Naši mobilní mazlíčci

Odpovědět

Jakou značku mobilu právě používáte?

Xiaomi
14
18%
Apple iPhone
24
31%
Samsung
16
21%
Huawei
2
3%
Honor
2
3%
Google
4
5%
OnePlus
2
3%
Motorola
3
4%
Sony
3
4%
jinou
8
10%
 
Celkem hlasů: 78

Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od ybrcek »

S tou P9 neuděláš chybu

posláno z sgs6
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od JRJ »

OZP: Dua-SIM founů s Androidem je hafo. Dělá je snad každá značka. Nevím co je slušnej foťák, mě přijde, že všechny telefony fotí stejně blbě.

Sám jsem teď taky řešil dual-SIM, protože u StrongPhone mi přestala fungovat GPS a slot na SD. Oboje cca půl roku po záruce. Myslel jsem, že u GPS je probém v anténě, ale anténa v telefonu je a po přiletování externí se příjem signálu nezlepšil. Nokonec to poměrem cena výkon vyhrálo Xiaomi Mi3S LTE a Ježíšek mi ho přinesl. ,,,,| (*_^) |,,,,
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od goha »

Asus Zenfone Laser...
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
Yarek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 18, 2016 8:12 am

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od Yarek »

Dovolím si nesouhlasit s nevalnou kvalitou fotek z mobilů - s Galaxy S7 pořizuju na poměry mobilních telefonů skvělé fotky ať už za světla nebo za tmy. Těsně před Vánocemi mi z Číny dorazila tahle paráda (posílám z jazykových důvodů odkaz na český popis, shopu reklamu nedělám, protože včetně nákladů na DPH a zastupování Českou poštou mě hodinkomobil vyšel na cenu o téměř 2.000,- Kč nižší):
https://www.smartomat.cz/no-1-d5/?varia ... 0wodCrQEGw
Funguje to náramně - koupil jsem to kvůli sportování, protože essedmy mi bylo během cyklistiky nebo běhání líto a taky mě docela děsí představa, že sebou praštím na lyžích, mobil v náprsní kapse šikovně zalehnu a 20 klacíků je na střepy. Jarek
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od OZP »

Diky za tipy!
Nerad bych to zvrhl v debatu jestli mobily foti dobre nebo blbe nebo jak vlastne foti. Celkem vim co muzu ocekavat a na vazne foceni mam velkou zrdcadlovku, u toho mobilu mi jde o to ze bude porad v kapse, porad nabity (no ikdyz...), nebude treba to pred kazdym snimkem slozite nastavovat, fotkama z nej se nebudu nijak piplat a pujdou dobre a rychle sdilet. Navic to natoci video ktery je na moje potreby dostatecne kvalitni. Limitu jsem si samozrejme vedom, ale co tak koukam na testovacich snimku dnesnich lepsich mobilu, tak mam pocit, ze mi to na muj ucel bude stacit.
Zatim to vypada na ten Huawei. Zaruka je na to stejna jako na cokoli jineho a dyl to stejne nevydrzi.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od tango »

Tak Já asi taky resim co pořídit po LG g3, ale stále cekam na vyjádření od prodejce. Taky jsem se v tom dost hrabal a ptal no a Huawei se prý zlepšil a dost. Lenovo chce nahradit díru po Nexusu , tak prý se taky cini. No a jaky pořídit fon? To je těžký. Všechny jsou jebky co nevydrží. Záleží jen na pocitu a nebo na tom co se ti libi. Já hledám nějaký s IP aspoň 68. Ty Evolve Mé neoslovilo. Možná Cat, ale i když nerad tak to vyhraje Samsung. Bohužel momentalne nic co by mi vyhovovalo asi není. Vzhledem k tomu, že moje využíti fonu je , že nepoužívám ani tablet, pc , tak aby to šlapalo, tak to bohužel něco stát bude. No když mi vrátí celou částku z LG , tak to bude ok. Jinak si poridim asi prd. Už Mé to taky nebaví, taky to tady proběhlo kupovat každou chvíli nový dráhy krám. No uvidíme

