Články o SUBARU

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49119
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od VDC »

Taky je to sedmimísné SUV místo Tribecy pro Amíky. V Evropě, jestli se to bude někdy prodávat, bude jezdit pár kusů, jako tý Tribecy...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od draconis »

A taky bůhví s jakým motorem se to sem dostane - aby to nebylo 1.2T :-)

Jinak jsem se pořád ještě nerozhodl, jestli se mi to opticky líbí nebo ne, ale určitě je to zajímavé... B-)

A bezpochyby to minimálně zaujme nemálo lidí, kteří by o Subaru jinak vůbec nezavadili. Protože tento segment vozů je čím dál populárnější. Samozřejmě je taky otázkou, jak to nacení...

A co se týče těch motorů, pochybuju, že tam dají atmo dvoulitr z Forejse nebo z STI, takže se trochu obávám, že to bude 1.6T ala Levorg a k tomu 2.0D. Šestihrnek už není... :-/
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od draconis »

Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od draconis »

Líbí se mi ty zrcátka, i když asi nebudou moc praktický :-)

A nosič na kola a možnost laborování se zadníma sedačkama vypadá taky fajn. Samozřejmě uvidíme, jestli to tam bude i v reálu nebo to existuje jenom v počítači... :-)

Na druhou stranu se mi vůbec nelíbí interiér, já prostě tuhle extravaganci v autě moc nemusím. A taky budíky a středovka ala playstation, to se mi třeba nelíbí ani v Tesle, ke které to dejme tomu tak nějak patří...
Přílohy
autodesk-vred-design-2016-sp3-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-sp3-2-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-sp3-4-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-sp3-3-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-2-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-3-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-6-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-sp3-5-970x647-c.jpg
autodesk-vred-design-2016-7-970x647-c.jpg
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od sima »

Já jsem teda viděl jiné fotky,tohleto je pro mě děs a noční můra,rádoby kosmické vozítko,hlavně tedy uvnitř,studené,až se mě ježí nejen chlupy,ale i vlasy,tam kde dávno nejsou :-) =) čím dál víc by se ty auta asi rády chtěli projíždět na Marsu,o to zjevně v dnešním vývoji jde,lehká fantasmagorie :-) To je na blití,i když je to jen opět koncept a tam se ty tvary nevím proč tak rády přehánějí,ale ono to tak nějak stejně skončí,vevnitř raketoplán,spoustu "nezbytných" fines a tlačítek a pomůcek pro řidiče,které ve výsledku budou fungovat v nej případě v záruce,v horším ani to ne,otravovat řidiče,nehledě na jejich zbytečnost.Bazarníci skončí,pak tyhle auta budou na odpis,na ne prodej,opravy a následný provoz nerentabilní a my staromilci zamáčknem jen slzu jaké se kdysi dělali auta,to už ostatně děláme :-) Trochu jsem to přetáhl,přehnal,ale jen maličko B-)
Ostatně jiné koncepty nejsou lepší,počkáme si spíš na realitu,tohle je stejně jen vize.Mě se na tom líbí jen dvě věci-snad konečně lepší celková velikost,tu mělo a má subaru fakt mega díru,taky volba dobré motorizace a možnost sedmimíst.Chybí mě tam originalita desaignu,nebo nějaká ta tradice značky,ale to u téměř všech nových aut.Co mě hrubě nesedí je ta barevná kombinace fotek co tu dal draconics,ty oranžové doplňky to za mě působí fakt lacině,jak semafor,dopravní hřiště hadra.Áááále je to jen koncepce...jj
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od quickly »

sima: draconis dal fotky Viziv (pokračovatel forestera), já jsem dával odkaz na Viziv7 (pokračovatel Tribecy). Mně osobně se Viziv7 líbí, Viziv ne. Ale jedná se o koncept, který od reálu bude určitě jiný. Mne spíše zajímá ta informace, že to možná bude hybrid. Do Evropy se 3.6 určitě nedostane, ale ten hybrid s 2.0 motorem by možná mohl přes EUekolimity projít :-/ .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od sima »

Tak toho jsem si nevšiml,seč mě zarazila ta odlišnost,viziv 7 se mě docela líbí,ještě to zkouknu.A ta motorizace,to mě právěže bohužel taky hned napadlo,že se nejspíš k nám sotva dostane ten dvoulitr,šestivál ne,zasraná EU...nicméně ten dvoulitr by snad projít už musel,to skončí jinak stejně časem fiaskem,přeci nebudem jezdit litrovým dvojitým turbo tříválcem :-/
Ale stejně šepot šestivála,tj totál rauš,snad se nám o tom jednou nebude jen zdát :-/ <:-<
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od filippek »

Nevím proč, ale nejdřív jsem u Vizivu myslel, že oukám na nějaký nový Ford Kuga. Viziv7 hezký, ale jasný je, že reálně bude o dost "obyčejnější". Škoda jen, že se mě stejně koupě takového auta, v tomhle životě, nemůže týkat :-D
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od alman »

No ten Viziv 7 má mít délku 5.2 m, tak nevím, jestli už jen to ho nevyřazuje z uvažování pro EU. Podle mě po tom není moc poptávka. Občas po Praze vídám nějakou tu ameriku, třeba Escalade, ale moc jich není.

