Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 500 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Onboard kamerka pro trvalý záznam - černá skříňka 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

2.0XT píše:
Má tu někdo Truecam a4? Jak dlouho vám vydrží na baterku? Mě asi tak dvě minuty a to asi není v pořádku nebo ano?

Sent from my SM-G800F using Tapatalk

Ahoj TruaCam A4 pouzivam uz nejaky mesic a taky mi vydrzi tak malo.Musi byt porad na napajeni.Ale libi se mi jak funguje,ma ceske menu,nastaveni,neseka se.Ma pekny zaznam.Za mne dobry!Koupil jsem prvni tu Niceboy a po prvnim rozdelani pred TS Bohemia Olomouc se mi sekla kousla a to byl prvni impuls abych ji sel ihned obratem vratit .

Sent from my iPhone using Tapatalk

ned srp 06, 2017 8:07 am
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Už před radou let jsem se rozhodl, ze v TSB nekoupím ani žvýkačky. Dodrzuju to a jsem spokojen... 8-?

ned srp 06, 2017 12:20 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Bodyšek píše:
Ahoj TruaCam A4 pouzivam uz nejaky mesic a taky mi vydrzi tak malo.Musi byt porad na napajeni.Ale libi se mi jak funguje,ma ceske menu,nastaveni,neseka se.Ma pekny zaznam.Za mne dobry!Koupil jsem prvni tu Niceboy a po prvnim rozdelani pred TS Bohemia Olomouc se mi sekla kousla a to byl prvni impuls abych ji sel ihned obratem vratit .

Super, diky za reakci. *_*=*_* Trosku jsem jeste pohledal v diskuzich a pry vydrzi i pul hodiny. Vzhledem k tomu, ze tu mou mam mesic tak zkusim jeste reklamaci.

ned srp 06, 2017 8:58 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

yeti píše:
Už před radou let jsem se rozhodl, ze v TSB nekoupím ani žvýkačky. Dodrzuju to a jsem spokojen...

A proc ne?Vzdyt to prodavaji vsecko nove ne?Nebo i pouzite?Ale ja to kupoval vsecko nove?I vecy na PC jsem kdysi kupoval u nich vsecko nove.Ale musim rict zebty ceny maji teosku uletene .

pát srp 18, 2017 6:38 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

2.0XT píše:

Super, diky za reakci. Trosku jsem jeste pohledal v diskuzich a pry vydrzi i pul hodiny. Vzhledem k tomu, ze tu mou mam mesic tak zkusim jeste reklamaci.

No s tou pul hodinou nevim nevim.Ja to mam porad pichle v zapalovaci a ani uz to neschovavam a vypina a zapina se mi to podle polohy otocenim klicku.A kdyz ji odpojim tak mi vydrzi tak 20 min bych rekl.Stava se mi ze mam porad kartu-pamet plnou a musim tam nejak nastavit ze at se mi to premazava a nebo ubrat kvalitu at se tam toho vice vleze .Ale zatim max spokojenost.

pát srp 18, 2017 6:43 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 500 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34