PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Tak zase po pár dnech jsem se posunul.

Na další lokace po Michiganu malinko změním strategii. Prvně prozkoumám co jde aby se mi nestalo že táhnu střední klády přes dvě mapy a oni přitom jsou kousek od pily (pilnice?). Jinak jsem postoupil asi na 13. level a už mám na Pacificu lepší převodovku, tak je z něj teď tahoun číslo jedna. A zjistil jsem, že po hlavním tahu odtáhne Scout 800 dva velké naložené vozejky prknama.

Jinak mě stále štve hrozný zvuk, doufám, že to nějaký patch napraví. A taky nechápu, že se nezobrazuje střed klád při nakládání - Je otravné zvednout za tmy desetimetrovej strom a tři metry od náklaďáku zjistit, že se kmen naklání a nejde tím pádem naložit. A ještě lepší je s kmenem otočit, čímž se to celé brutálně rozkýve a máte chuť zaklít Rumcajs Element ba dokonce něco horšího.

Ale moc mě baví ty výhledy, hudba, velká technika...nikdy jsem netušil, že mě bude bavit simulátor brodění v bahně, kde se nejezdí víc než 50kmh :D

Zase pár dojmů:
snowrunner001-První zkouška přepravy tří aut najednou.jpg
První zkouška přepravit tři auta najednou - výprava na opravu cesty do zatím neobjevené garáže na jiné mapě...
snowrunner001-První zkouška přepravy tří aut najednou podvečer na novou štaci.jpg
...a pohled na tuto karavanu při západu slunce prostě neomrzí.
snowrunner002 - Když zajedete do garáže s naloženým valníkem.jpg
Jeden z těch vtipnějších bugů ve hře - Když zajedete do garáže s autem na valníkové nástavbě, tak mě pak zůstalo viset ve vzduchu až do připojení navijáku.
snowrunner003 - Malá ukázka jak naložit nefunkční náklaďák na podval v ideálních podmínkách.jpg
Zahrál jsem si na profi odtahovku a naložil neovladatelný tahač na podval v téměř ideálních podmínkách.
snowrunner004 Subaru nálepky do interiéru.jpg
I ty nálepky do interiéru potěší kdejakého subaristu.
snowrunner005 Neni nad to splnit jeden ukol najednou navic s nově nalezeným Whitem s plameny.jpg
Další krátký minipříběh se smutným koncem - Není nad to splnit jeden úkol najednou, navíc s nově nalezeným Whitem s plameny...
snowrunner005 Neni nad to splnit jeden ukol najednou navic s nově nalezeným Whitem s plameny a po chvilce odlehceny tahac smeten vlastnim přívěsem.jpg
...a po chvilce se prázdný tahač řítí dolů kopcem s naloženým přívěsem a neštěstí na sebe nenechalo dlouho čekat.
snowrunner006 - Průzkum nové mapy jezerní ostrov.jpg
Taková kochací - průzkum nové mapy Ostrovní jezero a výšplh na okrajové horstvo s odměnou ve formě nalezeného upgradu.
snowrunner007 - Pacific se vyplatil Skvělé dává bahno a těžké břemena.jpg
Záchrana Pacificu se vyplatí - zatím nejlepší na tahání čehokoliv těžkého i v hlubokém bahně. Nevhodný do členitého terénu kvůli neohrabanosti.
snowrunner008 - Scout 800 opravuje mosty v Ostrovním jezeře dřevem z ostrova Drummond.jpg
Super pocit, když dovezete s nejmenším vozidlem ve hře, Scout 800, dva velké vozejky plné dřeva z ostrova Drummond na opravu mostů v Ostrovním jezeře

Víc obrázků se sem stejně nedá dát, tak přeji příjemné poježdění!
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Ten Fleetstar 2070 je dobry ? Aj ked mam pocit, ze s dobrymi gumami je dobre kazde auto.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Makovica píše:Ten Fleetstar 2070 je dobry ? Aj ked mam pocit, ze s dobrymi gumami je dobre kazde auto.
No, dobrý...ze začátku se velice hodí, protože má rychle dostupné základní potřeby jako je diff lock a AWD a stejně ze začátku skoro na nic jiného nejsou peníze. Jinak je to takový menší všeuměl. První mapu Černá řeka jsem s ním dal téměř celou.
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19162
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: PC Games :-O

