PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20649
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: PC Games :-O

Příspěvek od námořník »

Jak píše Hamoun, podle toho co maj kamarádi a nebo co z nějakýho důvodu chce. Až pak bych ladil jakej přesně typ :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Games :-O

Příspěvek od VDC »

On neví, že to chce a na kamarády se ho ptát nemůžu. :-) On si napsal o Nintendo Switch, což nejde, vzhledem k ceně. Tak se žena jala vymejšlet tohle.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20649
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: PC Games :-O

Příspěvek od námořník »

No vidíš a já myslel že stojí skoro všechny stejně.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21977
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od HonzaCZ »

Z pohledu ne zas tak dávnýho dítěte bych řekl, že by měl dostat to, co si vysnil a nebo nic (něco úplně jinýho). Nebo to třeba zkombinovat jako dárek od více lidí, jestli jde o prachy... Ale jestli chce něco a dostane něco pro laika zdánlivě podobnýho, tak to nemusí bejt úplně šťastná volba. Just sayin' :-D

Ono u těch konzolí je problém, že spousta her je exkluzivních pro danou konzoli a na jiný ani na PC si to nazahraješ. Tak jestli někda kamarádi řeší, jak paří na Nintendo Switch a jinde to nepoběží, tak to je trochu problém.

Jinak Xbox One S, za ty peníze, to je dobrá volba. Jenom počítej, že cena jedný Áčkový hry, když zrovna není v akci, tak je tak 1/4-1/3 celý konzole. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: PC Games :-O

Příspěvek od RadekN »

HonzaCZ píše:Z pohledu ne zas tak dávnýho dítěte bych řekl, že by měl dostat to, co si vysnil a nebo nic (něco úplně jinýho). Nebo to třeba zkombinovat jako dárek od více lidí, jestli jde o prachy... Ale jestli chce něco a dostane něco pro laika zdánlivě podobnýho, tak to nemusí bejt úplně šťastná volba. Just sayin'
Naprostý souhlas.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: PC Games :-O

Příspěvek od spm »

Neni NS navíc přenosný / kapesní? Že by to by taky mohlo hrát dost roli...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Cliffer »

HonzaCZ píše:Z pohledu ne zas tak dávnýho dítěte bych řekl, že by měl dostat to, co si vysnil a nebo nic (něco úplně jinýho). Nebo to třeba zkombinovat jako dárek od více lidí, jestli jde o prachy... Ale jestli chce něco a dostane něco pro laika zdánlivě podobnýho, tak to nemusí bejt úplně šťastná volba. Just sayin'
Z pohledu mladší generace co se těhle dárků týká taky souhlas s Honzou.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19163
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: PC Games :-O

Příspěvek od hamoun »

dyt to stoji podobne, jak PS4 (xbox nevim) … a pokud to chce .. musim se ke klukum pridat … :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Kolben »

Já mám ps4 pro. Tam taky stojí za zvážení program ps plus. Nevím jestli je něco obdobného i u xboxu. V ps plus mas za roční poplatek cca 1500kc (většinou se dá sehnat levněji i o 25% ) možnost stáhnout si každý měsíc tři vybrané hry “zdarma”, které můžeš hrát tak dlouho dokud si to ps plus platis. Čas od času se tam objeví parádní hry. PlayStation funguje i jako BD přehrávač. To dříve x box neuměl. Možná to neumí do dnes.


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19163
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: PC Games :-O

Příspěvek od hamoun »

bez online pristupu je ps4 o nicem .. většina her s tim pocita … takze fakt asi 1300kc rocne automaticky ...
xbox to ma (podle segry) stejne … ale nevim, za kolik :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Games :-O

Příspěvek od VDC »

Nepotěšili jste mě, ale děkuji. :-)
Osobně bych to neřešil, protože má tablet. Na to Nintendo bych se vyflák, protože prostě dárek za osmičku je v mých očích pro 8 letýho kluka prostě mimo mísu. Ale když mi žena začala posílat nějaký linky na inzeráty, tak jsem potřeboval nějak rozšířit povědomí.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21977
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od HonzaCZ »

