Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22699
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

Nicmene na serverech ma drtivou majoritu. A windowsy na serveru nemaji co delat :-DDD ale ano, pokud prijde na maily, tak vetsina menezeru nema tuseni, ze existuje neco jineho nez exchange. A tak i ve chvili, kdy si to kupuji jako sluzbu, pak vyhrava office365, ikdyz to komukoliv jinemu funguje lepe.

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Username píše: To co jsi napsal, k tomu musí člověk dospět. My, co jsme k tomu dospěli, tak to chceme asi všichni stejně. Takovou tu rovnováhu, nestrhat se za jakoukoli cenu a odměnu, když si to pak neužiješ. Na druhou stranu, co jsem do toho za roky vrazil, to chci zpátky.
Blbý je, že třeba dnešní mladá generace, to chce zpátky hned na začátku, aniž by do toho cokoli vrazili. Vůbec nevím jak dopadnou. Zatím je to tak, že za ně dřou ty starší a šéfové to akceptují, protože s tím údajně nejde nic dělat. Ono když je nezaměstnanost prakticky 0 …
Jo no, je to tak, mám to tak...
S mladou generací je to vážně docela prdel, neříkám, že jsou všichni stejní, ale začíná to být hodně zajímavé, vidím co přichází k nám do práce, tj kolikrát šílenost, my jsme si tohle nikdy nedovolili. Plná huba keců, jak všechno dá, jak se mu to sto pro líbí, vydrží tři dny a pak marodí, zapírá se, nebere telefony( přitom v práci furt nahání foun jak babu :-D <:-< )...a konec, skončil, nedohledatelný, my s tím máme přitom tolik práce, přijmout ho vůbec, začínat se vším tím školením, zaučením, výběrem předtím...a pak nám blokuje dalšího půl roku člověka, který nám fakt chybí, mají to totálně u prdele, hm. No a to se pak ještě dodatečně dozvíš, jak měl dotyčný problém s penězma, s přítelkyní...no normální stav krásného bujarého mládí no, jenom trochu jinak pojatý- hned chtějí všechno, ve dvaceti bác bum a jak to hned nejde, nevychází je zle, vzdávám to, jdu jinam, kde na mě čekají. Na jednu stranu je fajn, že se s ničím a nikým neserou, to jo, ale chybí tu nějaká ta sebereflexe, tam je nula.
Vidím to taky ve svém blízkém okolí, jejich představy o životě, Brusel tj onooo, zelený teror, přitom vše musí mít echt, o mobilu ani nemluvě, fakt jelita bez minimální zpětné vazby, divné, doufám, možná je život vyučí, vlastně ne možná, vyučí, ale o to tvrději si myslím.
Ted jsme přijmuli skvělé dva chlápky, 30-40 let, z vesnice, velice šikovní, zruční a přemýšliví, jeden z nich teda naprosto VIP, přitom dělají za nevelký plat, ale zas jejich flek má taky své výhody... tohle je jak dar z nebes, když se můžeš na někoho spolehnout, každý jístě chápe. Protože jinak se mančaft rozpadne, lidi co jej tvoří jsou echt důležití, bez nich to taky nejde, stejně jako to nejde bez rozumného vedení, jedno bez druhého nefunguje a dřív či později se to projeví a je konec, nebo je průser v horším případě.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

Chybí jim vojna. Já to vidím taky. Jako sůl.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Nevím, proč by někomu měla chybět buzerace od zamindrákovanýho kreténa. Chybí jim výchova od rodičů, protože jim asi nikdo nevysvětlil, že děti se musí i vychovat. A to nejlépe vlastním příkladem.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3625
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od bushman1 »

Sima: to je úplně přesné, co píšeš.
Nastoupil k nám mladý kluk, který hrozně tvrdil, jak tu práci chce dělat. Po měsíci odchod, že to není ono. Zmařená investice do vstupního školení.
Za dva měsíce pak vystřídal další dvě práce, aby nám pak napsal, že by se rád vrátil a že už si konečně udělal jasno v tom co vlastně chce.
No nevzali jsme ho.
Nemám na tyhle pokusy nervy.
Na druhou stranu teď k nám nastoupila mladá holka, která je spolehlivá, pokorná a pracovitá a takový člověk to je jako dar z nebes.
Sami od sebe ji teď po zkušebce zvýšíme plat, aby nám neutekla.
Naposledy upravil(a) bushman1 dne sob říj 16, 2021 12:44 pm, celkem upraveno 2 x.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Hydepark

Příspěvek od Jackylle »

Tak jsem si zkontrolovala preferenční hlasy na https://volby.cz/
Vůbec jsem nepředpokládala, že bych našla nějakou nesrovnalost...
A tři lidi, co jsme dali hlasy čtyřem stejným kandidátům... čistá 0. Tedy ty 3 hlasy pro stranu tam jsou... ale jsou to jediné 3 hlasy, které strana dostala? A ne, nevyplnili jsme to špatně, mám volební lístky vyfocené.
Schválně jsem si šla vyřídit volební průkaz, ať můžu volit v sobotu a mimo Ostravu v mrňavé obci.
A fakt nepodezřívám sousedy ve volební komisi, že by něco záměrně ovlivňovali...

A co je ještě zajímavější: odkaz, který ráno z příspěvku na FB fungoval, najednou hlásí že stránka nenalezena. I když doklikat se k ní dá a zjevně existuje. Jakýkoliv sdílený odkaz z podúrovní hlavní stránky volby.cz na FB nefunguje. Zkopírovaný do prohlížeče funguje.
Odsud to taky funguje, takže zase FB dělá dobře svou špinavou práci. Odkazy na jiné stránky kupodivu bez problémů...

