Laserová tiskárna

Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1676
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od CoZmo »

haha - zatim nemaj kurvítko, mám 8 s 1/2 roku...

no tehdá možná neměli, dnes už spolehlivě maj...bez ohledu na značku po max. 3 a 1/2 roku přichází fatální chyba a je jedno esli origo tonery/papíry nebo neorigo, esli tiskneš milion stran denně nebo dvě...tak hovoří naše zkušenost...
takže tu nejlevnější co splňuje parametry a zdar! :-)
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1409
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od Goba »

fakt nemaj kurvítko - chyby /závady jsou náhodné a různé (jen výjimečně asi 3 starší modely chcípaly všechny na základní desku 10 let nazad)
jiný problém je, že u LowEnd levnějších strojů se neřeší pozáruční podpora [FUCK PC] = nejsou na to díly, pak i drobná závada/prasklé kolečko za 20 korun nejde koupit a je to tedy fatální závada >:-&
to je ten spotřební svět -vyrobit a levně prodat (v záruce kus za kus) ojebat zákazníka na spotřebáku a životnosti - po záruce hned zahodit a koupit další (držet díly a servis stojí výrobce hrozné prachy)
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
PavJen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 17, 2019 2:09 pm

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od PavJen »

nothink píše:
Používám alternativní tonery asi 15 let, tiskárny/multifunkce od HP, Brother, Konica Minolta a žádný problém. Moje úplně první tiskárna od HP (pouze černobílá) jede i po 15 letech bez problému na alternativní tonery. Až teď u Canon i-SENSYS MF724Cdw po 15 měsících a na počítadle cca 21 000 stran s alternativními tonery, začíná tiskárna tisknou barevné proužky. Zkusil jsem vyměnit asi 4 sady tonerů od různých prodejců a bez úspěchu. Dlě autorizovaného servisu by případná oprava nebyla rentabilní. Tak jí nahrazuji HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw, doufám, že tato vydrží déle. Viděl bych to spíše v tom, co …
Taky používám x let neoriginální tonery a zatím vše ok. A většinou mi teda vydržely i dýl, než origiál, ale jak už bylo řečeno, asi záleží od kusu. Kupuju ale vždy tady a žádný problém nebyl
Naposledy upravil(a) quickly dne čtv říj 17, 2019 5:48 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zrušen odkaz - reklama
Uživatelský avatar
ok1mpx
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1346
Registrován: ned bře 06, 2016 2:49 pm
Jméno a příjmení: Zbyněk Trojan
Bydliště: okres Česká Lípa

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od ok1mpx »

To vypadá, jako by Goba vlastnil servis... >B-)
Potřebuju spravit duplexní jednotku na SAMSUNG CLX-6240FX. Podle mě to v něm zmuchlá papír a zapeče harmoniku v peci.
Koupil jsem jinou OKI C332, jen podle cenu a také dle toho, že starou zlobící OKI koupenou na burze a pak na dva roky odstavenou na půdu jsem nakonec rozhejbal.
Zbyněk
Forester SG5LK, 2.0 MT*2005,, daily car XV, 2.0D MT*2013, taťkovo daily car
Forester SF5LJ, 2.0 MT*1999, 4 kousky v různém stádiu rozpracovanosti
Outback 4S4BR, 3.6 AT*2010, Outback 4S3BG, 2.5 MT*1996, synkovy, Legacy BG7LJ, 2.2 MT*1996, K.O.na srazu v Bělé
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1409
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od Goba »

Servis nevlastním, bo jsem jen zaměstnán v servisu již 20 let, objednavam prodavam díly, tak většinou vím co se sere, Samsungy byly jednoduché, takove čitelné, chceš rozkres dílů nebo rovnou cenu duplexu? Díly měli levné, ale co je převzalo HP, je to kus od kusu různé, v práci budu mít podklady...takže v pondělí?
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
ok1mpx
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1346
Registrován: ned bře 06, 2016 2:49 pm
Jméno a příjmení: Zbyněk Trojan
Bydliště: okres Česká Lípa

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od ok1mpx »

