přepis auta - vrácení značky jiného kraje

ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: přepis auta - vrácení značky jiného kraje

Příspěvek od ozawasan »

Kiti klíd. Zabiješ vola, zaplatíš celý stádo... Nêco podobného se mi stalo při vyřizování po tatím. Notařka chtěla pro uzavření řízení potvrzení o vyrovnání závazků vůči statu z podnikání. Instituce od instituce to šlo různě. No až jsem narazil na Milku na zdravotní poj. Nechtěla mi vydat potvrzení, protože neměl zaplecenu zálohu na měsíc, kdy už byl po smrti. Jaksi jsem ji to nedokázal chvilku vysvětlit, že z urny se fakt blbě platba posílá a taky zabrala až její nadřízená, která ji přede mnou řekla ať ze sebe nedělá blbku a to potvrzení mi laskavě vystaví. Zase na druhou stranu musím ocenit přístup finančního úřadku. Tam mi ouřada dal kontakt na daňového poradce a rovnou mi řekl, že v téhle situaci, jakmile dostane od něj "štempl", zavolá mi a druhý den i mimo úřední dny mi to vyřídí a předá. Takže člověk od člověka prostě....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: přepis auta - vrácení značky jiného kraje

Příspěvek od kiti »

Thananthos

jakýkoliv vyřizování na úřadech je totiž presně jako v tom vtipů o zvířátkách v lese co se rozhodla stavět. Jen s tim rozdílem že je to byrokracie.

Nikdo ze zvířátek nepořidil až vyrazil vůl kterému se všichni smáli. A protože všude potkal spolužáky bylo ve vteřině hotovo.

Tim v žádném případě nemyslím že jsi vůl jen to prvně obvolej ušetříte čas nervy a starosti. Přeji kliku na slušný úředníky.
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: přepis auta - vrácení značky jiného kraje

Příspěvek od kiti »

No a doplnění. Protože jsem se tim kdysi zabýval z důvodu jedné klientky která přišla a aniž by o tom věděla měla na sebe zaevidovane auto. Mužů Vám říct že to co se kdysi dávno dělo na evidenci vozidel byla hrůza a nedivim se že se to trochu změnilo.
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
Thanantos
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 531
Registrován: ned srp 19, 2012 9:03 am
Jméno a příjmení: Karel

Re: přepis auta - vrácení značky jiného kraje

Příspěvek od Thanantos »

Jak to vidím, budu se asi muset obrnit horou trpělivosti a vzít si na to dovolenou. nicméně díky všem za rady. Už se alespoň v tom našem slavném právním bordelu trochu orientuju. Pro sichr si to ale stejně jak píše kiti obvolám.
Uvidíme jestli na úřadech potkám ty spolužáky :655: :845:
Do práce a na cesty Legacy H6 v sedanu
Na srazy a výlety Sti Type R 2000
Na závody Sti RA 99
Ex WRX 2008
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: přepis auta - vrácení značky jiného kraje

Příspěvek od kiti »

Thananthos

jen klid to dobře dopadne. A spolužáků tam bude vagón neboj.
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Odpovědět

Zpět na „Výpomoc, kontakty, lidi, práce“