Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Nemmo »

...neomezený volání + 2GB dat za 350,-/měs + manželka a dcera 200MB dat + volání + 10GB datová karta = měsíčně bohatě do 1000,- Kč(běžně do 800,-kč) včetně DPH....podle toho jak často se svezu MHD ...platby SMS ::-DD: ::-DD: ::-DD: ....TMCZ
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od saburafu »

Nemmo píše:...neomezený volání + 2GB dat za 350,-/měs + manželka a dcera 200MB dat + volání + 10GB datová karta = měsíčně bohatě do 1000,- Kč(běžně do 800,-kč) včetně DPH....podle toho jak často se svezu MHD ...platby SMS ....TMCZ
To máš nějaký spešl tarif nebo je to standardní nabídka ke které bych se mohl případně vrtnout od O2?
Jak je to se signálem TMCZ? Dříve to bylo co vím dost bídné a obzvlášť z některých lokalit např. kolem řeky Vltavy v blízkosti Vyšáku se nedalo telefonovat vůbec.
Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Nemmo »

...no, standartně se k tomu asi nedostaneš....ale stačí menší kámošova firma....dohodnout se s ním a pak se vyjednává lépe :826: ....se signálem problém nemám, krom chaty, kde se nechytá internet, ale tam má problém i O2, jen Voda tam chodí, ta má zase větší problémy s normálním pokrytím...takže já jsem spokojenej....
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od saburafu »

Je nějaká alternativa k momentálně nabízeným tarifům tří největších tuzemských operátorů? Mám O2 FREE CZ - neomez. volání, SMS a 1,5 GB dat. Právě mi končí smlouva, která bude v případě nečinnosti automaticky prodloužena na další 2 roky.
Uvažuji, pokud bych sehnal podobný tarif za lepší cenu, že bych přešel. Ale není kam asi :-/
Nevíte někdo, jestli se něco podobného dá sehnat za lepší cenu?
Ostatní dva největší operátoři mají, světe div se, vélmi podobně nastavené tarify. Jo, holt, náhoda 8-?
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Mira »

Ty máš soukromej tarif? V prvním případě se zeptej svýho zaměstnavatele. Ten bude mít určitě vyjednanej jinej tarif a pověsí ti tam ještě jedno (tvoje) číslo. Nebo se zeptej kamarádů a zde. :-) , kdo co takovýho má a může zprostředkovat.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Špejlík »

dTest teď rozjíždí akci, kdy chce dát dohromady co nejvíce lidí a pak vykručet na operátorovi kolektivní smlouvu. Měli by se dostat hodně nízko, zkus se zaregistrovat.
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Mira »

Špejlík píše:dTest teď rozjíždí akci, kdy chce dát dohromady co nejvíce lidí a pak vykručet na operátorovi kolektivní smlouvu. Měli by se dostat hodně nízko, zkus se zaregistrovat.
To nebude fungovat. :-D Takovou akci dělal magistrát města Brna pro svoje obyvatele. No a že jich je. Předpokládali cenu okolo 4 kil. Ve výběrovým řízení nedostali od nikoho žádnou nabídku!!!!
No a hleďme kolik vyhandloval Babiš. Ovšem obyčejnej smrtelník není ministerstvo. Natož obyvatel Brna, že.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od sima »

Subarufa a kolik těn tarif vyjde?Já mám neomezené,sms taky,data jen bohužel 200 mega bajt za 400 kč,ale už několik let takhle stále a počítám,že s tím musí něco dělat.Kdysi to byl super firemní tarif,dnes už taky nic moc,spíš bída.Chtěl bych větší data,ale nebudu za to dávat víc,je to zlodějna,když vidíš jaké jsou tarify jinde...
Jinak pokrytí O2 se dlě mě hodně zlepšilo,ještě před rokem stál třeba tu na chalupě signál za hovno,musel jsem ho doslova nahánět po venku,ale včil zatím jede bez problémů.V případě zájmů bych mohl tenhle tarif zařídit,ale dle mě je to už pasé,o ničom...Máte jistě někdo lepší nabídky,fakt limitující jsou tam ty nízké data,maj i větší,ale připlatí si člověk a ne málo.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
milosv
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1034
Registrován: pon kvě 04, 2015 11:03 pm
Jméno a příjmení: Miloslav Všetička
Bydliště: Syrovice