Tuhle přede mnou zabočovalo BMW X5 do pravoúhlé křižovatky na ne moc širokou silnici a už jen to připomínalo lodní manévr. Jako malý tank pro ženušku a ratolesti to tedy moc nevidím a jezdit s tím jako s daily car taky ne.

Mít to na měsíc pro rodinu a objíždět s tím národní parky v USA, to zase jo.

Ono taky to EU není oblast s homogením vkusem. V jižním křídle (Itálie, Španělsko, částečně Francie) je i Outback za obra. Tím se ten potencionální trh zase ještě zužuje.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22669
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od spm »

alman píše: Tuhle přede mnou zabočovalo BMW X5 do pravoúhlé křižovatky na ne moc širokou silnici a už jen to připomínalo lodní manévr.
Na druhou stranu, přesto že v centru Prahy je takových blbých ulic spousta a obecně i všechny parkovací místa jsou kresleny pro 120ky škodovky, tak tu takovýhlech přerostlých aut jezdí většina... já tu módu nechápu (zvlášť v porovnání, že tyhle auta vevnitř nijak větší proti třeba Outbacku stejně nejsou), ale prostě hromada lidí si to stejně koupí, ikdyž se s tím pak trápí (nebo lépe řečeno na to pak pečou a parkují s tim jak kokoti).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
kwt2000
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1305
Registrován: pát led 07, 2011 5:51 pm
Jméno a příjmení: Petr Jelínek
Bydliště: Rudolec u Sokolova

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od kwt2000 »

OUTBACK Touring 2023
FORESTER ACTIVE 2,0i 2018
MB W124 300CE

PONTIAC FIREBIRD - minulost ::-(((
OUTBACK 2,5i SPORT 2015 - minulost
OUTBACK 2,5i Comfort 2010 - minulost
"nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný"
"seru na sociální sítě, mám rád skutečné přátele"
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od HonzaCZ »

Stejně to nakonec bude vypadat mnohem decentněji. Si vzpomeňte, jak vypadaly koncepty pro poslední WRX STI.

Jinak koukali jste na ten web? Pohon? Plug-in hybrid. S dieselem. S pohonem předních kol přes CVT. A AWD řešený 2 nezávislými elektromotory na zadních kolech. No já vám nevím... :-/
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Traveller »

I ty jeden zpátečníku. :-DDD :-DDD :-DDD Musíš trochu popřát nějakému pokroku. :-DDD :-DDD A ještě lépe ten "pokrok" koupí nějakého stroje podpořit. Nemůžete si tu furt jen ve stejné sestavě cca 30-50 lidí prodávat auta stále dokola. :-DDD :-DDD No vlastně můžete. ;-D ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od HonzaCZ »

Jak pokrok? To jsou všechno slepý cesty. Jediný, co mě baví jsou auta, co mají pouze elektromotory, ideálně na každý kolo jeden. Teď už jenom dořešit ten zdroj šťávy. Aku, co dají 400-500 km s nějakým slušným autem už pomalu jsou. Tak ještě 1) aby nebyly za pár let na vyhození - tedy pořešit životnost, 2) v těch aku jsou různý těžký a více, či méně vzácný kovy, takže prostě na masovou produkci to taky není, navíc to zatěžuje prostředí, mnohdy víc, než kdejaká benzínová prdlavka, 3) pořešit nabíjení - pokud to nabije na poloviční dojezd, řekněme tedy 200-250 km do 15 minut, tak je to asi použitelný, pokud bude taková nabíječka na každym rohu.

Ty plug-in hybridy mi prostě přijdou fakt nesmysl. Taháš s sebou minimálně 2 motory, nádrž s ropnym palivem, baterky, převodovku musíš mít tak jako tak, diferák aspoň jeden taky... Jako pochopil bych, kdyby to prodávali jakože auto s redundantní hybnou silou, jakože je větší šance, že dojedeš. Ale pořád to omílat kvůli ekologii, lepší spotřeba a já nevím co. Vždyť to vůbec není pravda. :-D
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Články o SUBARU

Příspěvek od Traveller »

A koho to zajímá?!? :-DDD :-DDD :-DDD Z těch co rozhodují určitě nikoho, protože my dva to tím, že si takovou věc na protest nekoupíme, asi nevytrhneme. ;-D
Ale třeba to ještě nějak dopadne. Tedy myslím nějak normálně. Pár let ještě můžeme my zpátečníci (neboj, v tomto ohledu se za něj považuji také) vydržet tak jak jsme. Ze stávající nabídky motorizací si třeba já vyberu a že by to během roku nahradili, to asi ne. Takže pro nejbližší léta to vidím tak, že skončím u nějakého stávajícího typu, který je zrovna v prodeji..., jen počkám s koupí až bude končit. Tak by se snad dalo vydržet následujících 10-15 let a pak už budu opravdu starý pán, který snad nebude jezdit tolik jako nyní. ;-D ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“