PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

Apropos, je tu nějaký WoTkař?

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Par rokov som to hraval, aj sme celkom drtili CW. Ale uz nejaky cas nie. Ale dik za pripomenutie :) Asi opacim zase.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22758
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: PC Games :-O

Příspěvek od spm »

No, já to taky už hodně dlouho nezap, bych mohl zkusit, jestli mi ten účet vůbec ještě funguje :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Ladaf »

WoT něco málo, ale víc mě chytlo WoWS a teď WarThunder
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
klicnik
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 118
Registrován: čtv led 30, 2020 10:45 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od klicnik »

Stran tanku mam za tech deset let svoje odehrano (55% na uctu plus minus ciste single, 62% na uctu s platoony)... a dodnes jsem prakticky primo u zdroje.
Jestli budete chtit poradit, jak vic vyhravat nebo neco, tak mi hodte SZ, ale zadny neverejny info ze mne nedostanete :D
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

klicnik píše:Stran tanku mam za tech deset let svoje odehrano (55% na uctu plus minus ciste single, 62% na uctu s platoony)... a dodnes jsem prakticky primo u zdroje.
Jestli budete chtit poradit, jak vic vyhravat nebo neco, tak mi hodte SZ, ale zadny neverejny info ze mne nedostanete :D
Tak ja len 8 rokov a kusok :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22758
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: PC Games :-O

Příspěvek od spm »

klicnik píše:Stran tanku mam za tech deset let svoje odehrano (55% na uctu plus minus ciste single, 62% na uctu s platoony)... a dodnes jsem prakticky primo u zdroje.
Jestli budete chtit poradit, jak vic vyhravat nebo neco, tak mi hodte SZ, ale zadny neverejny info ze mne nedostanete :D
Hele a umíš nastavit RNG na nějakou lepší karmu? :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: PC Games :-O

Příspěvek od schmako »

klicnik píše:Stran tanku mam za tech deset let svoje odehrano (55% na uctu plus minus ciste single, 62% na uctu s platoony)... a dodnes jsem prakticky primo u zdroje.
Jestli budete chtit poradit, jak vic vyhravat nebo neco, tak mi hodte SZ, ale zadny neverejny info ze mne nedostanete :D
Já právě teď bilancoval a došel jsem ke zjištění, že v průměru dávám deset bitev denně. A už jsem párkrát v klanech byl, i jsem pár CW jezdil ale to už bylo moc. Teď s rodinou si můžu dovolit před spaním pár bitev a pak možná když je deštivý víkend...
O WT jsem kdysi uvažoval ale mám tušení, že by mě to moc pohltilo.
Kdybyste někdo měl někdy chuť najdete mě na EU pod nickem Schmakoin.

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20644
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: PC Games :-O

Příspěvek od námořník »

WoT jsem hrál asi 5let. Po zánětu mozkovejch blan už jsem se nedokázal vrátit z5. I když jsem ještě asi 2 roky hrál. Ale bavilo mě to :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
klicnik
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 118
Registrován: čtv led 30, 2020 10:45 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od klicnik »

spm píše:Hele a umíš nastavit RNG na nějakou lepší karmu?
Na RNG ne, na vyhry jo. :)
Trojceta jakztaktz schopnych hracu v nejake zabavne technice schopne rozhodovat hru zasadne zvysi realnou sanci na vyhru i z uplne zoufalych situaci.... kolikrat proste chybi jenom nejakej schopnej spot, nebo jeste jeden hrac, kterej vi, ze se strili levym tlacitkem... na uctu, kde jsem hraval hlavne cety, byl asi nejvetsi adrenalin v nejake sestkove bitce, kde byli naprosto zoufali spoluhraci a (oproti nim) trosku lepsi nepratele, ale byla z toho vyhra 15:14, pricemz jenom jeden kill dall nekdo mimo nasi cetu... :D tak jakypak, ze nejde vyhrat...
Solo hrani je daleko vetsi rehole... nicmene v praci v cetach hrat nemuzu, neda se na to soustredit :D
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14873
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Tapan »

Já už si říkal, že ty staty máš nějaký moc luxusní :-) Já hrál v podstatě jen sólo a když jsem měl s nějakým vozidlem 52 procent win, tak je to hodně. Expit třeba ten osmičkovej čínskej těžkej tank z úplnýho základu, to bylo peklo pekelný. A japonský těžký krabice tier 5-6 zrovna tak.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

klicnik píše:Na RNG ne, na vyhry jo.
Trojceta jakztaktz schopnych hracu v nejake zabavne technice schopne rozhodovat hru zasadne zvysi realnou sanci na vyhru i z uplne zoufalych situaci.... kolikrat proste chybi jenom nejakej schopnej spot, nebo jeste jeden hrac, kterej vi, ze se strili levym tlacitkem... na uctu, kde jsem hraval hlavne cety, byl asi nejvetsi adrenalin v nejake sestkove bitce, kde byli naprosto zoufali spoluhraci a (oproti nim) trosku lepsi nepratele, ale byla z toho vyhra 15:14, pricemz jenom jeden kill dall nekdo mimo nasi cetu... :D tak jakypak, ze nejde vyhrat...
Solo hrani je daleko vetsi rehole... nicmene …
Presne vystihnute.
Asi to oprasim zase a vytiahnem nejake troll tanky.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: PC Games :-O

