Hledám zaměstnání

Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Hledám zaměstnání

Příspěvek od saburafu »

Zdravím,

doufám, že se nikoho nedotkne, když sem do placu dám svoji žádost. Musím konstatovat, že v nynějším místě mého výkonu práce už pro sebe neshledávám žádnou perspektivu a tak bych se rád vrtnul někam, kde budu mít snad lepší budoucnost. Pokud by někdo z vás věděl o nějaké nabídce zaměstnání, která by stála "za to", budu rád když mne budete informovat. Těm, kteří by byli ochotni mi pomoci rád zašlu svůj životopis a další informace pro lepší přehled o mých znalostech a praxi. Jsem vyučen v oboru hotelnictví a turismus, ale nebráním se jinému oboru nebo manuální práci (vykonával jsem už různé práce včetně manuálních). Jsem zvyklý pracovat. V případě, že by to mé znalosti a praxe dovolovaly, budu vykonávat zaměstnání i mimo svůj obor. Rekvalifikace nebo zaškolení nevyjímaje. Je mi skoro celkem jedno, kde to v republice bude, raději však nějaké větší město, aby to tam žilo :wink: Dost jsem o tom přemýšlel a je opravdu čas na změnu a nějaký pozitivnější vývoj do budoucna.

Předem vám moc děkuji za ochotu a toleranci mého příspěvku.

Přeji hezký den :pr:
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od roura74 »

Good luck Vojto. Ještě Vojta nenapsal že umí německy a anglicky. :supeer:
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od mamut »

Vojta je šikovnej kluk..
A taky se ještě nezmínil, že služební vůz SUBARU Forester XT podmínkou :845:

Ale vážně..
Vím o tom, že po práci se ohlížíš už dlouho a že tam kde si tě to neba.. takže přeju štěstí, bohužel o ničem nevim...
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od Swapino »

:) Moje slova, když člověk nevidí perspektivu ... tak to nemá cenu ... neříkám, že peníze nejsou důležitý ... ale sebeuspokojeni je sebeuspokojeni ... :) :)

v podstate proc to rikam .... :) Ja s tim takhle svihnul v praci od pondeli ... :) :) Takze vitej do klubu ... :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od tango »

no tak to je mazec, hele tady u nás by to možná šlo, ale chceto zkusit dát přihlášku, resp. pokud by se jednalo o manuální práci, tak to bych moch zařídit :850: Prostě na dotaz odpovím interkou, záleží na každém co chce dělat.
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49181
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od VDC »

Vojto to je dobře, žes to napsal. Většina z nás "starouživatelů" tě zná dobře. A čím víc lidí to ví, že sháníš job, tím líp. Kdybych se něco dozvěděl, určitě dám vědět... :826:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od saburafu »

Swapino píše::) Moje slova, když člověk nevidí perspektivu ... tak to nemá cenu ... neříkám, že peníze nejsou důležitý ... ale sebeuspokojeni je sebeuspokojeni ... :) :)

v podstate proc to rikam .... :) Ja s tim takhle svihnul v praci od pondeli ... :) :) Takze vitej do klubu ... :)
Jj, tu vidinu jsem ztratil už před delší dobou ale okolnosti, které se nyní v nynějším zaměstnání dějí mě alespoň nakoply k tomu být ještě více aktivnější a hnout s tím nějakým správným směrem. Výpověď jsem zatím nepodal, uvidím, jak se to s těmi pracovními příležitostmi vyvrbí. Otec je nezaměstnaný a tak by nebylo dobré, aby byli hned dva členové rodiny bez práce. Na druhou stranu s dvouměsíční výpovědní lhůtou to není taky žádná výhra a dohodu považuji asi za velmi nepravděpodobnou. Takže uvidím.

tango:
Díky za infromaci. Napíšu ti interkou.

