Naši domácí mazlíčci

Odpovědět

Jaké mazlíčky máte doma ?

pes
139
53%
kočka
66
25%
králíček
12
5%
myš
11
4%
křeček
12
5%
fretka
2
1%
had
5
2%
žába
2
1%
hmyz
11
4%
 
Celkem hlasů: 260

Uživatelský avatar
MaSlo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: sob pro 25, 2010 2:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Slováček
Bydliště: Okolo Vsetína

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od MaSlo »

M.Z. píše:relaxace s křečkem (už je chudák v pánu)
Konečně taky nějaký křeček :))

Aktuálně jich doma máme devět: 2 rodiče a 7 neposedných mláďat. Jak zachrastí miska na jídlo, je to v akvárku během chvilky jak v úlu. Jsou to džungaráci - míň šlechtění a odolnější proti různým chorobám (údajně). Brzo je vyfotím :)
IG: @svetmasla

Subaru Outback 2.5 121 kW MY07 5MT alias Šedýl
Subaru Forester 2.0 MY01 5MT alias Forejs
Toyota Previa 2.4 VVT-i MY02 alias Kinderwagen
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od M.Z. »

Džungara jsme měli taky, občas trošku kousal, byl to takový nerváček. Tenhle byl anděl.
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10652
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od Mira »

Nedávno jsem měl taky křečka, ale už mi scíp. Podle mě kamarádku v zverimexu natáhli a prodali nám dědečka. Dalšího nechci, v noci to dělá strašnej brajgl.
A kdysi jsem měl na lontě 12 slepic, 40 králíků a psa. Ty sem měl 2, dycinky fenu jezevčíka. Tak tvrdohlavý psi by měli zakázat. Byli jak já. 8)
Uživatelský avatar
MaSlo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: sob pro 25, 2010 2:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Slováček
Bydliště: Okolo Vsetína

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od MaSlo »

M.Z. píše:Džungara jsme měli taky, občas trošku kousal, byl to takový nerváček. Tenhle byl anděl.
Hm, moje žena říká, že křeček kouše jenom pokud se mu pořádně nevěnuješ. Pravda je, že se s nima furt ňuňá a za těch patnách let, nebo jak dlouho je chová (já jsem se k tomu přiženil:), neměla AFAIK žádného hryzavého.
IG: @svetmasla

Subaru Outback 2.5 121 kW MY07 5MT alias Šedýl
Subaru Forester 2.0 MY01 5MT alias Forejs
Toyota Previa 2.4 VVT-i MY02 alias Kinderwagen
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od bobhash »

M.Z ač mě psy teda vůbec neberou tak ty tvoje sou teda exelentní , umim si představit co toho sežerou naši měli leongergra taky pěknej macek kolem 80cm v kohoutku a ten toho sežral víc než oba rodiče dohromady : ))))) jenom ke stáři to pak ještě ke žrádlu naskaákali prachy za operace už byl špatnej na nohy takže Herčíkovi narvaly za jeho poslední 3 roky života okolo 100tis za operace atd . ale byl zlatej , když ho museli nechat utratit panč už nechodil ani ven na toaletu tak sem myslel že to s tátou šlehne jak na něj byl fixovanej pak že ho pohřbíme : )) chcíp v lednu takže vykopat "hrob " šlo jenom bagrem tak ho nechali za 18 tis zpopelnit v nějakym zvířecim krematoriu někde v brně a urnu má táta v knihovně od tý doby už nechce žádnyho čokla panč malý ho nezajímaj a velkýho by neukočíroval přece jen už má sví nejlepší leta za sebou nedávno sem ho přistich jak dává povely urně : )) tak nevim jestli je to zvyk nebo stařecká demence ale neřešim to , mám kamarada kterýho berou jako domací mazlíčci tropický zvířata takže ma 6 metrovou krajtičku ,aligátora ,leguána ....krasnej koníček akorát musí pěstovat krysy,a šváby pro hada a leguána ,pro krokodýla kupuje slepice a králiky jediná vyhoda je že žerou tak jednou za 2 měsíce : ))))
p.s. kůži z hada mám už zamluvenou : ))) na starý kolena budu mít sako z hadí kůže jako měl nikolas kejdž ve filmu blů velet :)))
p.s.2 cca před 3 tejdnama sem chtěl udělat kocourovi radost takxem mu koupil 2 rybičky do sklěnený vázy / žadny akvárko / místo tv aby se doma nenudil a neničil mi letadla ,ten program ho bavil přesně 3 dny než se zněj stal rybář a vobě sežral ,tak tet zvažuju že bych mu pořídil andulku ta by molha vydržet dýl ,smaozdřejmě bez klece pekně free stajl jako v přirodě
Naposledy upravil(a) bobhash dne pát lis 04, 2011 12:40 pm, celkem upraveno 1 x.
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od ozawasan »

no moje drahá je můj mazlíček...
hele fakt se mazlíčci můžou odnášet na veterinu? myslíte, že mi to doma projde?

