Odcizení registrační značky - SPZ

tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od tango »

Jo je to tak jak píše Doro, využívajího automobilky na většinu dílů, které jsou sešroubovány :657: Myslím, že první kdo s tím přišel byli frantíci a pak to šlo dál :655: . Používá se u spešl utahováků, pro lepší vedení :supeer: , které jsou nastaveny na utahovácí moment jako ta :zachod: Škodovka :fuckoff:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od Mira »

Kamarád to raději natvrdo přinýtoval. Bez akuvrtačky to sice nesundá, ale zase má klid, protože parkuje v řadě aut za sebou a každou chvíli mu to vepředu někdo koulí sundal. Naštěstí vždycky zůstala ležet před autem.
Uživatelský avatar
Dadid
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 597
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Bydliště: Plzeň

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od Dadid »

Tak nový RZ už jsou na autě. Tímto bych chtěl poděkovat Regisru vozidel magistrátu města Plzně, zvláště panu Vavříkovi za ochotu vystavit mi nové značky i mimo úřední den.
Tak ty torxy zatím nemám, neb v mém oblíbeném železářství u Votrubce měli inventůru. Tak tam zatím zkusím dát šrouby s imbusem ale jen jestli to vyjde mezi ty čísílka ::-DDD: Díry pro šrouby jsou dané. Jestli by to mělo zasahovat do těch výlisků, tak by to asi bylo na ho...
Kdybych to jenom přichytil k plastu třeba tím přinýtováním, jedním pořádným trhnutím by se ta plastová podložka dala stejně snadno vyrvat. Odpoledne na to kouknu, co se s tím dá dělat.
Jo a cena za změnu v TP + nové RZ je 450,-Kč a ta eko plaketa prej nahradit nejde tak musím koupit za třista novou.
Ještě jsem musel brnknout na pojišťovnu, pošlou mi novou zelenou kartu.
Naposledy upravil(a) Dadid dne pát led 08, 2010 12:05 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru zdar, Forestrům zvlášť !
Subaru Forester 2.0X Comfort WP 116KW 5MT MY08 - LPG Vialle
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od tango »

Dadide, děkujem za info,ještě že to dopadlo takhle, tedy :supeer:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od Mira »

On to má přinýtovaný durch až do nárazníku. Když jsem viděl jak tu značku má zmasakrovanou včetně té plastové podložky, tak se ani nedivím. Takhle to fakt neupadne.
Uživatelský avatar
Dadid
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 597
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Bydliště: Plzeň

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od Dadid »

Tak dokonáno jest. Přišrouboval jsem to turch, čísílka nečísílka ::-DDD: Kdyby jste to někdy někdo dělal, chce to něčím vypodložit prostor mezi značkou a podložkou, páč se to v místě dotažení prohejbá. Já když jsem to zjistil, šoup jsem tam jenom pérovku, ale to je málo. Na víc jsem neměl čas, tlačila mne tma.
Subaru zdar, Forestrům zvlášť !
Subaru Forester 2.0X Comfort WP 116KW 5MT MY08 - LPG Vialle
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48971
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od VDC »

Dadide zahlédl jsem Tvoji anabázi až dneska, hlavně že to dobře dopadlo. Zlodějovi ať se zdrcne sperma, ksindlovi. :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od CoZmo »

Sice asi hodne opozdena rada...ale pokud sis SPZ/RZ prisrouboval...nezapomen hlavicky sroubu bud zarvat dovnitr nebo prekrejt takovejma cepickama z plastu...

Posledne jsem to neudelal a malem mi to stalo veskery bonusy u pojistovny (a u me je to hodne)...obcas parkuju na sidlisti a jako spravne nocni ptace v noci...no a ti co znaji, tak pochopi, ze to obcas konci autem zapasovanym 2cm za zadnim a 1 cm pred prednim (tem co neveri, to nekdy v budoucnu vyfotim, urcite se zase zadari)...no a kokutek s novym srotem od skody mel exces a predstavu, ze sem mu zdemoloval naraznik...v 1 v noci v nedeli mi vytahli policajti z postele, reseni na hodinu, po 10ti minutach citliveho prejizdeni prstem nasli cosi jako imitaci skrabance...sorry, ale ZM***DOVINA nejvetsi, pokuta, keci, pojistovna...v naslednem odvolani policie sice akceptovala moje stanovisko, kazdopadne mi poslala do hajzlu a doporucila volit komunisty, ze jeste nic nezkazili :10125:

Nastesti likvidator pojistovny byl pri smyslech a utrel C****OVI skrabanec kapesnikem...

