Intervence ČNB - jaký odhadujete vývoj?

sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Intervence ČNB - jaký odhadujete vývoj?

Příspěvek od sima »

Já reagoval jen čistě na výprodej zlata.Ramcaster to hodil do jiné,hodně obšírné roviny :-) ;)
Spekulace,pády eura,ceny zlata,podílové listy,to fakt neřeším,to mě žíly nerve a nikdy nervalo,ani když jsem bral za práci eura,bylo níž bylo,všeci to straně prožívali,že dostanou o pár korun méně,já to rychle utratil a bylo :-) Dávám vše okamžitě do oběhu,ať se financ trhy točí,jsem spořádáný občan,vlastně nejsem,měl bych ještě něco nechat,spořit bance :-/ :-) Takže v tomto se mě to absolutně netýká a mám čistou hlavu.
Já byl od zrození děsný flegmoš,všeci mě to říkali,mě stačil piškot a byl klid,ani jsem nikdy neřval,stačilo mít něco v hubě,uplatit mě.Časem jsem vyměnil piškot za pívo...to musí bejt >>:-@@
Byl jsem donucen se trochu zlepšit a něco i řešit,ale ostal jsem klidným občanem,vždycky jsem opravdu tak nějak vnímal jen ty opravdu důležité věci,hodnoty,což se mě potvrdilo životem,co je a není důležité.Hlavně když přišli zdravotní problémy nejbližších,jo to je krutá pravda...Jen mě se ty hodnoty ani tak moc nezměnily,jen utvrdil náhled na tyhle věci a život.Slunce v duši =) i když je někdy zamračeno přeji všem =)
A ty Míro radši už mlč [IRONIE] a dál to tady nemazej aj s velký Iljičem,,bo to bude teprv mazec debata tady,ty jsi do teho nakonec řízl nejvíc :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“