Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Odpovědět
CraObs
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: stř lis 16, 2011 1:03 pm
Jméno a příjmení: Miro

Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od CraObs »

Kde servisujete svoje autá? Neverím že všetci chodia do autorizákov, tak niekto nejaký tip?
Idem si konečne po Forestra v priebehu budúceho týždňa :unami: takže by som rád vedel kam skočiť s pokúpnymi prkotinami..
prípadne +- 50-70 km?
:diky:
splestule.blativa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř bře 28, 2012 7:46 pm
Jméno a příjmení: Ivana Dostálová

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od splestule.blativa »

No, mě by spíše zajímala vůbec recenze na značkové servisy a prodejce Subaru...Existuje něco takového? Má někdo zkušenosti se Subaru v Olomouci?
Uživatelský avatar
telatko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 901
Registrován: sob zář 12, 2009 1:25 pm
Bydliště: Zábřeh na Mor.

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od telatko »

Ja jsem v olomouci byl, pristup a odbornost dobra. Ceny na muj vkus vysoke, jezdim tam jen na to nejnutnejsi s cim uz si moji mechanici nevedej rady, zatim to znamena jen nakup dilu ktere nejsou v druhovyrobe.

Predtim s novym autem jsem tam byl na garancce, s praci spokojenost, ale cena opravdu vysoka.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Nissan X-trail MY2016 4x4
Cagiva Raptor 650

ex. Nissan X-trail 2.2Di 84Kw
ex. Legacy 2.5 GX MT MY2000 sedan
ex. Impreza 1.5R SW, 5MT, MY2006
ex. Peugeot 406 1.8i
ex. Aprilia Leonardo 125ccm,
splestule.blativa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř bře 28, 2012 7:46 pm
Jméno a příjmení: Ivana Dostálová

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od splestule.blativa »

Dík za názor. Já tam auto kupovala, tudíž od prvopočátku jezdím tam, takže nemám možnost srovnání ceny...Ceny se mi zdály vysoké, ale říkala jsem si, holt, za značku se platí....Ale nyní mám trochu pochybnosti i o té odbornosti...Po startu nepracují všechny válce stejně, resp. některý vynechává...A to jsem krátce po garančce, a tam bylo vše v pořádku. Takže si počkám na výsledky diagnostiky motoru (někde jinde), a uvidím...
A -bohužel - není to jediný nesouhlas s jejich prací... :655:
Uživatelský avatar
PavelG
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Olomoucko

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od PavelG »

V Olomouckém Subaru jsem byl dvakrát, vlastně třikrát.
Poprve jsem měl zájem o ojetého Outbacka do 300 000Kč. Nenabídli mi nic, měli tam i bazar, ale skončilo to doporučením abych si koupil naftového Forestera za 700 000.
Podruhé jsem si chtěl koupit olej do motoru a tahle akce skončila v okamžiku sdělení ceny - za litr oleje ze sudu chtěli 700Kč, přičemž totožný jsem pořídil za pár dní z e-shopu za 300. Takže tím bylo rozhodnuto, že na výměny oleje tam jezdit nebudu.
Potřetí to bylo tak, že mi ožralý debil napálil do auta a já ho musel někde nechat spravit. Protože pojišťovna přislíbila plné plnění, dal jsem ho do olomouckého Subaru. To byl jediný případ, kdy proběhlo komplet obchodní jednání a servis. Cena byla příšerná, ale tu jsem neřešil, jinak domluva i oprava bez problémů. Požádal jsem, abych byl přítomen prohlídce, nebyl problém - dohodli jsme se na řešení, papíry vyřídili s pojišťovnou taky, chování rozumné, technici v pohodě. Nešlo o žádnou zapeklitost nebo analýzu, prostě se vyměnilo pár dílů a měřila geometrie. Jejich odbornou erudici nemůžu ohodnotit, ale dělali na mě po této stránce dobrý dojem. Na závěr umyli auto.

Protože ale vím, že mají nejen vysoké ceny za práci (což bych toleroval), ale i brutálně předražený materiál, nejezdím tam. Rozvody jsem si udělal sám, na olej jezdím s vlastním olejem a dám za zvednutí pár stovek.
Prostě nedám 15000 když to mohu mít za 6000.

