Doprava mezi Pískem a Ostravou.

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarkantor
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Doprava mezi Pískem a Ostravou.

Příspěvek od jarkantor »

Ahoj všichni, obracím se na vás s poněkud netradičním dotazem - nejezdíte někdo prosím občas mezi jihočeským Pískem a ideálně Ostravou? Nebo mezi Pískem a co nejvýchodnějším místem na Moravě (i když v rámci Moravy dojedu samosebou kamkoliv). Jde mi primárně o Písek, kde sídlí na Harantově ulici firma CYKLOŠVEC, jinak výhradní dovozce a servisní zázemí vidlí a tlumičů FOX Racing Shock. Potřeboval bych si nechat odservisovat vidlici a tlumič (bo zima a lyže, na které jsem se letos ještě nedostal :686: ) a zdráhám se poslat ne úplně levnou vidlici spolu s taky ne úplně levným tlumičem prostřednictvím nějaké spedice nebo pošty, aby se mi nevrátila vidle s ohnutýma nohama, jak na ní (na krabici, jakkoliv vycpané polystyrenem) leželo bůhvíco krawsky těžkého. Se servismanem u CŠ bych si už domluvil, že by případnému ochotníkovi vidli i s tlumičem odservisoval "na počkání" (cca během dvou hodin) a zase ho propustil. Dříve jsem si servis řešil sám, protože jsem poměrně intenzivně putovával směrem insbrukové Rakousko a po cestě z Prahy jsem se v poklidu do Písku stavil a tlumení si nechal opečovat. Se změnou zaměstnavatele, místa práce a branže mi tato možnost skončila, a proto se na vás obracím s prosbou, jestli by se nenašel někdo, komu bych mohl vidli i s tlumičem vstrčit pod ploutev, vmáčknout mu do ní nějaké bolestné a doufat, že mi jak vidli tak tlumič samozřejmě zase vrátí ::-DD: :bp: . Děkuji taktéž za případné tipy a nápady, jak na to :655: :pr:
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Doprava mezi Pískem a Ostravou.

Příspěvek od nzg »

Mam jednodussi reseni, dej to servisovat do www.bikelive.cz v Praze. Jiz 2 roky tam posilam na servis vidlici i tlumic od Foxe a plna spokojenost. A jako bonus polovicni cena.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
jarkantor
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: Doprava mezi Pískem a Ostravou.

Příspěvek od jarkantor »

nzg: Díky za tip :pr: Mají tam dusíkovou plničku na tlumiče? Co vím, tak v republice ji mají jen u Švece, ale můžu se bez debat mýlit :bp: Taky se bojím toho, aby uměli (kdokoliv) vypustit a zase natlakovat jak pozitivní tak negativní komoru. Smím vědět, co jim tam dáváš na servis (model wydle)? Já jezdím Talas-e, což je z hlediska konstrukce trošku něco jiného než standardní jednozdvihové vidlice a zatím mě všichni, kdo kolům hoví, přesvědčovali, že jedině Švec. V podstatě všichni, které znám a kterých si jako servisáků vážím, mě s mojí vidlicí posílají jednoznačně do Písku. Nicméně, mám tady v Ostravě nabídku, že nema problema, nad čímž se silně ošívám, protože s prominutím dosrat mi horní část vidle za dílčí cenu cca 6.000,- Kč si nechci nechat, vyměnit olej si můžu sám, stejně jako prachovky a těsnění, ale udělat servis celé vidle... :655: Navíc ta moje vidlice, díky dvěma komorám, což není vůbec běžné a není to všeobecně známá věc, někoho neznalého buďto zmrzačí nebo přímo zrakví při vystřelení nevypuštěné spodní patrony ven. Proto tiše stále tíhnu ke Švecovi, kde o tom Marek Slavíček ví prvníposlední. Ale ničemu se nebráním, samosebou :-)
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: Doprava mezi Pískem a Ostravou.

Příspěvek od M.Z. »

Ještěže já na té svojí Ukrajině, nic takového nemám. Na poštu a do obchodu, dojedu i bez plynu ::-DDD:
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Doprava mezi Pískem a Ostravou.

Příspěvek od nzg »

Tak v bikelive ty vidle i docela ladi, takze neco tak prosteho jako bezna udrzba zrejme nebude problem. Viz popis sluzeb v cca polovine stranky
http://www.bikelive.cz/index.php?action=servis.
Vice o nich urcite najdes na bike-foru.
Ja tam posilam F120 RLC + RP23.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Odpovědět

Zpět na „Výpomoc, kontakty, lidi, práce“