Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Tazzy »

Tak i u nás je ten samej problém......po 15 letech už mám o2 plné zuby......mám rámcovou smlouvu na IČO, 4 telefony, 2 internety a 2 tv.......moje O2 obchoďačka v KM skončila.....a nechci jezdit 40km Olmík nebo Zlín, po telefonu nejsou ochotni nic zařídit....... volám jim déle jak 14 dní a nic......chtěla jsem nějaké výhody proč zůstat po věrných 15 letech.......nakonec po vyhrožování nabídli mě za vše 2278kč včetně dph.......podmínka upsání na 2 roky, sleva 220kč každý měsíc oproti dosavadnímu.....no nic moc.

Tak čekám vyjádření vodafone.....zatím mě nalákali na 4 čísla tarifu rodina (neomezeno vše)a internet pevný za 1450kč......když nechám tv u o2 za 350kč.......tak je to stále levnější....

......ale přesně jak píše Marek.....až dám požadavek na přetáhnutí čísel.......o2 se ozve a bude slibovat hory doly......no uvidíme do 20 srpna stále čas.....
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Kofilka »

Tazzy píše:Tak i u nás je ten samej problém......po 15 letech už mám o2 plné zuby......mám rámcovou smlouvu na IČO, 4 telefony, 2 internety a 2 tv.......moje O2 obchoďačka v KM skončila.....a nechci jezdit 40km Olmík nebo Zlín, po telefonu nejsou ochotni nic zařídit....... volám jim déle …

Ahoj sklamu tě, slibovat hory doly nebude. Já odešel od O2 letos a stálo mě to spousty peněz a času, on je totiž rozdíl mezi rámcovou dohodou a závazkem an čísla. Pokd uděláš jakoukoliv změnu an tarifu nebo přiděláš číslo atd tak se začíná výpověď počítat až od té změny. Mě to takhle stálo 5tisíc dohromady za všechny pokuty a nesplnění závazku atd, a to jsme u nich byl 8let s 12ti číslama. Teď už snad bude konečně klid a nepřijde mi žádná pokuta nebo jiné kraviny které normální smrtelník ani ze smlouvy nevyčte....takže pozor na to. Navíc pokutu vypúočítají z normální ceny poskytované služby beze slev, u mě to bylo že jsme platil 2300/měs ale to je cena po slevách, normál cena je 8200,- a z toho vypočítávali dílčí pokuty na daná čísla.
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
Uživatelský avatar
honzahk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: ned zář 20, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Chmelař Jan
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od honzahk »

Pokud je někdo často v zahraničí a stačí mu příchozí hovory a nevolá což je muj případ tak at se mrkne na http://www.emtecko.cz příchozí hovory jsou zdarma a měsičně platím 28kč
Chovej se tak aby jsi se za sebe nemusel stydět
Subaru Legacy 3.0r AT 180kW
Subaru Legacy Outback 2,5i AT 110kw prodáno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Mira »

Tazzy píše:Tak i u nás je ten samej problém......po 15 letech už mám o2 plné zuby......mám rámcovou smlouvu na IČO, 4 telefony, 2 internety a 2 tv.......moje O2 obchoďačka v KM skončila.....a nechci jezdit 40km Olmík nebo Zlín, po telefonu nejsou ochotni nic zařídit....... volám jim déle …
4 telefony, 2 int a 2TV má dnes skoro každej, to nejsi extra zákazník. Tudíž bohužel nečekej, že ti budou něco slibovat.
Jinak mám vyzkoušeno, že T-mobile má nejvíc vychytaný pokrytí na telefonování, Tam kde se O2 a Vodafone nechytá, já se s T-mobile dovolám. Ale i todle záleží na typu používaného přístroje. Protože kamarádovi doma často vypadává signál T-mobile, já ho tam mám furt, on má holt Samsung, já jen šunku.
A nyní mám problém s Vodafonem. Doma používám mobilní modem s paušálem s 4 GB dat. Ovšem tendle měsíc mi po naběhnutí nového limitu data zmizeli během pár hodin. A to jsem pouze prohlížel stránky tu a maily. Po nahlášení problému mi nějaká jejich hodná paní hned šoupla 1 giga zdarma s tím, že na vyřešení mají ovšem týden. Ono ale to giga mi zmizelo hned druhý den a to kupodivu při vypnutém PC a ten modem ležel v šuplíku. Nicméně stále jsem v řešení, tak jsem zvědavej s čím přijdou. Nestalo se taky někomu, že vám někdo či něco "žere" data?
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Kolben »

No ono se Ti to mohlo vycerpat touhle dobou raz dva. Vetsina pocitacu si ted stahuje na pozadi Win 10 a to jsou celkem asi pekny objemy dat. PS: Napr. Lenovo uz win 10 instaluje.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
pafka
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: pát pro 06, 2013 6:57 pm

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od pafka »

U TM mi končí letos smlouva, jsem u nich od r. 1996 a mám ten tarif za 750kč /neomezené volání a sms v čr, 1.5gb měsíčně/. Nejdřív nechtěli o slevě ani slyšet. Tak jsem řekl, že odcházím a najednou sleva na 599kč/měsíčně při závazku na 2 roky. Ani to nebolelo ;)
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Kolben »

Tyy jo, to je peknych 20%. Zajímavý.... Sem zvědav jak dopadnu já.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Mira »