Vyzkouším i zde:
https://volby.cz/pls/ps2021/ps32?xjazyk ... mnuts=8105
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3878
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od puschpull »

bushman1 píše:Sima: to je úplně přesné, co píšeš.
Nastoupil k nám mladý kluk, který hrozně tvrdil, jak tu práci chce dělat. Po měsíci odchod, že to není ono. Zmařená investice do vstupního školení.
Za dva měsíce pak vystřídal další dvě práce, aby nám pak napsal, že by se rád vrátil a že už si konečně udělal jasno v tom co vlastně chce.
No nevzali jsme ho.
Nemám na tyhle pokusy nervy.
Na druhou stranu teď k nám nastoupila mladá holka, která je spolehlivá, pokorná a pracovitá a takový člověk to je jako dar z nebes.
Sami od sebe ji teď po …

Díky za ta slova.
:-)
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16138
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od quickly »

Jackylle píše:Tak jsem si zkontrolovala preferenční hlasy na https://volby.cz/
Vůbec jsem nepředpokládala, že bych našla nějakou nesrovnalost...
A tři lidi, co jsme dali hlasy čtyřem stejným kandidátům... čistá 0. Tedy ty 3 hlasy pro stranu tam jsou... ale jsou to jediné 3 hlasy, které strana dostala? A ne, nevyplnili jsme to špatně, mám volební lístky vyfocené.
Jackylle: je potřeba dát co nejdřív podnět na přešetření. Lístky v daném okrsku se musí skladovat, dokud soud nerozhodne o platnosti výsledků. Pokud máš vyfocené preferenční kroužky, tak je to dobrý podklad. Soud takové podněty bez problémů řeší znovu přepočítáním lístků. Prvotní chyba vzniká ve volební komisi, kdy členové vše zapisují a vše se potom ukládá na USB, tiskne a přenáší na ORP. Každá strana má právo do každé volební komise delegovat člověka, který může "pohlídat" správnost. Starostoval jsem 8 let a zažil několik voleb a jednou byl případ, kdy volební komise (v Pardubickém kraji) vůbec nezapočítala preferenční hlasy, protože zapisovatelka špatně pochopila školení na ORP.

Dej prosím podnět a dej vědět, jak to dopadlo. Lidi se v dnešní době neumí bránit, i když mají právo.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Hydepark

Příspěvek od Jackylle »

Díky Dane, dám vědět jak to dopadlo.
U jiných stran komise preferenční hlasy zjevně zpracovat uměla...
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21950
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Hydepark

Příspěvek od HonzaCZ »

Ty odkazy nefunkční z FB bych řekl, že jsou tak půl na půl vina FB vs stránka, co nefunguje. FB tam přidá do odkazu parametr fbclid nebo něco takovýho, což samozřejmě je samo o sobě prasárna. Ale to, že se nějaká stránka přidaným neznámým parametrem nechá rozbít taky není úplně košer. :-/

Viděl jsem to už u více stránek a je úplně jedno, jestli se přidá parametr fbclid nebo abcdkockaprede. Takže bych za tím úplně neviděl nějakou FB konspiraci. :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

https://www.kupredudominulosti.cz/pavel ... Kqprv_iXyk

Realita, netřeba k tomu myslím nic dalšího dodávat, plkat.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Jen zde sdílím. Oledně omlouvání dnešní cenzury. Pak taky z jiného soudku, minutáž 1:29:49, nejlépe ale shlédnout až do samotného finále.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VvMduim9Z40[/youtube]
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Hydepark

Příspěvek od zhor »

spm píše:Tak ja to myslel spis jako nadsazku a zbozne prani, nez jako investorsky tip ikdyz uprimne sam nechapu, ze ta firma muze fungovat, protoze jsem v IT nepotkal snad jeste zadnou jinou spolecnost, ktera by dodavala takhle mizerny sluzby a produkty a udrzela se na trhu

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Si se jeste nesetkal s Oraclem? Tam Larry Ellison (CEO)kdysi prohlasil, ze 10 jeho nejvetsich zakazniku dokaze zaplatit vyvoj jeho produktu a zbytek zakazniku je tam tak nejak navic.

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22699
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

zhor píše:Si se jeste nesetkal s Oraclem? Tam Larry Ellison (CEO)kdysi prohlasil, ze 10 jeho nejvetsich zakazniku dokaze zaplatit vyvoj jeho produktu a zbytek zakazniku je tam tak nejak navic.
S Oraclem naštěstí dost minimálně, tam taky všechno stálo za to :-D Nicméně oni patrně díky tomuhle tvrzení nastavili tu licenční politiku tak, že si to nemohl dovolit už prakticky vůbec nikdo, takže jsem se s tím zas až tolik neměl kde potkávat :-D (A narozdíl od Honzy nepoužívám ani ten jejich jakože ópensórc fajlsystém :-DDD)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: Hydepark

Příspěvek od bonboniera »

sima píše:https://www.kupredudominulosti.cz/pavel ... Kqprv_iXyk

Realita, netřeba k tomu myslím nic dalšího dodávat, plkat.
Ono to ale bylo jinak. Policie tam byla rychle a ozbrojena. Prvni kontakt s tim blaznem a on na policii nekolikrat vystrelil. Potiz, ze nevis odkud, zadne rany. Tma. Takze do auta a navlict se do neprustrelnyho, vzit prilbu. Mozna stit, ale tim si nejsem jistej, tak detailne jsem to necetl. Pak se navleceny vratili a blazen nikde, museli ho znovu najit. Vsechny obeti zabil az po prijezdu policie. Ozbrojene. Velkou roli hralo, ze vetsinu casu nebyl videt ani slyset.
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“