár vět toho mailu do googla, tak mu vyjede vodkaz sem na SFC a hned bude vědět která bije.....
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1374
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: SUBARU LEONE I - kupte ho někdo - unikát

Příspěvek od Dušan »

To je myslím zbytečné. Podvodníci jako dotyčný mívají falešných prodejů rozhozeno několik desítek najednou a když něco nevychází, jdou rychle od toho.
Řekl bych, že se buď už neozve vůbec, nebo Maurovi přijde odpověď ve stylu "omlouvám se, ale auto už je prodáno".
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“