Vyjížďka s D-fensem

Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Vyjížďka s D-fensem

Příspěvek od Harry »

Aby bylo trochu srandy v tom letošním deštivém létě:

1. Původně mi celá ta myšlenka nadchnula - možnost vyjádření svého postoje k určitým životním hodnotám.... Takže v podstatě úplný souhlas s původními a nekorigovanými názory HADa a HonzyCZ. :845: :826:

2. Poněkud mi zarazil a překvapil "redukční", (opatrnický) postoj Tomáše 1002, kterého jsem sice viděl jednou, ale považuji jej za příjemného a rozumného člověka. Tomu postoji nerozumím, nechápu totiž, proč nerepresentovat klub, (i když jsem pro jeho representaci zatím příliš neudělal,) nechápu jak by to mohlo klub poškodit. Leda v očích "ekologické veřejnosti"....
D-fense nepovažuji za Mistra, ale za člověka se zajímavými názory, s nimiž nemusím souhlasit, protože mi k tomu nikdo, ani on, nenutí, ale s většinou (jeho názorů) souhlasím téměř jedenoznačně, a s tímto názorem a nápadem souhlasím určitě na 100%.... :826:

3a. K cyklistům je (pro mne) lepší se nevyjadřovat, je to extratřída.... :850:
Je to takový anachronismus jako moje maličkost, pouze v jiné myšlenkové kategorii.
3b. Prostě podle mého názoru, pro současnou českou silnici jejich demonstrativní dvojice jsou příliš velkým přepychem a zároveň nebezpečím.
Doufám, že jsem si tímto vyjádřením "přidělal" další zavilé nepřátele, ty stávající jsem ještě více popudil, a splolečensky jsem se definitivně znemožnil..... :845: ::-DDD:
3c. Já sám jsem na kole ujel asi kolem 60 km. Časem jsem totiž zjistil, že jízda na kole jest jaksi nesmyslné počínání.
Bylo to v době mé mladické nerozvážnosti,..... když jsem jaksi duševně dospěl, a cítil jsem jakousi potřebu aktivního fysického pohybu, tak jsem si šel zaboxovat do Sokola, (tehdy u nás Spartak Praga AZKG,) pokud jako sport vynechám ježdění na motocyklu, tak jsem později vyměnil box za ping pong, :845: bylo tam víc srandy..... ::-DD:
3d. Poslední bycikl v naší domácnosti (mojí ženy) jsem (úspěšně) prodal právě včera. :-)

4. Takže udělám maximum pro to, abych se tohoto kontraversního :?: podniku zúčastnil. :850:

5. Samolepky také sundavat nebudu, páč na autě žádné nemám. Zatím. Hned to napravím. ::-DD:

6. Cyklisté (mám na mysli ty "sportsmany", nikoliv ty starší, co jezdí na kole do práce,) patří na cyklistické stezky, a né na silnici. :!: :845: :811:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjížďka s D-fensem

Příspěvek od bobhash »

každýho věc jak chce vyjádřit postoj vůči něčemu , jen si myslim protože se považuju za motoristu kterej se rád projede ale i za bajkera ,tak ta trasa je blbě zvolená a to z důvodu že tam sou bajkeři vždy prostě některý useky se tam po silnici jet musej / jezdim tam na kole / a zaroven tam jezdíme i se 555sqwadrou panč to je supr projíždka opravdu samý zatačky atd . ale jezdíme tak že máme sraz v neděli v 6 ráno -projedem si to nikoho neohrozíme a v 8.30 sme doma to akorát bajkeři nastupujou prostě ohleduplnost
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Vyjížďka s D-fensem

Příspěvek od hetzer »

tema rozdeleno
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Uživatelský avatar
poofy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 131
Registrován: čtv říj 15, 2009 10:28 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Praha

Re: Vyjížďka s D-fensem

Příspěvek od poofy »

Jakozto pravidelny ctenar Dfense pojedu. :657:

btw: clanky o pumpickarich je treba brat s nadhledem ..vlastne vsechny clanky ;)
2006 Mitsubishi Lancer Evo IX 381k 510Nm
EX - 2004 Subaru Impreza WRX STI 327k 412Nm
EX - 1997 Subaru Impreza GT serie
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“