Jinak u nás je mazel yorkšírský teriér - tedy jeho větší, než zašlapávací odrůda - má šest kilo a není tlusťoch. Kdysi mi Jituš- mazlíček - schválila Irskýho vlkodava, ale nějak se do toho připlet příchod klučíka, takže se to odpískalo - ale jak pravil klasik - Es kommt Der Tag......
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3142
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od Albi »

M.Z. píše:Džungara jsme měli taky, občas trošku kousal, byl to takový nerváček. Tenhle byl anděl.
jo, taky jsem jednoho kdysi měl a naše seznámení proběhlo tak, že mi zůstal viset na prstě ::-DDD:
(pak už byl v pohodě)
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
celer
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: úte lis 09, 2010 8:00 pm
Jméno a příjmení: Jiří Paleček
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od celer »

bobhash: jedna známá měla doma jako mazlíka taky velkýho hada. Jednou ale přestal žrát, asi čtvrt roku nic nesežral, a jak s ní dycky spal v posteli stočenej do klubíčka tak najednou začal spát vedle ní nataženej. Šla s ním na veterinu, ti nevěděli co, had prej je OK. Tak se šla zeptat do ZOO. Tam jí řekli že musí dát hada okamžitě do terárka nebo nejlíp úplně pryč. Prej jak nežere a leží vedle ní nataženej tak si ji měří jestli se do něj vejde a chystá se ji prachsprostě sežrat... Ftipná představa že se ráno probudíš v těsným spacáku z hadí kůže..
...to auto mě prostě baví....
Subaru Outback 3,0R AT, MY 2006 - prodáno
Subaru Outback 3,6 AT MY 2012
BMW C1 125 Executive
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od bobhash »

:))))))) když byl had malej tak s nim taky spal ,jednou sem u něj byl na mejdanu a ranosem se probudil a řikám si " ty vole ja mam snad hnátu v sadře " tak se rozchechtal / samozdřejmě že sme chladili / sem vodendal peřinu a had votočenej volko cely nohy : )) dnaska se tomu tlemim ale tenkrát sem vystřízlivěl asi behem 2 vteřin , dneska ho ma v teráriu cca 3/3/3 metry a ven ho pouští jen v letě když je nažranej proleze barakem do bazenu a tam je , to ale dělá jen když ví že může zaovlat kamošům protože když ho chce dat spátky tak potřebuje na metr bežnej hada jednoho chlapa , taky sem se to učastil jako nejslabší sem ho držel za ocas a chvílema sem sice šel ale byl sem komplet ve vzduchu a takle sme se střídali dycky s ztěch 6 byli minimálně 2 chlpici 10 až 40 cm nad zemí dle toho jakou čast hada nes .....neskutečná síla , věřim tomu že když by člověka vomotal tak si ho tak rozláme a prodlouží že by ho asi i dokázal sežrat
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od mamut »

No když to tak čtu, tak vidim, že kocour je opravdu jedna z lepších voleb zvířete na doma. :670:
Lepší mít rozervanej batoh od drápů, než bejt sežranej od hada. :655:

Muj předchozí kocour z tohodle tématu je už bohužel po smrti (pohrál si s nim sousedovic pes,vrátil se domů s dvakrát zlomenou a vykloubenou zadní nohou)

Takže aktuální zvíře zde:
cyril.jpg
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od u-geen »

my mame doma tohle... teda vetsinou to lita nekde po venci a lovi mysi a ptaky, doma je to pak strasnej mazel (a srab)
Přílohy
IMGP8359A.JPG
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od mamut »

u-geen píše:my mame doma tohle... teda vetsinou to lita nekde po venci a lovi mysi a ptaky, doma je to pak strasnej mazel (a srab)
To znám....
venku zakusuje myši a běhá po nocích a doma se vyhejbá vysavači dvoumetrovým obloukem ::-DD:
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od nzg »

ozawasan píše: Jinak u nás je mazel yorkšírský teriér - tedy jeho větší, než zašlapávací odrůda - má šest kilo a není tlusťoch. Kdysi mi Jituš- mazlíček - schválila Irskýho vlkodava, ale nějak se do toho připlet příchod klučíka, takže se to odpískalo - ale jak pravil klasik - Es kommt Der Tag......
Vlkodava jsme kdysi meli, perfektni pes, hodnej, klidnej a krasnej. Vazil stejne jako ja a kdyz se mi packama oprel o ramena, tak jsme si koukali do oci a to mam 2 metry. :-)
Jen jsou celkove trochu nachylni na nemoci, chytli ho klouby a pak to slo rychle :686:
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od M.Z. »

DSC05218.jpg
To jo, my měli dogu a to je taky sakra přešlechtěné, vydržela jen 8 let :686:
Bobhash: pejsci děkují za pochvalu, rádi se i opalují :845:
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Naši domácí mazlíčci

Příspěvek od kosobecny »

nzg:
Svatá pravda, otec ho taky chtěl, a nakocen kvůli různým nemocem čím tímhle psi trpí zkončil u Barzoje, teď už má druhýho a luxusní pes.. Jen se to chce o něj trochu starat..

Jinak já chci čso - československého ovčáka, tak doufám že se mi tento sen podaří někdy splnit.. :))
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Odpovědět

Zpět na „Rodina a zvířata“