Xbox má Gold (hry ve speciálních slevách, online multiplayer) a Game pass (vybrané hry zdarma). Stojí to podobně.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Games :-O

Příspěvek od vrtasp »

U nás PS4 hrajou online to je maso :( myslím že když ho naučíš s Co očkem tak to bude lepší. Hádají se a dokážou tam sedět ty moji paviani třeba 3hodiny. Pak mobil a Youtube :( tak nevím kam ta doba spěje?!? Moc jsem ti neporadil, ale PS4 gut.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Games :-O

Příspěvek od VDC »

Včera byla choť u mladejch a zeťák má nějakej ten xbox. Tak si to vyřeší spolu a já od toho dávám ruce pryč. Pro mě optimální stav. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3029
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od yeti »

Poslední dva měsíce nedělám nic jinýho, než že, kurva, porovnávám xbox a PS4. Tak snad už o tom něco málo teoreticky vím a u mně zvítězil xbox one s.

- oproti ostatním konzolám je sice výkonově nejslabší, ale dle všemožných videí na YT to prostě poznat nejde. Jestli se tam někdo nimrá v detailech na statickým obrázku, tak možná, ale ve hře jsem to nikde nepoznal.
- co jsem tak četl, tak hry jsou dělaný tak, aby framerate neklesl pod hratelnou úroveň (25-30fps), tzn. pokud to bude nějaká jo hogo-fogo pařba, tak se maximálně rozostří detaily, ale nezaškube. To rozostření podle mě nepoznáš.
- oproti PS4 je xbox branej jako zábavní centrum - přehrávač médií, klient online tv. Tzn. Víc využití nejen na hry. Umí přehrávat 4K videa, protože má mechaniku, která to umí.
- PS4 má víc exklusivních titulů, ale to jsou hry nad 1000,-. Pochybuju, že by to někdo děcku kupoval "ve velkým".
-xbox by měl mít o fous "lepší" online služby, resp., jak mi řekl maník v JRC - PS4 je spíš pro "hráče", xbox je univerzálnější pro zábavu.
- Hodně jsem váhal mezi X a S a rozhodl jsem se pro S, protože je to taky pro 9-tiletýho kluka a na ten jeho fortnite, minekraft, forzu a blbablabla úplně bude stačit rozlišení fullHD. Ani neuvažuji o 4K televizi.. A než třeba začne mít pocit, že to výkonově nestačí, tak už bude xbox five… Navíc to "S" má oproti "X" mnohem menší spotřebu, míň hřeje. S-ko stojí polovinu toho co "X".
- nemáme nikoho, kdo by nějakou konzoli měl, tzn, výběr není vázanej na to co má kámoš kvůli online hraní

Nejlevnější S-ko jsem viděl za 5500,-, teď už stojí 5990,- Jestli mi někdo poradíte, kde to koupit za 4500,- budu rád :o)


EDIT: teď jsem se dostal k tomu požadavku na nintendo. Máme doma Wii. Jako fajn, zábava, legrace, ale takový ty "minihry", jako kdo rychlejc tasí ovladač, kdo líp podojí krávu... dobrý, ale přestane to bavit. Ten swich je snaha nintenda být jinej, víc interaktivní - viděl jsem nějaký novinky jako že se dělají modely z kartonu, napojíš to na NS a pohyb modelu přenášíš do hry... jako jo dobrej nápad, ale to by krabice ze které poskládáš robota nesměla stát 2000,- :o( tímhle to totálně zabijou. Výhodou je že NS je už výkonnější a zahraješ si na něm i některý hry co na xboxu nebo PS4. Největší výhodou je přenositelnost a kooperatiní hraní, ale u nás (ani v evropě) to není tak populární, že by to měl "každej" a mohls ty výhody hraní "kdekoli" a s "kýmkoli" využít. Navíc, jako rodič si myslím, že taky není úplně výchovně dobrý aby si to mladej tahal všude s sebou a blbnul s tím třeba na chatě, u vody, v lese...
Ale jinak samozřejmě chápu - pokud si to mladej napsal, tak by bylo fajn mu dát to, co si napsal. I když my se snažíme mladýho přání nenápadně korigovat.... :-D
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“