Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od MrRichie »

offtopic Je jenom otázka času, kdo to tady napíše dříve. Jestli já nebo J3rry, protože on mě do toho natáhl a jsou to jeho známí, co to spáchali - jo a závodíme spolu! :bp:

Jde o to, že se Tom od svého dlouholetého kamaráda dozvěděl, že začali nový český multilevel s názvem "Revoluční marketing". Stejně tak jako vy i já a Tom jsme alergičtí na slovo "multilevel", ale být v nějakém takovém letadélku úplně nahoře, říkám si proč ne... Navíc registrace je zadarmo a spamy mi do mailu nechodí... :6066:

No aby to nebylo jen takové plácání, tak celá předkampaň začala teprve 18.11.2013, tom je na úrovni 2 úplně od vrchu a já jsem logicky pod ním... Had jeden... Od jiného kamaráda vím, že pan Černota, který to vymyslel a zaštiťuje je prý slušný a inteligentní člověk, který má pod sebou 400 milionovou firmu. :baseball:

Co z toho bude nevím, jestli z toho něco bude to taky nevím (nevíme), ale pokud jo, tak to za tu blbou registraci stojí... Co zatím víme je, že nebudou nabízet k prodeji produkty, ale know-how, což se mi docela líbí...

Kdo má zájem se podívat nebo se nedejbože registrovat, zde je link ::-DDD: :
http://www.revolucnimarketing.cz/VaseSance

Jinak taky by jsem se rád zeptal, jestli máte nějaké zkušenosti s podobnou formou "obchodu", setkali jste se někdy (to asi každý) nebo působili jste někde v přímém obchodu? Tedy multilevlu?

Jinak doufám, že nijak neporušuji pravidla fóra nebo někoho nepohoršuji. Jde jen o informaci, kdo chce ať se podívá, třeba znás budou milionáři a bude mít na více Subaru v garáži... Kdyžtak mě lynčujte prosím :D :sibenice:

Já osobně od toho očekávám jenom jednoho Outbacka s SI drive v H6 a AT na dovolenou, popřípadě pro babu, potom jedno sedanové WRX STi blobeye (2003) a třeba staré RA nebo Levorga :D :D
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Uživatelský avatar
PavelG
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Olomoucko

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od PavelG »

"Jinak doufám, že nijak neporušuji pravidla fóra nebo někoho nepohoršuji."
To asi posoudí vedení, za mě OK. Prvoplánové náhončí bychom asi měli hned zaříznout, tohle mi ale přijde jako docela normální začátek debaty. Diskuse SFC v sekci Všeobecný pokec tak trochu připomíná virtuální Hospodu pod Plejádami a probíráme tady kde co, takže proč ne MLM. Jednou jsme tady takhle probírali zázračné šetřiče elektrické energie a možná, že ta naše diskuse někomu ušetřila zklamání a peníze.

pan Černota ... :845: to je fakt dobré jméno pro tento druh podnikání

Já myslím, že je jen velmi málo solidních MLM firem. Kdysi dávno jsem se potkal s Amway v době těsně předtím, než získali licenci pro působení v ČR, kamarád se předtím chytil u podobné firmy s přípravky na zhubnutí (strašně známá, jméno mi vypadlo). Přesto, že tihle lidé většinou úspěch předstírají, myslím, že on je skutečně za vodou.
Je asi potřeba střízlivě odhadnout, na čem je činnost založena a dobrým vodítkem může být vlastní ochota ke kupování toho, co nabízí. Nejčastěji se vydělává na lidské hlouposti, mnohdy ale mívají praktiky firem skoro násilný až kriminální charakter. Dále bývá třeba skousnout vymývání mozku - typicky se hustí firemní moudra a postupy. Některé nutí kupovat "studijní" materiály atd.
Pokud nemáš zatím zkušenost a jsi zvědavý, jdi do toho a sám sebe sleduj, zda se ještě chováš racionálně. Hlavně pozor na situaci, kdy se po tobě bude požadovat "investice". Takový startovací balíček za 30 000Kč sice může být filtr na slabší kusy a startérem budoucího profitu, ale mnohem častěji jde o normální lov na blbce.