Příspěvek od RadekN »

My jsme si ve Wot se zenuskou vyměnili účty, tak jsem hrál pod nickem "marcelkakrotitelka" :-D... Bavili mě ty franckuzsky lehký tanky https://cs.wot-life.com/eu/player/marce ... 504217096/
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1651
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Harous »

Lítá tu někdo s něčím? Já občas laboruju s DCS, ale to se spíš tak kochám. Dřív jsem lítával Il2, zkopíruju sem co už jsem před x lety psal na Lanciaklub. To byl let... :-D

Tak jsem si dnes zkusil online lítání v IL2 - Cliffs of Dover. Něco nalítáno už bych měl, i když přiznávám, že při offline nejsem tak radikální a mám zapnutý některý "detaily" pomáhající v letu. Typicky mám od plný obtížnosti "jen" povolený pohledy na letadlo zvenku, ikony objektů v mapě a jednoduchý ovládání motoru. Hmm, tak jak to půjde na max při online? V plánu mám se někoho držet a tím vyřešit navigaci. A v bitvě už to snad nějak půjde. (Nešlo, ale to se asi dalo čekat. :-D )
Sedím v kabině Bf-109 kdesi ve Francii a úkolem je doprovod Dornierů 17 k Londýnu. Můj plán držet se ostatních bere za svý téměř okamžitě, nemúžu totiž najít přepínače magnet. Ajaj. Když je konečně najdu, otevírám chladič glykolu a oleje, nastavuju úhel vrtule, plyn a jsem rád, že to má alespoň na bohatost směsi automatiku. Kontakt a po pár otočeních motor spokojeně brblá. Než dojedu na ranvej tak jsem na letišti beznadějně sám. Alespoň je už ohřátej olej a glykol na provozní teplotu tak můžu hned startovat. Ta mrcha táhne hrozně ke straně, do toho vidím prd přes kryt motoru a ještě začne zběsile poskakovat. Malej rozchod podvozku a blbej zvyk startovat z pohledu za letadlem dělá svoje. Jsem rád, že s tím netřísknu hned na letišti. Jak naberu trochu rychlosti tak zatahuju klapky. Během stoupání se to třese jak osika až je mi to divný. Zvenku se nepodívám tak nezbývá než prolýzt palubku. Otáčky, teploty, nastavení vrtule, vše v pořádku. Už to vidím, jsem blb a nepovedlo se mi zatáhnout podvozek. Takže znovu a počkám si na signálky. Hned to jaksi stoupá líp a nevrtí se to. No nic, teď ještě navigaci. Vezmu to k pobřeží který mám na dohled a podle jedný zátočiny na mapě poznávám kde jsem. Nasadím kurz k Londýnu a nabírám výšku. Jak překročím pobřeží tak se nechávám navést k boji rádiem. Kurs 060, vzdálenost 30 km. Za chvilku tam musím být. Znovu žádám pozemní kontrolu. Kurs 060, vzdálenost 7 km. Začínám hledat po obloze Spitfiry. Vidím prd, asi budou níž. Stále se rozhlížím a spouštím se levou klesavou zatáčkou níž. V tu chvíli bubnování po potahu béefka a kolem mě trasírky střel. K tomu se přídá rána z motoru, ze kterýho okamžitě bleje olej rovnou na překryt kabiny a klepe se jak kdyby se měl vytrhnout z trupu. Vůbec nevím kdo a jak mě dostal, jsem rád že stíhám vytočit klapky a přistát na břicho v poli...
Asi se budu zase muset vrátit k offline lítání, tentokrát už bez berliček různých pomocníků. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=-OX0B91RaQ0
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22758
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: PC Games :-O

Příspěvek od spm »

No já si jenom pamatuju, jak jsem vzal svého 8.8 Jagdtigera, kde by tím dělem šly servisovat náramkové hodinky a polovinu výstřelů jsem minul tím milimetrem v zaměřovači, který nebyl v tanku. Naproti tomu cizí KV2 na druhé straně mapy na mě otočí dělo, ani nezamíří a neomylně mě sejme HEčkem do weakspotu :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“