Naši mobilní mazlíčci

Odpovědět

Jakou značku mobilu právě používáte?

Xiaomi
14
18%
Apple iPhone
24
31%
Samsung
16
21%
Huawei
2
3%
Honor
2
3%
Google
4
5%
OnePlus
2
3%
Motorola
3
4%
Sony
3
4%
jinou
8
10%
 
Celkem hlasů: 78

goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od goha »

To má malou paměť ... jak RAM tak ROM.
Za cca 6-6,5k se doprodával ASUS ZenFone 2 se 4GB RAM a 64 GB ROM.
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 585
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od Jozifek »

martinant píše:Tak ja nedavno presel z SE K800i na IGET Blackview 6000s. Zatim se otukavame.
Bv 6000 mám také. Používám ho více než půl roku, takže opravdu vydrží déle než je průměr. Většina mobilů, které jsem měl po půl roce začala pomalu odumírat. Po aktualizaci na android 7 přestala funvlgovat navigace Sygic. Vývojáři o tom vědí a do vydání opravy můžu používat vyšší verzi sygic car navigation. To mě potěšilo, stejně jako odpověď helpline během desítek minut

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od OZP »

Tak jsem nakonec oželel 2sim funkci, využil cashbacku/doprodeje Samsungu Galaxy S7 a šel do něj. Mám ho jen chvíli, ale zatím nelituju. Fotí to tak nějak jak jsem očekával, baví me rychlá korekce expozice hned na displeji, celkem i rychlost ostření. Od nočních snímků jsem čekal trochu víc, ale co už.
Dobrá vychytávka je ikona mobilu i na zamčené obrazovce, stačí přejet prstem a foťák se téměř okamžitě zapne. Telefon je celkově velmi uživatelsky příjemný, jsou to takové ty drobné rozdíly...
Neměl jsem čas ani chuť na nějaké rozsáhlé testování nebo porovnávání, ale pokud to někoho zajímá, dávám k dobru pár snímků z různých situací.
Přílohy
MOMENTKA Z MOSTU- jeden z důvodů proč jsem fotomobil kupoval- abych měl v kapse +/- spolehlivý foťák na situace co mě zaujmou a zrcadlovka není po ruce.
MOMENTKA Z MOSTU- jeden z důvodů proč jsem fotomobil kupoval- abych měl v kapse +/- spolehlivý foťák na situace co mě zaujmou a zrcadlovka není po ruce.
NOČNÍ ULICE- zde trošku zklamání z té kvality, ale je to prostě pouliční osvětlení a tmavé barvy, co víc chtít? Už jen to, že se to dá udržet z ruky a není potřeba dlouze štelovat hodnoty expozice beru jako pozitivum.
NOČNÍ ULICE- zde trošku zklamání z té kvality, ale je to prostě pouliční osvětlení a tmavé barvy, co víc chtít? Už jen to, že se to dá udržet z ruky a není potřeba dlouze štelovat hodnoty expozice beru jako pozitivum.
V KATAKOMBACH, pouze umělé osvětlní. Na monitoru 1:1 je to samozřejmě bída, ale jako dokumentační snímek "na památku" nebo na poslání přes Whatsapp je to pro mě dostatečné.
V KATAKOMBACH, pouze umělé osvětlní. Na monitoru 1:1 je to samozřejmě bída, ale jako dokumentační snímek "na památku" nebo na poslání přes Whatsapp je to pro mě dostatečné.
DYNAMICKÝ ROZSAH - na mobil mi to přijde OK, škoda že je to jen jpeg a ne raw, aby se s tím dalo víc pracovat.
DYNAMICKÝ ROZSAH - na mobil mi to přijde OK, škoda že je to jen jpeg a ne raw, aby se s tím dalo víc pracovat.
DETAILY ZBLÍZKA- možná trošku přeostřené, ale pro mě víc než OK. Stejně je to typ snímku, co pozná jen obrazovku mého a manželčina mobilu, takže kvalita víc než dostačující.
DETAILY ZBLÍZKA- možná trošku přeostřené, ale pro mě víc než OK. Stejně je to typ snímku, co pozná jen obrazovku mého a manželčina mobilu, takže kvalita víc než dostačující.
TEST DOF a taky důkaz, že mladá švestka přežila mrazy :). Pro mě opět naprosto OK!
TEST DOF a taky důkaz, že mladá švestka přežila mrazy :). Pro mě opět naprosto OK!
TROCHU POD MRAKEM, TROCHU HEZKY- kvalita uplně OK, není problém to mít jako pozadí na počítači, podle mě by to vypadalo dobře i na papíře (A4 nebo A3 uplně v pohodě).
TROCHU POD MRAKEM, TROCHU HEZKY- kvalita uplně OK, není problém to mít jako pozadí na počítači, podle mě by to vypadalo dobře i na papíře (A4 nebo A3 uplně v pohodě).
HLAVÁK- na obrazovce telefonu to vypadá uplně v pohodě. Na monitoru u PC už je to slabší, při zobrazení 1:1 je to vyloženě bída (naprosto očekávaně)
HLAVÁK- na obrazovce telefonu to vypadá uplně v pohodě. Na monitoru u PC už je to slabší, při zobrazení 1:1 je to vyloženě bída (naprosto očekávaně)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od SCOOTER »