Takže radím
- zdržet se placení za informace nad nějako mez (stokoruny)
- zjistit, s čím se skutečně obchoduje a sám sebe se zeptat, zda bych si to sám koupil. Nespokojit se s reklamními kecy a skutečně pochopit "o co go"
- odhadnout, zda budu schopný oslovovat cizí lidi a prodat jim výrobky
V případě služeb a zejména "know-how" je potřeba se zamyslet, zda mám skutečně tak dobré znalosti, které jiní nemají a přitom je tolik potřebují, anebo je to spíš bouda na lidi. V tom případě zvážit, jestli ze sebe nebudu později zvracet, až uvidím člověka, kterého jsem pro svých pár tisíc zisku připravil o jeho úspory.
výjimka - v případě sezonních nebo jednorázových akcí (nové zákonné pojištění, státem podporované pojištění atd.) se dá fungovat masově i bez větších znalostí, ale výbá to dočasná záležitost

Takže zkus a průběžně referuj, jak se věc vyvíjí. Třeba má pan Černota skutečně něco tak geniálního, co každý potřebuje, bude za to platit a uživí to celý MLM.
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od Tomáš1002 »

Nemůže to být nic jiného, než pokus připravit kafky o peníze. Tisíckrát omleté bezobsažné fráze o "nejdůležitější informaci vašeho života", mlžení bez jakýchkoli konkrétních informací a v neposlední řadě naprosto typická dikce a celkový projev pana Černoty.

Moje rada: neklikat, neregistrovat, přestat o tom přemýšlet a pryč od toho :4690: .
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
PavelG
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Olomoucko

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od PavelG »

Tomáš1002 píše: Moje rada: neklikat, neregistrovat, přestat o tom přemýšlet a pryč od toho :4690: .
Tohle je rada pro známého gamblera, aby nechodil do hospody s automatama.
Já myslím, že kluci jsou zvědaví, zajímá je to a myslí si, že jsou dost chytří. Takže bych řekl, že pro ně bude lepší si tím projít a když se budou držet několika zásad, tak je to nebude moc stát a naopak se dost poučí pro příště.
Záleží na nátuře, jestli zvládnou ten tlak. Zásadně nic nekupovat, k ničemu se nezavazovat, používat selský rozum a ptát se na fundamentální věci. Nebát se říct, že král je nahý.
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od filippek »

Přesně tak. Jak na něco takového narazím, vždy nezájem a pryč od toho. Spíš nechápu ty, kteří do takových letadel najivně lezou.
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od Tomáš1002 »

PavelG: když už jsme u těch přirovnání, tak já bych zase Tebou navrhovaný postup označil za návod typu: "na ta rozpálená kamna si pro jistotu přeci jen sáhněte, ať zjistíte, jestli opravdu pálí". :845: :pr:
Ale ať se, jak říkáš, chlapci rozhodnou sami :pr:
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
PavelG
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Olomoucko

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od PavelG »

Já třeba jsem v mládí přijal asi tři pozvánky na vymývání mozků. Ze studijních důvodů. Tam je to koncentrovaná síla, v běžném životě to není tak silné, ale zase člověk začne třeba líp rozpoznávat manipulace a špinavé praktiky. Když vám pak přijde ke dveřím pohůnek s nějakým zázrakem, člověk líp pochopí, co je to za lidskou špínu, když to předtím viděl v koncentrované podobě. Má pak menší zábrany na něj pustit psa, když se po třetí výzvě nemá k odchodu.
Uživatelský avatar
PavelG
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Olomoucko

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od PavelG »