Už se to tu rozebíralo, je to můj pohled na věc, každý to má jinak nastavené a někdo může třeba vyúčtovat servis auta jako náklad.
Osobně bych neměl strach tam jezdit, ale jsem holt jiná cenová kategorie než na jakou mají vyladěný svůj business plán.
CraObs
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: stř lis 16, 2011 1:03 pm
Jméno a příjmení: Miro

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od CraObs »

tak za 3tis km (cca mesiac) ma čaká serviska na 60tis., kde ju nechať urobiť?
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od kiti »

na 15 000 prohlídce jsem byl na Vídeňské v Brně a nemůžu si stěžovat, velice slušný přijmací technik, cena 4.500,- nemůžu si stěžovat. KITI
PS při předávání vytáhnul měrku oleje aby bylo vidět, že je vyměněný atd.
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
paaja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 55
Registrován: pát zář 18, 2009 3:28 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od paaja »

Byl jsem v Brne jen u Mija a vse v cajku. Cena tomu ale odpovida... Ted jezdim do slatiny k neznackovemu a je tam fanda subaru takze tez v cakju :]
Subaru Legacy Outback 2.5i, AT, 2005
arasid
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte dub 20, 2010 12:52 pm
Bydliště: Moravský Kras

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od arasid »

paaja píše:Byl jsem v Brne jen u Mija a vse v cajku. Cena tomu ale odpovida... Ted jezdim do slatiny k neznackovemu a je tam fanda subaru takze tez v cakju :]
Prozraďte kam do Slatiny? budemem ít již po záruce a tak bychom taky uvítali levnější porhlídky nebo opravy. Díky
ronin
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 89
Registrován: sob říj 30, 2010 12:05 pm
Jméno a příjmení: Miloslav Obruča

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od ronin »

Já dávám auto do servisu do Podivína k Hrdličkovi http://www.autohrdlicka.cz/. Nedávno mně dělal rozvody a vše OK. Ale diagnostiku na Subaru tam nemá.
splestule.blativa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř bře 28, 2012 7:46 pm
Jméno a příjmení: Ivana Dostálová

Re: Slušný servis (i neznačkový) v Brne a okolí?

Příspěvek od splestule.blativa »

PavelG píše:V Olomouckém Subaru jsem byl dvakrát, vlastně třikrát.
Poprve jsem měl zájem o ojetého Outbacka do 300 000Kč. Nenabídli mi nic, měli tam i bazar, ale skončilo to doporučením abych si koupil naftového Forestera za 700 000.
Podruhé jsem si chtěl koupit olej do motoru a tahle akce skončila v okamžiku sdělení ceny - za litr oleje ze sudu chtěli 700Kč, přičemž totožný jsem pořídil za pár dní z e-shopu za 300. Takže tím bylo rozhodnuto, že na výměny oleje tam jezdit nebudu.
Potřetí to bylo tak, že mi ožralý debil napálil do auta a já ho musel někde nechat spravit. Protože pojišťovna přislíbila plné plnění, dal jsem ho do olomouckého Subaru. To byl jediný případ, kdy proběhlo komplet obchodní jednání a servis. Cena byla příšerná, ale tu jsem neřešil, jinak domluva i oprava bez problémů. Požádal jsem, abych byl přítomen prohlídce, nebyl problém - dohodli jsme se na řešení, papíry vyřídili s pojišťovnou taky, chování rozumné, technici v pohodě. Nešlo o žádnou zapeklitost nebo analýzu, prostě se vyměnilo pár dílů a měřila geometrie. Jejich odbornou erudici nemůžu ohodnotit, ale dělali na mě po této stránce dobrý dojem. Na závěr umyli auto.

Protože ale vím, že mají nejen vysoké ceny za práci (což bych toleroval), ale i brutálně předražený materiál, nejezdím tam. Rozvody jsem si udělal sám, na olej jezdím s vlastním olejem a dám za zvednutí pár stovek.
Prostě nedám 15000 když to mohu mít za 6000.

Už se to tu rozebíralo, je to můj pohled na věc, každý to má jinak nastavené a někdo může třeba vyúčtovat servis auta jako náklad.
Osobně bych neměl strach tam jezdit, ale jsem holt jiná cenová kategorie než na jakou mají vyladěný svůj business plán.
Ahoj, čas ukázal, že do Olomouce prostě ne :1774: Důvod bych napsala spíše do zprávy, ale nevím, jak se to dělá... :?:
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“