Tiskárnu teď používám jen jako skener, tak si nepamatuju přesně, co to dělalo. Ale pokud se spustí tisk, tak to někde na vstupu té jednotky nahoře (doufám, že to nazývám správně duplexní j.) nabourá a tak to tam udělá harmoniku. Nepřišel jsem, jak jednoduše odháknout skener, aby šla ta jednotka rozumně vyndat a zandat, možná jsem tam něco jen přihnul a je to celé. Jenže by to chtělo vidět, na dálku asi nemá smysl o tom plácat. Jen je to kráva velká, co už mám problém unýst sám.... Doplex mám na C332, takže by mi ke štěstí stačilo to jen fixnout tak, aby to tisklo jednostranně, aby se doplácaly tonery.
Zbyněk
Forester SG5LK, 2.0 MT*2005,, daily car XV, 2.0D MT*2013, taťkovo daily car
Forester SF5LJ, 2.0 MT*1999, 4 kousky v různém stádiu rozpracovanosti
Outback 4S4BR, 3.6 AT*2010, Outback 4S3BG, 2.5 MT*1996, synkovy, Legacy BG7LJ, 2.2 MT*1996, K.O.na srazu v Bělé
PavJen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 17, 2019 2:09 pm

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od PavJen »

jatros píše:Oživím vlákno dotazem ohledně neoriginálních tonerů.
Doma mám barevnou laserovku Xerox Workcentre 6015 a došel bar. toner. Naposledy, když jsem před lety dokupoval toner, tak rozdíl mezi originálem a neoriginálem byl jenom pár stovek, tak jsem to neřešil a koupil originál.
Teď koukám, že origo barevná cartridge toneru stojí cca 1.100,- Kč a neoriginály se pohybují mezi 200,- (např. http://www.mojenaplne.cz, to bych asi neriskoval, ta cena je podezřele nízká) až 700,- Kč (např. http://www.tisknulevne.cz, o tom bych možná uvažoval).
Jaké máte zkušenosti s těmi neoriginály?
Stojí to za to, není s tím nějaký problém (čip, …
nezkoušela jsem ani jeden z uvedených portálů, ale kupuju na odkaz odstraněn .... už jsem si na ty neoriginální zvykla, origo už nevyhledávám, když jsou jednou tak drahé - to by mě spíš vyšla levněji nová tiskárny :-D Zkus to tam a uvidíš, za mě jsem spoko
Naposledy upravil(a) HonzaCZ dne pon říj 21, 2019 5:36 pm, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Upraven odkaz, jedná se reklamu
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1409
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od Goba »

TAK JEN PRO ÚPLNOST: CLX-6240 DUPLEX ČÍSLO DÍLU : JC96-04406A ELA UNIT-PTB SET_DUPLEX
SYSTÉMOVĚ JIŽ NEOBJEDNATELNÉ, STARÉ UKONČENÉ, JINAK JE TO CELÝ MODUL ZEPŘEDU, PŘEHODIT BY TO ASI ŠLO LEHCE UŽIVATELSKY
PODLEDNÍ PRODEJ PŘED ROKEM A PŮL, NÁKUP BYL 1050,- BEZ DANĚ
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19027
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od hamoun »

tak .. po precteni tematu objednano:
https://www.alza.cz/brother-dcp-b7520d- ... 248629.htm

Pozadavky byly teda multifunkce, laser, WiFi, staci CB, co nejmensi, pokud mozno duplex tisk ...
Scan stacil obycejny (bez podavace), protoze to bude tak na skenovani nebo spis kopirovani sesitu kluka ze skoly ...

Jo . a zasek jsem se u jinych znacek s cenou tisku ... tady je to fajn.
Ja mel kdysi malinkou obyc CB Canon a tiskla v podstate zadarmo ... dnes mi to prijde vsecko desne drahe na provoz.
Takze me tohle potesilo :)

dik za rady a tesim se na dalsi blbost doma :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 970
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od Augi »

Zrovna tenhle tejden jsem kupoval laserovou tiskárnu na doma a přesně tenhle model mi dva lidi doporučovali :) Já nakonec musel vzít něco jiného, protože občas potřebujeme tisknout barevně.
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Laserová tiskárna

Příspěvek od HonzaCZ »

Jo, rodiče maj už asi 8 let obdobnej model, nevím, čím se liší, ale je to 7070DW. Funguje to úplně bez jakýchkoliv problémů, mají v tom už asi 4. toner. Brother je první značka tiskáren, s kterou jsem zatím nikdy neměl žádný problémy.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“