Tomáš1002 píše: "na ta rozpálená kamna si pro jistotu přeci jen sáhněte, ať zjistíte, jestli opravdu pálí". :845: :pr:
Jo, skoro přesně.
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od AndreaM »

tak jsme mě "donutili " ze zvědavosti kliknout na ten odkaz. FUJ a BRRRR :725:
Co to ten člověk žvaní?? Nic jasného, nic určitého, samá nekonkrétní mlha :655:
Dokážete mi někdo říct, co mi ten člověk na videu nabízí? Jasně, krátce a přesně?
Ví že to bude nejlepší šance mého života :713:, všechno mi řekne..... až se zaregistruju ::-DD:
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od MrRichie »

PavelG to shrnul tak nějak přesně, co jsem si vždy o MLM říkal a přesně také udeřil s tím, že plané fráze aka "Největší šance vašeho života" mě doslova odrazují od toho, aby jsem se jakkoliv interesoval.

Měl jsem již pár schůzek (pokaždé zabitý čas), právě s AMWAYáky a takovýma různýma zoufalcema, kteří tvrdili, jak se jim nedaří a jak nevydělávají desetitisíce, ale nakonec jsem je vezl na bus... Co ale vím, že někdo se na tom musí dobře nabalit, někdo nahoře...

No a potom si říkám, že když je tohle v začátcích co to nezkusit. Narozdíl od AMWAY a podobných jiných (jak Pavel psal - startovacích balíčků a podobných hoven) MLM má tohle registraci zdarma a momentálně to chce jen sdílet... Jestli z toho něco bude nebo nebude nevím, ale nic mě to nestojí, takže to teď zkusím. :D Nic nikomu nenabízím, jen registraci do potenciálního něčeho.

Jinak k tomu zachovávám stále chladný vztah ve smyslu, že to bude nakonec ptákovina, ale kdo ví...

Referovat budeme, i o panu Černotovi (:D jméno pro MLM jako dělané - to musím uznat, ale dle mého kamaráda, který dělal pro něj na marketingu jeho velké firmy, je prý opravdu fér a hned se tam napsal taky), takže uvidíme... :D

2 AndreaM: Tak nějak přesně, ale znova, je to na začátku, kdo ví co z toho vyleze, konkrétní produkty by měly být představeny až 2.12.2012...

Jinak konfrontace s inteligentními argumenty je dobrým cvičením :D
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od Mira »

Hned po revoluci jsem byl párkrát na sezení Amway. Snad v roce 1991. Nakonec jsem jim dal páček a raději pořádal diskošky s kamarádem. Ty byl lepší kšeft. Po mém přemístění do Brna mě kamaráni lanařili do world golden clubu. Byl jsem taky na pár schůzkách, ale protože pak chtěli prachy, šel jsem odo toho a udělal dobře, jedna kamoška co do toho šla naplno pak chodila skoro rok kanálama. Od té doby jsem na takové věci hluchej a slepej.
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od JRJ »

Ten človíček na videu pobavil. ::-DD: Ty gesta, ta dikce. Na tom není kapka upřímnosti. :1774: Jak na tohle může někdo skočit? Mám chuť ho proliskat, aby se vzpamatoval.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
MISTRI3
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 849
Registrován: čtv úno 09, 2012 5:03 pm
Jméno a příjmení: Dominik Tomík
Bydliště: Horní Tošanovice

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od MISTRI3 »

osobně 100% NE, nikomu a ničemu nevěřím ::-DD:
Forester 2.0 SH - ex
Impreza 2.0 GL
Forester 2.0 SG - ex
Legacy 2.0R - ex
Forester 2.0 - ex
Impreza 2.0 WRX 1999 - ex
Legacy 2.0 wagon - ex
Impreza 2.0 GT - ND
Forester 2.0 STURBO - ex
Impreza 2.0 WRX 202Kw - ex
Forester 2.0 XT - ex
Impreza 2.0 - ex
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od MrRichie »

:D :D Tak tady pšenka nepokvete :D :D Jsem rád, že máte jasno :D
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1985
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Nový multilevel - vaše zkušenosti s jinými.

Příspěvek od suubaru »

byznys bývá postaven na principu takovém, jak z přátel udělat zákazníky.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Odpovědět

Zpět na „Výpomoc, kontakty, lidi, práce“