Inkoustová tiskárna

Uživatelský avatar
jorgge
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 112
Registrován: čtv zář 10, 2009 2:55 pm

Re: Inkoustová tiskárna

Příspěvek od jorgge »

Brother DCP-T510W máme dva roky. Taky jsem chtěl napřed jen tiskárnu, ale ten příplatek za multifunkci se vyplatí. Děcka na tom furt kopírujou něco do školy. Za tu dobu jsme spotřebovali cca půlku dodávaných inkoustů, náhradní jsou za pusu.
Forester SG 2.0X Dark Grey
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4928
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Inkoustová tiskárna

Příspěvek od Makovica »

Tak dnes mi dosli z Ciny naplne - vsetkych 5 farieb.
Vytiahol som minutu modru (zase som sa cely zadrbal od vytecenej farby - minule som bol od toho tyzden, to nijako nejde dole z ruk). Nasledne som teda vytiahol tlacovu hlavu a poutieral, vycistil.
Nasadil cinsku nahradu - sice nesvieti ako tie originalne a aj predchadzajuce nahrady, ale tlaciaren ten cip na nej rozpoznala. A tvari sa to ako plna napln.
Popritom som zistil, ze moj resetovac cipov na naplniach asi zomrel.
Ale skusobna stranka nevytlacila nic. Zrejme bude treba tu tlacovu hlavu rozobrat a vycistit tie kanaliky v nej. To som uz robil pred par rokmi.
Uz ma to ale tiez prestava bavit.
Aspon som ale rozbehal opat skenovanie, blby SW bug drivera.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4928
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Inkoustová tiskárna

Příspěvek od Makovica »

Tak prisiel aj cistic na preplachovanie hlav (aj ked otazka je, co mi to Bulhar poslal :) ).
Takze som to komplet rozobral, vratane tej piezo casti, nechal chvilu mocit a povyplachoval teplou destilovanou vodou, len aby som zistil, ze cervena ma problem.
Obe cierne, zlta a modra - vsetko krasne priechodne, ale cervena ma zapchate oba kanaliky niekde vnutri v tom plastovom vylisku.
Takze sa tam snazim pumpovat cistic, zatial neuspesne. Necham to cez noc.
Zaujimave je, ze obe cierne, zlta pouzivaju po jednej tryske a modra s cervenou po dve.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22699
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Inkoustová tiskárna

Příspěvek od spm »

Takže už vybíráš laserovku? :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4928
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Inkoustová tiskárna

Příspěvek od Makovica »

Este nie. Nocny preplach konkretnej farby zatial neuspech. Ponorim dnes celu hlavu okrem kontaktov do dest.vody. Udajne to moze trvat aj den.
Tlaci duplex, vie tlacit na cd media, ma skener aj na kinofilm, preto sa jej nechcem este zbavovat. A mam kupenych snad niekolko 100ks kvalitneho HP fotopapiera.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“