Příspěvek od hamoun »

parada !!!!! super "fotky" :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Schmako: Pěkné experimenty - já se do takových projektů nepouštím. Jsem rád, že už vím jak se ovládá jeřáb, ale ještě to na nějaké experimenty nevidím.
Některé lokality (hlavně na kopcích) jsou super na rozhled, panoramata. Takové krásně vymodelované prostředí. Kochací místa.
Teď, když jsem navštívil každou mapu v základu (mám jenom základní verzi, bez DLC, bez season passů, prostě snowrunner-social edition) tak mi Zimnegorsk, Lom, Trhlina připadají jako hodně nepřátelská území. Taková deprese, zmar, ghost towns, V Zimnegorsku jsem musel, bohužel, zanechat Taygu bez dozoru (došla šťáva) a když jsem našel ten DON, tak mi nešlo do něj nastoupit ani jej zaháknout - jako by tam ani nebyl :-(
Asi budu muset na Tajmyr nastěhovat více techniky :-) - Ale to až někdy v budoucnu :-)
Těším se na večer - dám si pár jízd...:-) a můžu u toho popíjet pivo... :-DDD
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Mal som par dni pauzu, tak som sa vcera konecne odhodla na prevoz privesu vrtnej plosiny.
Prisiel som tam najprv (cesta nic moc, obkluka a cez riadne blato) s 8x8 Banditom. Na mieste som zistil, ze ked sa nieco vola prives, neznamena to, ze to vzdy zapnem za auto...
Tak znovu. Kupil som tu vysoku blbost na navesy, idem pracne cez blato a ako sa kocham, tak ma smyklo uz pred cielom dole k moru. Dva kotrmelce bokom a vesmir rozhodol, ze skoncim na boku, nie kolesach. Motor off.
Vytiahnem optimisticky Hummera, ze ma aj servisne veci a pridavnu nadrz, ze ho pretocim nejako.
Prd makovy, ten s nim ledva pohol.
Vezmem silny BM17, pridem tam, natahujem sa s tym hodinu, ze si to aspon natrenujem, strkam do neho autom, navijakom, nakoniec ho pretocim, lenze ten Bandita ma take makke a vysoke pruzenie, ze cez kolesa isiel v tom miernom svahu hned na druhy bok. Natahujem sa dalsiu polhodinu a uz bez uspechu. Akurat dam nabok BM17/motor off, ktoremu s Hummerom tiez neviem pomoct.
Resetnem Banditu do garaze, prejdem cele znovu, napojim prives a po ceste naspat som sa zase kochal a ten obrovsky prives sa zadnou castou smykol zo svahou na identickom mieste, ako predtym tahac !!! Auto skoro na boku, motor este isiel.
Ja idiot som aspon mohol skusit sa otocit zeriavom na korbe, lenze este predtym som si niecim inym zakapal motor. Hummer neuspel ani tu.
Je tam skurveny velky kamen v strede cesty, ktory som zrejme oba razy trafil a ktory mi zobral niekolko hodin zivota.
Přílohy
prives2-tesnepred-kochamsa.jpg
prives3-somvprdeli.jpg
prives4-prdztoho.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica:
Treba ísť obchádzkou vpravo cez les (mala by tam byť), po tejto šikmine sa s tým asi nedá prejsť.
Tam som mal problém aj so samotným truckom.
Alebo sa popredu zachytiť navijakom zboku o nejaký strom a istiť sa.

Čo sa týka bandita, moc som sa ne neho tešil.
Ale po tom, ako som sa X krát prevrátil aj na najmenšom kamienku, tak ho už nepoužívam.
Skúšal som upraviť jeho kolesá aj podvozok, ale to krútenie celého auta je niekde asi nastavené a to zmeniť neviem.

