Odcizení registrační značky - SPZ

divudi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte dub 24, 2012 12:19 am
Jméno a příjmení: peter p
Bydliště: ROMA

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od divudi »

nieeee. ja som v Rusku. tu je vsetko mozne >B-)
Obrázek
Forester XT MY09
Obrázek
Outback 2,5 MY22
plukovník

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od plukovník »

...богатыпь >B-)
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3072
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od outback »

Hele já bych ty duplikáty klidně používal, ale samozřejmě pouze na území Ruska, a vozil protokol, souběžně to řešit v ČR a pak přivézt nové. Případně pak udělat hned z nových duplikáty a dát je na auto a originály vozit pro důkladné kontroly v kufru. Jiný kraj, jiný mrav.

Já ztratil německý řidičák, tak jsem si na úřadě nechal vystavit nový, chtěl jsem nějaký papír, abych mohl řídit - i když teda skoro zbytečně, německému policajtovi jsem řidičák za posledních deset let a 300000 km ukázat nemusel. Ještě jsem se tam vracel, že mi to potvrzení nedali, ale řekla mi, že ho mám - že ta stvrzenka na poplatek na úzkém termopapíru, co mi vylezla z automatu, a na které ani není napsáno, za co jsem platil (stejnou dostaneš i při přihlášení auta), tak to že německá policie akceptuje místo řidičáku :-) :-) :-)

Samozřejmě to bylo těsně před vánoční cestou do Čech a samozřejmě se to ani v expresní lhůtě nedalo stihnout, když jsem úřednici vysvětlil, jak by se českej policajt asi tvářil na husté firemní Audi na německých číslech, řízené podivným týpkem s českým pasem, co ukazuje místo řidičáku jakýsi papírek z bankomatu a tvrdí že to je náhrada německého řidičáku...pár takovejch kontrol jsem absolovoval, a je to sranda pozorovat jak jim to šrotuje v hlavě i když mám vše v pořádku...no paní měla pochopení a zavolala mi pak na mobil že je to hotový (což je standart), a že si můžu přijít v den kdy už je oficiálně zavřeno (což už je nadstandart). S tím expresním poplatkem stál jen řidičák přes 100€, ale služby perfektní.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3072
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od outback »

Hele a co když ta firma na duplikáty patří těm co to kradou? To by byl byznys plán - komplexní služby všeho druhu - buď za $500 origo nebo za $50 kopie, račte si vybrat...
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
divudi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte dub 24, 2012 12:19 am
Jméno a příjmení: peter p
Bydliště: ROMA

Re: Odcizení registrační značky - SPZ

Příspěvek od divudi »

ha ha. nie to urcite nie. inac tie duplikaty ze su vraj take iste ako origo. tak neviem ci mam nieco hlasit na slovensku ked si nikto nic nevsimne. a asi si ich dam napevno prisrubovat tak ako to maju vsetci miestni. tu maju znacky uz od vyrobcu dve dierky na pripevnenie.
Obrázek
Forester XT MY09
Obrázek
Outback 2,5 MY22
Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“