Ondro kvalita fotek je na velmi pěkné úrovni!... myslim si že spousta znáš nepozná chybu,jako běžný uživatelé​.
Mám S5 a jsem spokojen...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49126
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od VDC »

Ondro mě se ta trošku přeostřená květinka líbí. :-) Fotíš moc hezky !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od OZP »

Diky Tome! Tady nejde o nejake umeni, jsou to jen "obrazove zapisky" co jsem dal jako ilustracni foto pro predstavu.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49126
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od VDC »

No to já chápu, že jde o obrazové zápisky. Ale obrazový zápisek může být i hezký a to umíš skvěle. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od goha »

Jjj ... to Ondra opravdu umí ,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,,
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od OZP »

Ooo, dekuji, do gohy to potesi dvojnasob! [!]
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22693
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od spm »

jo, ten fotak v tom je na pomery mobilu dost slusny. jen si dej pozor, at ti nespadne displayem dolu (a to ani z par centimetru) - ja mu uz 2x rachnul display...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od Bodyšek »

Koukam,vsichni Androidaci .Co Apple?To Vam nesmakuje?Ja presel z Android na Apple a musim rici max spokojenost.Vse funguje,nic se neseka nekouse a hlavne vsecko funguje,vsecky aplikace uz na appstore jsou,za mne max spokojenost.Porizovaci cena vyssi ale zrejmne to ma nejaky smysl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od ybrcek »

Apple je sázka na jistotu. Alespoň já mám tu zkušenost.
Lidi co maji problém s droidem ze to dělá tohle a tamhle to. Tak když jim pak vnutim apple tak od nich mám pokoj

Odesláno z debila
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22693
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od spm »

Akorát že spousta lidí dělající tohle porovnání porovnává telefon s Androidem, který koupili za nějaký 2 tisíce a pak to srovnává s jabkem za 20. On ten androidí telefon za 20 se pak už kupodivu chová taky daleko líp :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od ybrcek »

spm píše:Akorát že spousta lidí dělající tohle porovnání porovnává telefon s Androidem, který koupili za nějaký 2 tisíce a pak to srovnává s jabkem za 20. On ten androidí telefon za 20 se pak už kupodivu chová taky daleko líp
No ja jsem nahradil Sony Xp Z3 a Z5 iPhonem 6 a 7 takže to byly cenově srovnatelné polozky. Sony s těmito dvěma top mobily u mě naprosto ztratilo jakoukoli důvěru. Stejně jako kdysi HTC

Odesláno z debila
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49126
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši mobilní mazlíčci

Příspěvek od VDC »

Apple je sice sázka na jistotu, hezky fotí, uživatelsky je evidentně dobře udělaný, když jeho používání pochopila moje sestra i žena. Ale nevyrábí žádný model, který by mi imponoval fyzicky a nevyhovujou mi jabková omezení třeba u BT. Nemožnost používat paměťovou kartu a podobně.
No a v neposlední řadě odmítám za telefon dát takovou raketu. Pak ho rozlehnu pod autem a půjdu se oběsit. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“