čo som pozeral rôzne videá na YT, tak na vyťahovanie je dobrá buchanka - Khan Lo4f.
Je to zvláštne, ale taký malý (ľahký) scout dokázal otočiť aj ťažký truck.
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Obchadzku poznam, ale zda sa mi tazsia ako ist rovno.
EDIT: nasiel som k tomu video cez obchadzku:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JeQelwoh9VQ[/youtube]
A zrovna s Royal BM17, ktory som na to prave vytiahol, ked som si uvedomil, ze je isto lepsi tahac a 6 kolies snad vadit nebude.
EDIT2: Podla videa sa mi zda byt ta obchadzka tazsia.... A to ma na nom lepsie gumy.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

ja som si akosi navykol na ruské trucky - Voron grad, tayga, Azovy 5319 a 64341. Majú lepšie pneu ako americké trucky (majú pneu do blata, nie len offroadové pneu) a niektoré aj zamknutý diferák.
tento royal je dosť uskákaný a nemá uzávierku diferáku, nemá pneu do blata a sneh je vlastne rovnaký ako blato.
túto misiu som hral už dávno (bolo to utrpenie) a s odstupom času na toto by som už asi išiel len s pacificom p12 alebo nejakým kolobom :).
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Tak som to po niekolkych hodinach das s BM17 cez tu obchadzku, X krat som dotankovaval a tahal.
Najtazsia misia zatial. Nonstop som sa bal, ze sa prevratim.
Ano, ta uzavierka tam chyba.
Přílohy
humus.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Důvod proč už Suez je v cajku ;)
Snowrunner - meme.jpg
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1753
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Cliffer »

Pravda, co jsem objevil, že Ruský trucky jsou lepší jak Americký (doufám že to tu nečte VDC :-D ) tak už nepoužívám Tatry tak moc. Jako Vorony jsou ultimátně dobrý a až na vyjímky nechci používat nic jinýho.
Ještě ještě si stáhnul ZIL 131, protože se mi fakt líbí. Namontoval jsem si na něj servisní nástavbu a je to můj utility vůz.

Jinak ještě dvě momentky s Tatrama:
1) Když nemáte po ruce odtahovku, ale máte Tatru s ramenem.
Odtahovka.jpg
2) Když hledáte vylepšení, který jste už vyzvedli, ale nějak vám to nedošlo, tak objíždíte všechny vrcholky.
Tatra na vrchol.jpg
Edit: Sorry, že to fotím mobilem, ale je to pro mě taky jednodušší na úpravu.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Zatial si tam odmietam cokolvek dohravat, ale V3S asi neodolam :)
Uz ma nejako prestalo bavit to blato so snehom na Aljaske, tak idem do Micigenu, tam sa ta krajina uz podoba na nase realne vylety. Tiez je to nadherne spravene, uz som sa pri kochani 2krat otocil na strechu. A vraj je Micigen najlepsi na dosiahnutie pociatocneho pokroku.
Inak videl som video s Derry Longhornom, tym velkym, a to je neskutocny tahac. Ale odmoknutie na leveli 24....S tym je fakt jednoduche tahat velke veci cez bahno.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Games :-O

Příspěvek od VDC »

Cliffer píše: (doufám že to tu nečte VDC ) tak už nepoužívám .
Nečte. Jen jsem to rozklikl, aby se vlákno zařadilo mezi přečtené. Obrázek
Jsem chorobně nehravej a hejbat s myší nějakejma autíčkama na displeji mi přijde jako prosté mrhání časem. Obrázek Takže vaši vášeň nechápu a diskusi nečtu. Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1753
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Cliffer »

VDC píše: Nečte. Jen jsem to rozklikl, aby se vlákno zařadilo mezi přečtené.
Jsem chorobně nehravej a hejbat s myší nějakejma autíčkama na displeji mi přijde jako prosté mrhání časem. Takže vaši vášeň nechápu a diskusi nečtu.
To já chápu. Radši děláš hejbeš s reálnýma hejblátkama a autíčkama :-)
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“