MP Praha - Hlídá naše autíčka?

tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od tango »

No tak to je pěkný :713: . To jsou teda kreténi na entou :670: . To se může dít jenom v zkorumpovaném Liberci. Díky za info, protože to jestli se mi to stane tak je pošlu do háje :fuckoff: . Jak tak koukám tak je to čím dál tím lepší . Myslel jsem, že pokud bude odvolán ředitel PČR Dvořák tak to bude lepší a ono ne :666: . MP a PČR stojej tady u nás zapendrek :sibenice:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od HonzaCZ »

Odvoláním jednoho člověka se nemůže nic zlepšit. Kdyť je to prolezlý svinstvem skrz na skrz.

Jinak s PaCh jsem nikdy neměl problém. S MP párkrát jo. Nevím proč, ale přijde mi, že měšťáci si rádi hrajou na drsňáky a buzerujou nad rámec nejen svých pravomocí, ale i nad rámec zdravýho rozumu.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
shnilej_richard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: úte zář 08, 2009 10:18 pm

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od shnilej_richard »

tango píše:Díky za info, protože to jestli se mi to stane tak je pošlu do háje :fuckoff: .
Hlavne si nech nejdriv vypsat blok, cukat se zacni az potom. Jinak ti to v tom povolenem rozsahu napalej. Ja z toho vzdycky vysel se stovkou dvema....
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od Mira »

S těma botama je to tak i v Brně. S jedinou výjimkou. V autě jezdí technik od měšťáků s policejmanem od státní. A naopak Vám odpustí pokutu za blbý parkování, pokud jim to člověk slušně a smysluplně vysvětlí. Ale měšťák chce man. poplatek 3 stovky. A pokud člověk nezaplatí, tak tu botu nesundá. Takže co je mi platný, že přestupek je vyřešený domluvou, když stejně cáluju. A mají to samozřejmě ošetřený městskou vyhláškou, takže člověk se může ohánět čím chce a je mu to prd platný. Prostě aby to ani jedněm nebylo líto, vydělá státní i městská policie zároveň. Ale třeba odtahovky jsou soukromí a fungují skvěle. Předtím s tím jezdili měšťáci a když jsme potřebovalo odtáhnout auto z našeho vjezdu do budovy, nacházeli tisíce důvodů, poroč to němůžou udělat. A teď nedávno nám opět jeden exot nechal auto zaparkovaný ve vjezdu do firmy. Ráno přijdou technci a potřebují odjet s naloženým autem a vono prd, nějakej frajer parkuje kde nemá. Takže telefon a za 20 minut bylo auto už odtažený. Prostě jak se jezdí se soukromníkem a měšťáci dostávaj apanáž, tak se snaží a funguje to. Ještě se stavili s vizitkou, kdyby jsme potřebovali příště, volejte ve dne v noci, jsme tady coby dup.
Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od Mráča »

Pokud je mi znamo,ale nevim jestli se nemylim je to,ze oni ti nemuzou bezduvodne drzet majetek a tu boticku ti ta soukroma firma sundat musi.Jako revizor te nemuze v autobuse bezduvodne drzet proti tve vuli,to muze pouze PCR.Paklize by to nechtely sundat,tak ihned volam opravdovy policajty.
Ja osobne stim problem nemam,hned jak tam zavolam,tak jim vynadam a oni svete divse sou ume za par minut :657: :657: .
Zadnou pokutu sem nikdy neplatil a manipulacni poplatek taky ne :supeer: :supeer: .
Prome sou tyto nahrazky pouze figurky,ktere name nemuzou :845: :845:
WRX 08
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1255
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od alky »

richarde, tos jim fakt řekl jen, že sis službu neobjednal, a oni tak musí táhnout do háje a botu sundat? co na to ten měšták? To mě opravdu zajímá...já platil jako blbec v LBC aspon 2x...
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od tango »

shnilej_richard píše: Hlavne si nech nejdriv vypsat blok, cukat se zacni az potom. Jinak ti to v tom povolenem rozsahu napalej. Ja z toho vzdycky vysel se stovkou dvema....
Jasný dobrá rada nad zlato, to mně nenapadlo :850: . Takže zkrátka je nechám nejdřív vykecat a pak se začnu bránit :850:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od Harry »

Když jsem na veřejné schůzi obecního zastupitelstva řekl, že dva MP nás v Dobřichovicích, dle ročního rozpočtu stojí 1917 Kč denně, a že je to snadno k zapamatování, vzhledem ke shodě čísel se začátkem VŘSR, ::-DDD: a docela hodně peněz, vzhledem k výsledkům, a konkrétně jejich práci :811: při povodni 2002, tak jim napřed vzali auto a dali jim dva bicykly, ::-DD: a nakonec ještě ten rok naší MP zrušili, a údajně sem chodí hlídat na smlouvu ze sousední obce..... ::-DD:
Botičky tady nedávají, i když důvody by se našly.....
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
shnilej_richard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: úte zář 08, 2009 10:18 pm

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od shnilej_richard »

alky píše:richarde, tos jim fakt řekl jen, že sis službu neobjednal, a oni tak musí táhnout do háje a botu sundat? co na to ten měšták? To mě opravdu zajímá...já platil jako blbec v LBC aspon 2x...
No, vzdycky delam jo, jo, neprudim a nerozciluju se. Oni vypisou blocek a nejakou stvrzenku na ten manip. poplatek a to uz tam vetsinou nekdo s tou botou cvici, aby mohli jet kasirovat dal. Takze ja jim pak rekl akorat pokutu jo, ale tohle platit nebudu. A oni ze musim a bla bla, tak ja ze nic takovyho nemusim. A oni ze to pujde do spravniho rizeni a ja ze tak teda jo. A hotovo. Zaplatil jsem blocek a jel jsem do haje. Botu jsem v dobe dohadovani na aute uz nemel. Ja myslim ze to zahodej, ani to do zadnyho rizeni nejde. Ono jim to za to srani podle me nestoji. Najdou si jinou obet...To s tou objednanou sluzbou je ale regulerni duvod, jen na nej nikdy nedoslo.
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od hetzer »

shnilej_richard: pokud se nepletu tak pokud mas doklad ( blocek ) ze byl prestupek vyrizen blokove tak to uz do spravniho rizeni jit nemuze.
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
shnilej_richard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: úte zář 08, 2009 10:18 pm

Re: MP Praha - Hlídá naše autíčka?

Příspěvek od shnilej_richard »

hetzer píše:shnilej_richard: pokud se nepletu tak pokud mas doklad ( blocek ) ze byl prestupek vyrizen blokove tak to uz do spravniho rizeni jit nemuze.
Mozne to je, pravnik nejsem. Ono by to zdaleka nebylo poprve, kdy zastupce "zakona" lze obcanovi, jako kdyz tiskne...
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“