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od sima »

Je to tak,taky mě to nebaví a nikdy jsem to taky takhle neřešil,mám foun aby vydržel a sloužil a ne abych ho opatroval jak oko v hlavě a pak se stejně brzo posral...Teď se dívám po něčem a vážně uvažuju ponechat si vykopávku N8,jen vyměnit displej za nějaký starší(po tisíceré mě spadl a k mému velkému překvapení nevydržel,kachličky jsou fakt zrádné,beton a asfalt cesta nevadí... :-) )mám pro to víc důvodů...ale tj jedno,sám nevím jak se rozhodnu,možná sony nějaké zetko,taky dík goha za tip na asus,ale mám z toho obavy,je to vše krásná hračka,ale křehká,jen na chvíli.Navíc ty pádla,kam s tím,N8 má pro mě ideální velikost,max bych šel do 4,3 palce,s 5 palcem bych už musel bojovat.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od petr »

poradí mi někdo nějaký kvalitní dost odolný dotykový mobil nejlíp display kolem 4 palců? Samsung je asi malo odolný, spiš něco jako cat, evolveo nebo něco takového
Poslední dotykač od samsungu mi nevydržel ani rok ... je to hnus nic to nevydrží ty mobily dneska
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od sima »

Stejně jako ty forestry co,tobě těžko poradit Péťo :-D ;) Tož ten cat co vím,tak je OK,měl by něco vydržet.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 585
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od Jozifek »

Jednou už jsem tady doporučoval

http://www.iget.eu/cs/blackview-bv6000

A musím opakovat.
Stále funguje bez problémů a poměr cena výkon nemá konkurenci

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od tango »

Ten Cat ma taky armádní zkoušky. Ten je ok.


Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od petr »

díky ten iget vypadá taky hodně dobře, co to evolveo je levnější třeba než ten Cat ale asi se nevyplatí šetřit co
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od ybrcek »

mě se osvědčila kombinace normálního telefonu (u mě LG G3) a odolného obalu LoveMei http://www.lovemeicase.com/
protože většina odolnejch telefonu je HW podraženejch viz třeba Samsung active a pod

https://www.czc.cz/?q=lovemei&hPP=27&id ... p=0&is_v=1
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od JRJ »

ybrcek píše:mě se osvědčila kombinace normálního telefonu (u mě LG G3) a odolného obalu ...
Taky jsem šel touto cestou Xiomi Mi3S a odolný obal https://xiaomi-store.cz/cs/pouzdra-obal ... mi-3s.html

Ještě vysvětlení k tomu jak mobily fotí "stejně blně". Prakticky všechny "obyčejné" mobily mají stejně strašně malý chip a k tomu optiku se stejně strašně krákým ohniskem. Výsledkem jsou neskutečné geometricé vady, choromatické aberace a neuvěřitelná DOF. Rozdíly jsou pouze v tom jakým způsobem se SW popasuje s geometrickými vadami, s doostrřením a chromatickými aberacemi. S DOF neudělá nic. Ale je to jen otázka SW, tedy vhodná aplikace může u foťáku, který z výroby dává nic moc fotky udělat zázraky. Pak jsou "lepší" mobily, které mají lepší HW než ostatní, třeba dual-pixel (SGS7) nebo víceoký foťák, ale to už je jiná cenová kategorie.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od tango »

No u LG sice fajn, ale Mé se zrovna tenhle krám už dvakrát podělal. Vzhledem k tomu , že už tady není ani České zastoupení nejbližší je v Polsku, tak tady nebude ani jejich podpora po stránce oprav. Takže ten telefon je prostě mrtvý. Jo mate pravdu jsou predrazeny a sakrální dost. Dokonce se rika, že další model tedy S8 se zdraží o 20-30%. To už fakt je hnus. Ted je to dráhy a ještě tohle síla.

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“