Existuje nestranné testování ?

Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Existuje nestranné testování ?

Příspěvek od Kolben »

JRJ: nikde nepisu o originalnich farm. firmach nebo snad jo??
Rozhodne o hospodsky kecy nejde. Je mi uplne fuk o jakou farm. firmu jde, ale motivovat doktory takovejma "uplatkama" je hnus. Bude fajn, az se tim konecne zacne nekdo zabyvat.
A chces poprit, ze to to tak nefunguje? Sam to o par radku niz priznavas.....
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Existuje nestranné testování ?

Příspěvek od JRJ »

Psal jsem o originálních farmaceutických firmách proč jsou léky drahé. Potažmo, že generické firmy léky zásadně neprodražují.

NTL, trh generických firem je potřeba pro přirozenou tvorbu cen a v konečném výsledku díky kompetici vede k nízkým cenám. A k volnému trhu marketing patří. Všechna generika jsou identická, stedejně levná, atd. I když přehlédnu, že v 99% případů motivace lékařů ze strany generických firem se nejedná žadné dary, zajímalo by mě jak bys tey lékaře (dle Tebe eticky) motivoval. Bez odpovědi na tuto kruciální otázku to je jen hospodské nadávání na poměry.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Existuje nestranné testování ?

Příspěvek od catana »

JRJ: tu knížku přečtu, není to úplně na proskenování. Nicméně jen tak namátkou jsem tam narazil na:
V Evropě se čínské byliny většinou používají jednotlivě, méně často v individuálně připravené směsi z několika málo bylin.
To je nesmysl. Aspoň co jsem tak měl možnost zažít, žádný kvalitní čínský doktor zde ordinující ti nedá do ruky jednu bylinku, ale na míru připravenou směs, kterou musíš podle daného postupu připravovat. Ostatně taky použitelný čínský doktor nemluví česky a mívá u sebe překladatele. Pravda, místní "čínské kliniky" opticky nevypadají jako ty v Číně, kde to opravdu je spíš takové bylinkářství.

Naopak souhlasím s:
přes všechny naše výhrady jsou některé léčebné postupy TCM v některých indikacích účinné. Platí to především pro lehčí akutní i chronické choroby, zatímco u těžkých život ohrožujících chorob jako jsou infekce, nádory nebo AIDS, může být i podle dnešních stoupenců TCM léčba použita jen jako komplementární, pomocný prostředek.
Víc reagovat nemůžu, zatím jsem to nečetl.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“