Tohle pochopim u nakyho S-klasse, veterana nebo tak a na to si clovek taky da pozor, ale u Roomstera??? U podelanyho spotrebaku???
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od RunningRunner »

ha, ha, ha ... máme tady borkyni a Fabkou, která neumí parkovat, takže už pár aut označkovala. Tuhle koukám, že se sousedem obcházejí jeho auto, její auto, nakonec přifrčeli pomahači. Soused povídal, že byl doma, náhodou koukal z okna, borkyně přijela, zaparkovala u něj (kolmý stání), že se mu rozvibrovalo auto. Tak na ní vystartoval a ona se k brutálním škrábancům na nárazníku a blatníku nechtěla znát. Tak zavolal PČR :-) No a ta samá borkyně tuhle hrozně řvala z okna, když jsme zařezávali jinýho souseda ze sněhu a ledu a někdo si dovolil opřít plastovou lopatu a to její vozítko :gunhim:
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
Uživatelský avatar
Dadid
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 597
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Bydliště: Plzeň

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od Dadid »

Tak mě dnes volala Policie ČR že ty moje ukradený registrační značky, jak píši v prvním příspěvku se našli. Po 11ti měsícich. Na autě, který jezdilo v Milevsku, kde mi byli ukradený :713:
Subaru zdar, Forestrům zvlášť !
Subaru Forester 2.0X Comfort WP 116KW 5MT MY08 - LPG Vialle
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48971
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od VDC »

tak to musel bejt nějakej inteligent. :713:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od saburafu »

Nebo je používal na nějakém nepřihlášeném autě do lesa apod.
divudi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte dub 24, 2012 12:19 am
Jméno a příjmení: peter p
Bydliště: ROMA

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od divudi »

tak som vcera nasiel auto bez obidvoch znaciek :-(
a za stieracom listok s telefonom. tu je to taka specialita, ze zahranicnym kradnu znacky a potom za ich vratenie chcu nejaky "poplatok"

auto som mal zaparkovane hned vedla budovy kde pracujem. na budove kamery. tak som isiel za ochranou a pozerame video. bolo to asi o 16.00. ukradli ich o 11.00/ vsetko pekne vidiet ako to urobili dvaja a vsade ludia chodia okolo a nik si nic nevsimol. alebo nechcel vsimnut.

tak som ich najpr hladal ci ich niekde ne odhodili nedaleko. potom zavolal policiu. po dvoch hodinach prisli, pozreli ze znacky su fuc. povedali nech isch sledujem. apli majak a isli sme na oddelenie. vypisal som 3 tlaciva, dostal papierik, ktory mam ukazat ak by ma zastavila hliadka a isiel domov.

najvacsia sranda na tom vsetkom je ze mi hned policajt nasiel na internete par firiem ktore robia znacky. zavolali sme jednu ale ti nerobia slovenske . Na druhom cisle povedali nech im poslem fotku cez whatsapp. odpisali mi ze dnes robia od 11tej tak nech sa stavim, ze za pol hodky mi urobia duplikat SK znaciek za 30 Eur :-)
Obrázek
Forester XT MY09
Obrázek
Outback 2,5 MY22
Uživatelský avatar
Hermik
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 211
Registrován: ned lis 21, 2010 8:50 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od Hermik »

Já osobně bych duplikáty nedělal a ani nevím jestli v ČR se to dělá. Pokud zloději udělají banku s autem a tvoje ukradnuté SPZ na něm budou tak budeš mít jen problémy s policií a vysvětlováním že jsi to ty nebyl. Nechal bych přidělit nové. můj názor
ex Subaru Impreza WRX 2001
ex Subaru Impreza 2,0R combi 2005
ex Honda Accord Tourer Executive 2,4 AT 2007
ex Mitsubishi Outlander 2,2 AT 2010
Subaru Forester 2,0 XT AT 2015
plukovník

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od plukovník »

divudi.
jsi si jistý, že ten policajt byl pravý ? Že to nebyl také jenom falešný duplikát ? :-DDD

Já jsem podobnou blbost, jako možnost legálně získat "duplikát reg. značky" tedy ještě nikdy neslyšel .

A je mi divné, že by to bylo možno zrovna na Slovači, kde policie může v některých případech dokonce reg. značku zabavit a z tohoto důvodu tato na vozidle nesmí být pevně přišroubovaná.

EDIT:
teď jsem si všimnul, že máš psané bydliště Moskva.
Tak to potom ano. V zemi, "kde zítra znamená ještě předevčírem" je zřejmě možné všechno :-DDD :-DDD
Naposledy upravil(a) plukovník dne sob led 28, 2017 9:08 am, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“