Myši v motoru

Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzaS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 73
Registrován: pon zář 18, 2017 12:51 pm

Myši v motoru

Příspěvek od HonzaS »

Prosím o radu. Do motoru se mi nastěhovala myš. Zjistil jsem to poměrně náhodou (do motoru se denně nedívám :-)). Řekl jsem si fajn, máš holka smůlu. Nastražil jsem past a ejhle, myš se chytla. Říkám si, uf, vyřešeno. Ale ono ne. Druhý den zkontroluji motor a ona tam nechala své 2 mladé :-OO.
Jsem z toho už zoufalej, jak je z toho auta dostat? A taky nechápu, denně jezdím s autem 100km a jízda jim nevadí. Kam si proboha zalezou? Zatím jsem našel trochu ohlodanej molitan :-( a natahaný listí (to jsem jim vyházel).
Připoj se ke skupině majitelů a fanoušků Subaru Levorg na Telegramu: https://t.me/subarulevorg

Subaru Levorg
Subaru Tribeca 3.6
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Myši v motoru

Příspěvek od sima »

Pastičky s chlebem,ty klasické z tenkých drátů(jsou i pasti co mají tu klícku ze silného drátu a ty moc drží,kolikrát byl chleba pryč a myš spokojená :-) )Přes noc by se měli chytnout.Jinak držet se můžou kdekoliv,kde je nějaká kapsa,záhyb,kde se protáhnou,třeba pod deklem pod stěrači,ale to slepě střílím,prostě kdekoliv,kdekoliv.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4035
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Myši v motoru

Příspěvek od seatik »

Vystrikal bych motorovy prostor a pristupova mista sprejem proti kunam od Motipu. Udela to lepkavy film na povrchu coz se zadnemu chlupaci nelibi, lepi se mu tlapky. Bonus - udela ti to ochranou vrstvu na povrchu a nepolezou ti tam ani kuny. Mam tohle odzkouseno a funguje to.
https://www.agromanualshop.cz/sprej-pro ... jnEALw_wcB
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Odpovědět

Zpět na „Rodina a zvířata“