Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Mira »

saburafu píše:Díky za reakce. Jo, v tom Brně to nějak moc nedopadlo. Přesně už ani nevím.
Zaměstnavatel má stopro lepší podmínky, ale nechci být pod zaměstnavatelem, co se týká mého soukromého čísla. Chci být v tomhle směru naprosto nespojený.

sima:
Mám O2 FREE CZ za 750,-Kč/měs.

Jinak, ta zmiňovaná akce dTestu je viz odkaz níže. Zajímavý počin. Ve výsledek taky moc nevěřím, ale aspoň je snaha a když se lidi nebudou snažit, tak budeme pořád jen cálovat.

https://www.chcivyhodnejsitarif.cz/?&ut ... dium=email

Jinak mě zaujala nabídka od Startelu, který si pronajímá prostor v síti od T-Mobilu, že od 1.6. srovnávají ceny …
Vojto, v Brně to dopadlo tak, že do výběrového řízení nikdo nepodal žádnou nabídku. U toho D-testu to dopadne úplně stejně. Nikdo jim nabídku neudělá. Proč by to dělal? Všichni kdo se tam hlásí už nějakej tarif mají - drahej. Tak proč by se operátoři připravili dobrovolně o peníze a dali jim to za půl? To by udělal jen naprostej vůl a to oni rozhodně nejsou. A s tím spojením soukromého čísla - vždycky budeš s někým spojenej. S operátorem. A nevidím důvod pro to, abys měl jako operátora zaměstnavatele a měl levnější tarif. To číslo bude furt tvoje, jen fakturu budeš platit někomu jinýmu. Spíš bych to viděl jako výhodu v tom, že zaměstavatel po tobě nebude chtít uzavřít smlouvu na 2 roky, což ostatní rozhodně jo. A koukal jsem na ten startel - to jsou ceny dost hrozný. Za mobilní internet 3 giga za 450? Já mám 4 giga za 250,-. Škrabou bez nože. Normální operátoři mají lepší podmínky.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Prodloužení smlouvy T-Mobile, O2, Vodafone

Příspěvek od Kolben »

Ja sem u tymobajlu uz od roku 98 (tehdy jeste Pegas) a na vsechny tarify (soukroma cisla) mam 30% slevu.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“