PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1743
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Cliffer »

schmako píše: Já to dělám tak, že zdvihám pomocí ramena a ne pomocí namotávání lana - protože to bere jako naviják a při navíjení se točí kola u všech aut.
No to já ale taky. A i tak to auto reagovalo jak kdyby bylo na laně. Takže mám zvedlý auto do výšky a nastartuje se, zapnou se světla a začnou se hýbat kola.
Ale až se k tomu dostanu, zkusím to teď po patchi.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica píše: Lenze sa mi tak poposuvali, ze uz to nejde. Som sa s tym trochu pohol, kym mi doslo, ze je problem.
Teraz tam dost zapasim s prevozom tych klad do susednej mapy. Uz som zapadol s Azovom 6xxxx, 7xxxx, asi skusim nejaky Kolob (ak ho uz vobec dokazem kupit). Ten idiotsky lad pod snehom, pod ktorym je este blato, to ma dostalo.
Na ten sneh a blato by mali byt najlepsie Mud gumy a bez retazi, nie ?
áno, na blato/sneh sú najlepšie mud-terrain bez reťazí.
je to zvláštne, že pneu s reťazami majú horšiu priľnavosť v snehu/blate ako pôvodne použité pneu bez reťazí.

Ak nestačí jedno auto, treba si pomôcť druhým - ja som tak využil niekoľkokrát Cat745C, má veľké pneumatiky, nezapadne tak ľahko a dokáže pomôcť pri ťahaní iného auta.
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4922
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Ten CAT na recovery pouzivam casto, tu este nie, ale idem na to.
Akurat ale pozeram tie jeho gumy - od MSH I az po MSH IV sa ta vzorka zjemnuje - zodpoveda to aj trakcii v blate, ze MSH I su najlepsie ?
Pouzival som zatial len MSH IV, ale asi prezujem.

Tak toto bol porod, som myslel, ze to nedam.
Musel som si ten kopec snehu najprv rozjazdit CATom.
Ale to je Azov 6xx, Azov 7xx s rovnakym nakladom skoncil tak, ze sa zapichol nosom do snehu, drevo sa posunulo a som v prdeli. Som zabudol, ze ten 7xxx ma ten blby predny previs.
Přílohy
catrescuesazov.jpg
rescue2.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica píše:Ten CAT na recovery pouzivam casto, tu este nie, ale idem na to.
Akurat ale pozeram tie jeho gumy - od MSH I az po MSH IV sa ta vzorka zjemnuje - zodpoveda to aj trakcii v blate, ze MSH I su najlepsie ?
Pouzival som zatial len MSH IV, ale asi prezujem.

Tak toto bol porod, som myslel, ze to nedam.
Musel som si ten kopec snehu najprv rozjazdit CATom.
Ale to je Azov 6xx, Azov 7xx s rovnakym nakladom skoncil tak, ze sa zapichol nosom do snehu, drevo sa posunulo a som v prdeli. Som zabudol, ze ten 7xxx …
MSH1 nie sú najlepšie na blato, to sú univerzály. cesta/terén/blato: 0,5/2/2
najlepšie do blata sú MSH2 0,5/1,7/3,2
ja používam hlavne MSH3 0,5/2/3 ktoré sú o trochu lepšie aj v bežnom teréne
alebo aj MSH4 0,7/1,7/3
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

ďalšia tatra bude v hre :) je už ako mód, ale toto bude priamo v hre.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LbVx_r8xpgw[/youtube]
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4922
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Tie MHS2 (pri zmene z MSH IV) som podla dezenu do blata zvolil aj ja, lebo tabulku som nevedel najst.

A teraz ma dostalo cosi ine.
Stojim pod dlhom boji s ladom so skautom v Imandre v areali garaze a ze skocim naspat cez "vratit auto". Este sa ma pyta, ci naozaj skocit do garaze, ktora obsluhuje Kovd - jasne, ze ano - a tresk, som v susednej mape, odkial som prisiel a na opacnom konci mapy... wtf ! Ani mi nenapadlo, ze sa ma pyta na inu mapu, ked som stal priamo v garazi.
Dufam, ze pojde zvolit priamo tu mapu s garazou a skocit do nej. Ale to zistim az zajtra, teraz som to nasrany vypol ;)
Inak Imandra zatial asi najtazsia mapa.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica píše:Tie MHS2 (pri zmene z MSH IV) som podla dezenu do blata zvolil aj ja, lebo tabulku som nevedel najst.

