Mějte chlapi soucit s nováčky!

Co očekáváte od webového klubu?

Anketa končí za úte zář 01, 2009 10:53 pm

Pokec
1
20%
Technické informace
4
80%
Motosport
0
Žádná hlasování
Osobní kontakty
0
Žádná hlasování
Specializované prodejce
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 5

tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Mějte chlapi soucit s nováčky!

Příspěvek od tango »

Přikláním se kladnou reakcí :845: . Doufám, že po nějakých výstřelcích se tady nebou řešit bla bla ... Všicni zaineteresovaní už to znají :supeer: . Zkrátka přátelé vytvořme přátelský web a né honbu za mamonem :4690: ať z toho máme dobrý pocit, že je vše ok :supeer:
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mějte chlapi soucit s nováčky!

Příspěvek od VDC »

Jsem moc rád chlapci, že se vám tu líbí a panuje tu přátelská atmosféra. Jsem si jistej, že to tak bude. Je to jen na nás samotných, jaký si to tu uděláme a udržíme... :850:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Mějte chlapi soucit s nováčky!

Příspěvek od tango »

VDC máš naprostou pravdu a doufám, že se budeme rozvíjet dál :supeer: . Dneska jsem byl v servisu a koukali na mohe polepky a ptali se co to je :670: . Tak jsem hned referoval a řek ať se tam okamžitě podívaj nebo dostanou na .... :baseball:
tolu
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 102
Registrován: stř zář 09, 2009 10:10 pm
Bydliště: Prešov

Re: Mějte chlapi soucit s nováčky!

Příspěvek od tolu »

Nazdar chlopi!Je az neuveritelne,na kolkych Subaru forach moze byt clovek zaregistrovany ::-DD: a to len v ramci CR a SR.Vidim,ze je tu zas samy Cech(pochopitelne),tak vam to idem trocha pokazit :) Sledujem,ze cele zdrave jadro sa pomaly presuva sem...a mohlo by sa presunut uplne,lebo komu sa chce kmitat na 4 miesta?Inak,pravdu povediac,ked sa na tym tak zamyslim,tak dufam,ze sa ta slovenska stranka ani nikdy nespusti,lebo naco to delit furt na drobne?Aj tak nas je na Slovensku 5 a pol...Drzim palce tomuto klubu,stranka vyzera dobre!!!Lubo
Forester 2,0 XT 130kW MT 2003
Forester 2,0 92kW MT 1998
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Mějte chlapi soucit s nováčky!

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

Zdravím všechny. I já chci věřit, že klávesnicové přestřelky a ústřelky se tomuto webu vyhnou, což nám všem chci zároveň taky popřát. Ono i když na to člověk aktivně nereaguje, stejně to tak či tak vadí, teda aspoň mně.
Na každý změně je pak zase fajn, že něco novýho začíná, přičemž tady je ještě lepší, že to závisí na nás - tedy hlavně na našem osvíceném vedení :690: :845: :845: samozřejmě. A jak jsem to měl možnost - byť krátce, ale za to osobně - vidět na srazu, čekají nás slovy klasika "..jen samá pozitiva a sociální jistoty.." :supeer: (-když se o ně krapet přičíníme :845: )
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Mějte chlapi soucit s nováčky!

Příspěvek od tango »

No už jsem si říkal, že bratři ze Slovenska nedorazí a hle již jsou tu teda doufám, že víc vás bude no :690: :690: :690: :supeer: :supeer:
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“