VDC:
Díky Tome :wink:

Abych to upřesnil, nyní jsem zaměstnaný jako recepční. Jak psal Ondra, z jazyků se dokážu domluvit německy a anglicky. Němčinu mám více zažitou. Vykonával jsem ale už leccos a klidně půjdu z oboru, když to bude stát za to. Je mi jasné, že je mizerná doba na hledání práce, ale snad se něco vyvrbí.
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od saburafu »

Tak po dnešku můžu aktualizovat svůj stav. Dnes jsem podal výpoveď s dvouměsíční výpovědní lhůtou, která bude běžet od 1. listopadu. Zároveň mi šéfové ústně slíbily, že když si něco během té lhůty najdu, že mi nebudou dělat problémy a dle možností mi ji ukrátí. Na to jsem docela zvědavý, ale i tak je to nad mé původní očekávání. Očekával jsem spíše důraz na dodržení celé této lhůty. Tak, pomalu a jistě se to začíná rozjíždět :811: Sice ještě nic nemám, ale alespoň se to dalo do pohybu. Po tom, co se u nás teď děje, je to jediné řešení.
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od RunningRunner »

Hmm, já tak daleko ještě nejsem, ale za 14 dní u nás bude personální audit a kromě toho, že naše IT oddělení je v podstatě první na ráně (možnost outsourcingu), tak z lidí jsem díky mým vztahům s ředitelkou první na řadě já :-( No, uvidíme ...
Naposledy upravil(a) RunningRunner dne čtv říj 07, 2010 6:41 pm, celkem upraveno 1 x.
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od saburafu »

RunningRunner:
Tak to držím palce, ať se ti to nějakým zázrakem vyhne :wink: Já jdu dobrovolně, ale ve tvém případě by to bylo určitě hodně nepříjemné.
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od RunningRunner »

Když bude nejhůř, tak holt bude muset začít fungovat moje eseróčko - teď je utlumený a financuje mi jen Sůbo, telefony, internet a HW. Ale stejně by mne zajímalo, kde bych teď sháněl kšefty :-(
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
AničkaCZ
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 50
Registrován: sob pro 05, 2009 2:13 am

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od AničkaCZ »

Tak já už taky zase hledám :sibenice:
Takovýho stresu, nezvladatelných úkolů a buzerace se nedalo víc vydržet. :666: Holt dojčland dojčland íbr áles si myslí, že Češi se z nich po :zachod:
Vydržela jsem tam přes měsíc a stačila mi takováhle zkušenost. Vím, že tohle bych nezvládla dělat dlouhodobě.

A od teď si ty výrobky budu kupovat přímo u zdroje z Anglie za poloviční ceny ::-DD: Ať si klidně Lush v Česku zavřou, dementi :fuckoff: :657:
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od Marty73 »

Já jsem mimo tvrůrčí proces už rok, a to především díky tomu, že v Čechách není nikdo zvědavý na nějakého chytráka ze západu a na západě zas není nikdo zvědavý na nějakého zoufalce z východu :655:
Ale hlavně asi pro to, že peníze jsou jedna věc a osobní uspokojení a rovná záda zase druhá :sick:
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od saburafu »

AničkaCZ:
Máš recht! :826: Než nějakou buzeraci a extrémy, tak je asi lepší vzít nohy na ramena. Koukám, že pomalu můžeme založit klubovou sekci hledačů zaměstnání 8) Slídím každý den, ale nabídky jsou fakt mizerné. Jedině, kdybych měl papíry na trucka a chtěl to dělat, to by byla práce hned :655:

Marty73:
Je to pech. Chápu.
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Hledám zaměstnání

Příspěvek od Lukas_McPraask »

Neví někdo o nějáké brigádě na léto? Tam, kde jsem to měl domluvený najednou nepřebujou a co já takle na rychlo seženu.
Nejlépe Ústí n. Orl. a okolí, za odpovídající peníz klidně celá ČR.
Dík moc za tipy.
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
Odpovědět

Zpět na „Výpomoc, kontakty, lidi, práce“