A teraz ma dostalo cosi ine.
Stojim pod dlhom boji s ladom so skautom v Imandre v areali garaze a ze skocim naspat cez "vratit auto". Este sa ma pyta, ci naozaj skocit do garaze, ktora obsluhuje Kovd - jasne, ze ano - a tresk, som v susednej mape, odkial som prisiel a na opacnom konci mapy... wtf ! Ani mi nenapadlo, ze sa ma pyta na inu mapu, ked som stal priamo v garazi.
Dufam, ze pojde zvolit priamo tu …
ešte tá garáž asi nebola aktivovaná, tuším sa museli splniť nejaké misie s el. vedením.
na nejaké 2-3 miesta sa museli doviezť drevené dosky a ešte niečo ku elektrárni, ktorá je na mape na vrchu a muselo sa ku nej ísť cez rieku.
tam sa musel doviezť nejaký príves, asi cisterna.
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1198
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Přesně tak, garáž se musí odemknout, je potřeba splnit dva úkoly, Rozbitá elektrárna a Oprava elektrického vedení.
https://www.maprunner.info/cs/objective ... elektrarna
https://www.maprunner.info/cs/objective ... eho-vedeni
Jinak na Imandře je podle mě jeden z nej úkolů - Hvězda v obloze.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4922
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Mate pravdu, som si az potom vsimol, ze bola zamknuta. Este ju ale nemam otvorenu, je to masaker ta mapa.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

fox píše:Přesně tak, garáž se musí odemknout, je potřeba splnit dva úkoly, Rozbitá elektrárna a Oprava elektrického vedení.
https://www.maprunner.info/cs/objective ... elektrarna
https://www.maprunner.info/cs/objective ... eho-vedeni
Jinak na Imandře je podle mě jeden z nej úkolů - Hvězda v obloze.
keď som to hral, tak to ešte len vyšlo - ten updejt s Imandrou a mne sa časti lietadla nechceli zobraziť pri hľadaní, takže som chodil hore dolu až nakoniec som si pozrel video, kde to mám vlastne hľadať.
to isté aj s 2ma autami - tie sa mi vtedy tiež nechceli vôbec ukázať, takže som ich hľadal len podľa intuície.

A áno, bola to doooosť ťažká misia.
Mal som všetky autá riadne modifikované (teda cheatnuté - od motora, kolies až po navijak) a aj tak som mal veru čo robiť, aby som ju za niekoľko hodín a na niekoľko pokusov splnil.
Hral som ju niekoľko dní, vždy po jednom dovezenom kuse som to vypol.
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4922
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Teraz na mna vybehlo : Snowrunner - Year 2 Pass za 25E, cize s kuponom -10E, to je celkom vhodne pouzitie kuponu.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: PC Games :-O

Příspěvek od sima »

pietro235 píše:ďalšia tatra bude v hre je už ako mód, ale toto bude priamo v hre.
https://www.youtube.com/watch?v=LbVx_r8xpgw
8() :-) :-) tvl kačena v takové hře...to by se můj táta teda divil, jak se "jeho" kačena s kterou jezdil na vojně i pod letištěm v Náměšti vrátila zpět.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1198
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Kupón na to nejde použít.
Citace z Epicu:
MOHU POUŽÍT SVŮJ KUPÓN NA 10 DOLARŮ NA PŘEDKUPNÍ PRÁVA, DLC, HERNÍ DOPLŇKY, SEASON PASSY NEBO NÁKUPY VE HŘE, VČETNĚ V-BUCKS VE HŘE FORTNITE?
Ne, kupon Epic na 10 dolarů lze použít pouze na nákupy kvalifikovaných her, které již byly vydány v obchodě Epic Games Store. Nelze jej uplatnit na předplacené nákupy ani na žádné jiné než herní nákupy, jako jsou přídavky (například DLC nebo season passy) nebo nákupy ve hře (například herní měna, jako jsou V-Bucks ve hře Fortnite, nebo vylepšení, jako je režim Save the World).
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4922
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Ahaaaa. Vdaka za info, to som nevedel.
Takze ok, usetril som zatial ;)
EDIT: Ja sa na tu Imandru vykaslem, uz nemam nervy na tie dlhe jazdy s prekotenim tesne pred cielom.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 562
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od milan74ma »

citam, citam a nakoniec ste ma tak namotali, ze som to kupil minuly piatok. Syn mi najskor hovori ako mozem taku sprostost auto do vody a von z vody hrat. V nedelu sa vsak trosku nudil, tak si to pustil a od vtedy ho pomaly od toho okrem povinnosti a skoly neviem odtrhnut :).

Super hra, vdaka za tip a bezsenne noci o vikendoch na nasledujuci mesiac :-DDD
Subaru Outback 2019 (Comfort)
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“