Články o SUBARU

Odpovědět
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od croctoy »

Taky jsem v něm nikdy nejel, ani neřídil, ale podobně jako MX5 je BRZ moje snové auto, jen pro mě, ne pro rodinu. Stran výkonu, jsou lidé, kteří rádi sprintují po dálnicích a dosahují maximálních rychlostí. Pak ti druzí, kam se třeba řadím i já, kteří naopak preferují klikaté cestičky venkova a rádi řídí auto. Ač laik myslím, že obě auta jsou pro tohle jako stvořená a výkon mají postačující. Je škoda, že přicházíme o takové vozy.
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1619
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Harous »

romull píše:...ale zábavu v nízkých rychlostech se bojím že moc lidí nehledá.
A to já bych hledal. S STI je zábavy kopec, ale bohužel při takových rychlostech, že už při tom občas tuhne krev v žilách.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od VDC »

Romane zase koukáš na čísla v nějaký Evropě. Proč ? Ani pro Toyotu a už vůbec ne pro Subaru to přece není referenční trh. Buď teda globální čísla, nebo alespoň Amerika.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Traveller »

Tak to prostě bude chtít místo BRZ či GT86 pořídit novou Toyotu Supra. ;-D ;-D ;-D
Jen to asi bude o chlup dražší a hlavně se ty rychlosti hodně přiblíží STI.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1257
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od schmako »

Mamka už ví, že jsem addicted, poslala mi přílohu časopisu 4x4 o Historii Subaru. *,*ObrázekObrázek

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od feroj »

[quote="schmako"]Mamka už ví, že jsem addicted, poslala mi přílohu časopisu 4x4 o Historii Subaru.
Přílohy
Subaru History.jpg
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

VDC píše:Romane zase koukáš na čísla v nějaký Evropě. Proč ? Ani pro Toyotu a už vůbec ne pro Subaru to přece není referenční trh. Buď teda globální čísla, nebo alespoň Amerika.
A to je právě to podstatný Tome, protože díky tomu o ta auta v Evropě přijdeme, nebo se k nám ani nikdy nedostanou, i když tohle asi není zrovna ten případ a ta auta to tak nějak projela u zákazníků celosvětově a tak ani to že jsou to moc prima auta je nezachrání, trh je svině, ten už to roztřídí, protože pokud by jich udali ve světě třeba 30 tisíc ( u GT86 psali tuším o 3,5 tis. ), tak je jim nějaká tisícovka v Evropě u zadku a ta auta by žila dál.
Že je Evropa je na hovno, to víme všichni a dělat pro ni něco extra se nikdy nemůže vyplatit a vlastně klobouk dolů, že to pořád ještě Subaru zvládá alespoň u některých modelů a jednou ho možná pro Evropu zachrání jen ta nenávidělá elektrifikace. V Americe jezdí spousta aut co se sem nikdy nedostane, v Austrálii a Asii taky, ale Evropa jako by snad byla na jiné planetě. Takže když to vezmu hodně zjednodušeně, tak tady v Evropě budeme utahovat kohoutky v boji za zelenější planetu a za rohem si budou v klidu čudit dál. Kdyby se aspoň dokázali domluvit celosvětově, to by bylo něco, ale to už by po nich lidi chtěli moc.....
Jak už jsem tu jednou psal, jak je možný že mizí auta jako H6 nebo STi a merické obludy s více jak dvojnásobnou spotřebou se tu v klidu prodávají? Že by měla Amerika díky clům na eropská auta jiný metr?
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

croctoy píše:Taky jsem v něm nikdy nejel, ani neřídil, ale podobně jako MX5 je BRZ moje snové auto, jen pro mě, ne pro rodinu. Stran výkonu, jsou lidé, kteří rádi sprintují po dálnicích a dosahují maximálních rychlostí. Pak ti druzí, kam se třeba řadím i já, kteří naopak preferují klikaté cestičky venkova a rádi řídí auto. Ač laik myslím, že obě auta jsou pro tohle jako stvořená a výkon mají postačující. Je škoda, že přicházíme o takové vozy.
Tak to já bych taky rád, i když přiznám že na tyto účely bych asi raději tu MX5, je taky šikovná, krásná, na léto bez střechy......jen ty peníze :-/
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Albi »

Subaru to Debut All-new 2020 Legacy sedan at 2019 Chicago Auto Show
Subaru Corporation today announced that the all-new 2020 Subaru Legacy sedan (U.S. model) will make its world debut at the 2019 Chicago Auto Show
více na https://www.subaru.co.jp/press/news-en/2019_01_31_6830/ 7 února v Šikágu bude představeno nové Legacy sedan ...
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od VDC »

romull píše:Jak už jsem tu jednou psal, jak je možný že mizí auta jako H6 nebo STi a merické obludy s více jak dvojnásobnou spotřebou se tu v klidu prodávají? Že by měla Amerika díky clům na eropská auta jiný metr?
Mizí z nabídky oficiálního zastoupení. Dovézt individuálně je pořád lze. A ty ameriky, co se tu prodávají tak to jsou určitě taky v podstatě individuální dovozy, byť u oficiálních prodejců. Takhle třeba plzeňský Dajbych vozíval Toyoty Tundra a podobný auta.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od mari75 »

Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
new
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát čer 06, 2014 1:38 pm

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od new »

romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od romull »

No konečně po dlouhém čase článek o Subaru co žeru a který je z mého pohledu alespoň trošku optimistický. Do nového Legacy motor 2,4T a možná že se objeví i v novém Outbacku. Sice to pro Evropu asi zase nebude, ale mohlo by to jít časem dovézt jako teď ty 3,6 =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1985
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od suubaru »

Pokud vidím dobře, budou odvětrávané sedačky
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Albi »

no, s 2.4 by to byla pecka! jen asi ne pro nás...
(ale Subaru stejně prý nic o motorech zatím neřeklo: https://www.cars.com/articles/subaru-of ... 757208929/)
Subaru provided no more details regarding features or powertrains.
Partylaune bei Subaru
Nach einer langen Durststrecke wartet die Marke am Genfer Autosalon (7. bis 17. März) endlich wieder mit Neuheiten auf. Neben zwei neuen Mildhybrid-Varianten für die Bestseller XV und Forester erhält auch der beliebte Familienkombi Levorg eine neue Motorisierung. Aufgrund des neuen WLTP-Messverfahrens und der Abgasnorm Euro 6d-Temp ersetzt der bekannte FB20-Zweiliter-Boxermotor mit 150 PS und 198 Nm ab Mai den bisherigen aufgeladenen 1,6-Liter-Turbobenziner mit 170 PS und 250 Nm. Vom Leistungsverlust spüren wir auf erster kurzer Testfahrt nichts.
více na https://www.blick.ch/auto/news_n_trends/endlich-wieder-neues-vom-4x4-pionier-partylaune-bei-subaru-id15146579.html novinky pro evropu budou v Ženevě 7.-17.3.
hybridní XV a Forester a ten dvoulitr pro Levorga
při prvním krátké svezení to prý nepůsobilo líněji ... no, nevím :-/ :-)
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“