Němčina

maur
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 268
Registrován: úte črc 24, 2012 10:16 pm
Jméno a příjmení: Martin Urban
Bydliště: Praha-Západ

Re: Němčina

Příspěvek od maur »

Drummer, alles Gute, viel Spass und viel Glück im Alpenland.
Vem to pozitivne, v Alpenlandu je uplne ten sami narod jako tady, jenom si hrajou na Nemci. Nevim proc, ale muze to byt ze zkouseji mluvit nemecky!!! ::-DD:
Kdyz se kouknes tam na jmena, tak kazda druha osoba se jmenue Novak atd.
Ve finale je to skoda ze cesky narod furt cestuje do ciziny, kdyz ani nezname nasi vlast a mesta! S tim myslim Linz, Freistadt, Salzburg a Wien.
Ve finale stale nemohou rozdychat ze Rakouska-Uherska Monarchie se rozpadla.

Noch einmal viel Glück und Erfolg v uplne jiiiiznich Cechach!
Jestli chces pomoc v nemcine, kein Problem.
Ne u semaforu ale v zatáčce se potkáme
Subaru Forester, MY 2008 manuál s rozmazleným moturkem
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Němčina

Příspěvek od romull »

maur píše:Drummer, alles Gute, viel Spass und viel Glück im Alpenland.
Vem to pozitivne, v Alpenlandu je uplne ten sami narod jako tady, jenom si hrajou na Nemci. Nevim proc, ale muze to byt ze zkouseji mluvit nemecky!!! ::-DD:
Kdyz se kouknes tam na jmena, tak kazda druha osoba se jmenue Novak atd.
Ve finale je to skoda ze cesky narod furt cestuje do ciziny, kdyz ani nezname nasi vlast a mesta! S tim myslim Linz, Freistadt, Salzburg a Wien.
Ve finale stale nemohou rozdychat ze Rakouska-Uherska Monarchie se rozpadla.

Noch einmal viel Glück und Erfolg v uplne jiiiiznich Cechach!
Jestli chces pomoc v nemcine, kein Problem.
maur: :supeer: a ostatní stejně tak :850: ...koukám že Drummer už bere první lekce :670:, tak taky přeju všechno nejlepší, hodně zábavy a taky to štěstíčko. Je to dobrá příležitost a parádní zkušenost :850:
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
DRUMMER
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 650
Registrován: úte zář 08, 2009 3:20 pm
Bydliště: Rusava
Kontaktovat uživatele:

Re: Němčina

Příspěvek od DRUMMER »

Jo díky, v mobilu už mám slovník google, segra dělá v Lapp Kabelu a šprechtí každý den s němcama, tak spolu intenzivně dvě hoďky denně opakujem.

Budu jižně od Daschsteinu, tak su zvědavý jak jim budu rozumět, ale jak jsem psal babka byla němka a není mi ten jazyk není cizí. :845:
Navíc mně to baví mluvit s druhýma jinak než česky, jen jsem díky roku narození prostě neměl možnost se učit jinak než rusky.

Mám tu zítra ubytovaný http://www.zakazanyovoce.cz/ a ATD, mladej hraje v http://www.missgod.cz, tak jsem narazil Hradební desítku od Poličky, dal tři kousky a už mi ten jazyk jde nějak líp. :cheers:
Subaru Outback II gen.

MB Vito - služební
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Němčina

Příspěvek od romull »

No vidíš, však ono to půjde :supeer: . Kdepak nějaký interaktivní kurz.....po pár hrncích se budeš s těma jezevcema z hor držet kolem ramen a budete si náramně rozumět. Jen až si na tu jejich řeč zvykneš tak už se zase nedomluvíš se ségrou ::-DD: . Je tam ale moc hezky :850:
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
DRUMMER
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 650
Registrován: úte zář 08, 2009 3:20 pm
Bydliště: Rusava
Kontaktovat uživatele:

Re: Němčina

Příspěvek od DRUMMER »

Chlapi měli jste pravdu, ono se to poddá, je to den ode dne lepší. :657:
V krizi pomáhá DIC-o slovník co jsem si stáhl do mobilu a mám nějaké učebnice, píšu si svůj slovník toho co nejvíc potřebuju.
Makám v Tamsweg a bydlím hned vedle na statku jako na penzionu, jíme svoje jídlo, ale v kuchyni s domácíma a s jejich vlastním máslem, vajíčky aj. Prostě pohoda ubytování za 300 éček na měsíc. :unami:

Marek
Subaru Outback II gen.

MB Vito - služební
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Němčina

Příspěvek od Ynhoj »

Also, viel Glück unsere Subarufreund :-)
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Odpovědět

Zpět na „Výpomoc, kontakty, lidi, práce“