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od milosv »

Ještě pozor na předčasné ukončení smlouvy u smluv na IČO. Naši výborní zákonodárci zařídili, že cca od r.2015 je u IČO pokuta 100% ušlých poplatků, u fyzických osob stále platí 20%. T-mobile zřejmě v rámci zavádění LTE rozdrbalo antény a přišel jsem o signál GSM (hovory). Nezbylo mi nic jiného než změnit operátora s lepším signálem (aby se mi dovolali zákazníci, potřeboval jsem zachovat čísla). No a T-mobile mi napálil flastr za 4.čísla 150 tis. >:-& . Vzali ceny tarifů, nikoliv ceny hrazené se slevami, a protože jsem byl dlouholetý zákazník, tak původní tarify byly 2700 za tlf.číslo. Jinak ale T-mobile pokrytí, kvalita sítě a kvalita hovorů je výrazně vyšší než O2. Ale doma holt mám signál GSM jen O2. ,,|,, (>_<) ,,|,, . No a T-mobile - pozor, na trhu asi největší hajzli ve smluvních vztazích. Že nemáte signál kde potřebujete a kde byl? To přece není důvod k ukončení smlouvy, i když signál zdrbali....... >>:-@@
Forester SJ 2.0i Comfort CVT ES 2018
Forester SH 2,0 XS Comfort LPG 2009
ex Forester SG 2,0 X Trend LPG 2003
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od mnov »

milosv píše: Jinak ale T-mobile pokrytí, kvalita sítě a kvalita hovorů je výrazně vyšší než O2.
Zrovna tito operátoři sdílejí své sítě a tak o tom dost pochybuji.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Kolben »

Řekl bych že sdílejí jen LTE. Zbytek mají každý svůj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od SCOOTER »

Pokud mohu přidat svou zkušenost a srovnání operátorů tak mi převážně vychází nejlépe s pokrytím signálem či službami O2 ...soukromně využívám 02, služebně T Mobile a kolega který se mnou spolupracuje Vodafone. Často se pohybují i pod úrovní terénu či v uzavřených budovách a tam se krom O2 málo kdy ostatní chytají...ceny jsou srovnatelné u všech operátorů,někde je to lepší a u druhého ono...ale ve finále to vychází cca podobně.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1906
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Fiba »

Něco k tématu... http://www.zive.cz/clanky/chci-vyhodnej ... fault.aspx

Jinak my máme od zaměstnavatele kromě jiných tarifů i Vodafone OneNet Bezstarostný Flat tarif za 339 kaček (volání+SMS+1,5GB dat v ČR) a každý zaměstnanec může mít na sebe 10 SIMkaret pro rodinu a přátele :)
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od saburafu »

Díky za reakce. Jo, v tom Brně to nějak moc nedopadlo. Přesně už ani nevím.
Zaměstnavatel má stopro lepší podmínky, ale nechci být pod zaměstnavatelem, co se týká mého soukromého čísla. Chci být v tomhle směru naprosto nespojený.

sima:
Mám O2 FREE CZ za 750,-Kč/měs.

Jinak, ta zmiňovaná akce dTestu je viz odkaz níže. Zajímavý počin. Ve výsledek taky moc nevěřím, ale aspoň je snaha a když se lidi nebudou snažit, tak budeme pořád jen cálovat.

https://www.chcivyhodnejsitarif.cz/?&ut ... dium=email

Jinak mě zaujala nabídka od Startelu, který si pronajímá prostor v síti od T-Mobilu, že od 1.6. srovnávají ceny v EU + EEA a tuzemsku na stejnou hladinu. Pozjistím víc, jak mají nastavený ceníky atd. a zkusím dohledat taky reference již registrovaných uživatelů.

http://www.startel.cz/

Sice, jak už napsal Miloš, má O2 asi jedno z nejlepších pokrytí a kvalitu signálu, ale ta cena mě už nějak nebaví a když mi shodou okolností končí smlouva, tak se v tom trochu porejpu aspoň.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od draconis »

Startel používá můj tatík, je to jedno z jeho 3 čísel... :-)

Můžu se ho zeptat, jak to maká, ale nestěžoval si. Ale je fakt, že jenom volá a sms, net na mobilu nepoužívá...
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“