Kolben píše:No ono se Ti to mohlo vycerpat touhle dobou raz dva. Vetsina pocitacu si ted stahuje na pozadi Win 10 a to jsou celkem asi pekny objemy dat. PS: Napr. Lenovo uz win 10 instaluje.
Já jedu na sedmičkách, ale 10 mi to taky nabízelo, zatím to nechci a aktualizaci jsem zakázal. A giga dat mi zmizelo při vypnutým PC s vysunutým modemem. Měli to vyřešit do včera, dosud se nic neděje.
Jinak já jsem na u T-mobile na paušálu za 350,- Kč za který ale s firemní slevou platím pade měsíčně.
Kamoš pracuje u velké firmy a má na jejich síť pověšený veškerý příbuzenstvo a ceny jsou zlomkový proti "normálním" tarifům.
Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Tazzy »

Tak jsem dnes vypověděla služby v o2..........do půlhodiny mě volali ze zákaznické linky a ptali se na důvod.....říkám drahé volání na 4 karty, 2 neomezeno, jedna skoro nic......1500kč, že nejsem blázen, že Vodafone mě to dává za 850kč to samé......tak mě řekli ,že za 750kč včetně dph, 2 x neomezenka s internetem 0,5gb, smlouva na 1 rok....tak to ještě zkusíme , 1 rok vydržíme, třeba za rok bude něco jiného.........a lepšího

jinak jak píše Kofilka......smlouva sice končí k datu uzavření.....a ty pokuty má pravdu.....u o2 se to musí vypovídat s 42 denní výpovědní dobou( na to si dejte bacha)......pokud budete trvat ihned, platíte tu pokutu
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od saburafu »

Kolben píše:No ono se Ti to mohlo vycerpat touhle dobou raz dva. Vetsina pocitacu si ted stahuje na pozadi Win 10 a to jsou celkem asi pekny objemy dat. PS: Napr. Lenovo uz win 10 instaluje.
Omlouvám se za odbočení od tématu. Rozumím tomu správně tak, že i když stále odmítám nabídky rezervace Win 10, tak se i přes to předinstalovávají/předstahují nějaké soubory???

Tahle debata mě taky docela zajímá. Mám O2 s tarifem Free CZ - 750,-Kč (volání do všech sítí neomezeně, SMS neomezené, data 1,5 GB na měsíc, MMSky placené nad rámec paušálu.
Docela by mě zajímalo, jestli bych obdobný tarif sehnal za výhodnější cenu.

To emtéčko je zajímavé. Jak je to s pokrytím u tohohle poskytovatele?
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1906
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Fiba »

saburafu píše:Mám O2 s tarifem Free CZ - 750,-Kč (volání do všech sítí neomezeně, SMS neomezené, data 1,5 GB na měsíc, MMSky placené nad rámec paušálu.
Tak přesně tohle máme v rámci firemní nabídky za 339,- včetně dph v síti Vodafone OneNet :657:
Ale za takovou cenu to asi normálně neseženeš :-)
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
Juras
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 766
Registrován: čtv bře 04, 2010 7:42 am

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Juras »

Jo mam to taky u vodafonu za 750, ale nedavno me volali z O2 a nabizeli mi to stejny za 350 kdyz k nim prejdu. Nepresel sem pac mam zavazek do prosince, ale pak to zacnu resit.
Subaru IMPREZA 2.0GT MY95 300hp 25/100 - funny car
Peugeot 205 1.7GRD MY92 60hp 4/100 - EX a už i R.I.P (kovoschrot)
Citroën C5 2.2 HDi MY02 133hp 6/100 - daily car
Ducati Multistrada 1000 DS MY04 - funbike?
Uživatelský avatar
PetrC
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: ned čer 02, 2013 10:11 am
Jméno a příjmení: Petr Celnar
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od PetrC »

Ja mam u vodafonu RED tarif za 50% ceny(299kc). Je tam 300 minut, co neprovolas se prevede do dalsiho mesice. SMS neomezene. 300mb dat ale ted jsem dostal 100 GB dat na vic, takze za me spokojenost
1996 R33 Skyline GT-R V-spec [490 HP/650 N·m]
MY96 SUBARU IMPREZA WRX STi Type RA Version II DCCD - JDM [275 HP/319 N·m] - SOLD :-(
v rodině:
MY96 SUBARU IMPREZA GT 555 [300 HP/350 N·m] - na nukleární pohon
MY06 SUBARU FORESTER 2.5XT [230 HP/320 N·m]
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Kolben »

Takze ja jako smrtelnik jsem na hlasovej tarif u T-Mobile dnes dostal slevu 20% a na datovy tarify 30%.Což mě uspokojilo a zůstávám.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Hymjar
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 106
Registrován: ned čer 21, 2015 8:46 pm
Bydliště: Liberec

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Hymjar »

já zrovna řeším taky tarify, moje číslo jde pod firmu a zbylé 4 čísla (přítulkyně, rodiče) ještě nevím kam s nimi. Teď jsem měl Vodafone 4x125min, 1x No limit a 1x 1,5GB za celkem 1214kč s DPH.
Teď mi nabídku poslal O2 a to je víc k pláči než k smíchu.
Volání a SMS v O2 zadarmo a k tomu 20min kamkoliv za 180kč či s 60min a 120sms za 400kč
neomezený s 1,5GB za 700kč :fuckoff:
_________________
Subaru Outback 2,5 MT MY07 121kW
ex - Škoda Fabia combi 1,9TDi 2001 - auto zlaté nejen barvou
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“