Pokec k videu aneb "My na silnicích.."

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Pokec k videu aneb "My na silnicích.."

Příspěvek od Fiba »

Ozzy, tebe sesadili z vedoucích postů a děláš teď hlídače na parkovišti? ::-DD:
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Pokec k videu aneb "My na silnicích.."

Příspěvek od ozawasan »

Fíba - vzal jsem to jako vedlejšák..... když mi pod oknem zaparkuje nějaký takovýhle Macho, tak se jdu taktně zeptat.....Jak taktně poznamenal jeden z nich - nemám, co dělat a tak buzeruju na parkovišti:-)))
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
šintr
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 516
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Brno

Re: Pokec k videu aneb "My na silnicích.."

Příspěvek od šintr »

ozawasan píše: když jsme u těch pravidel a dodržování - za poslední týden mám dva zážitky ohledně řidičů audi a bmw a parkování na invalidech - mé oblíbené :839:
Poučení pro příště - už na to kašlu..... po dohodě s policií stačí nafotit a podat..........
Ano, PČR to přepošle místně příslušnému inspektorátu, pod který onen těžký frajer patří, a následně to propadne do černé díry, aby si ve společnosti sobě rovných mohli postěžovat, jak je nějaký ....... buzeroval, když si strašně nutně musel zajet do hyper. pro Blesk nebo rohlík.
A to je to, co mě nejvíc štve. My se tady bavíme o míře či nemíře dodržování zákonů a pravidel, ale kdyby jich bylo možná méně a důsledněji se vymáhali - u všech, bylo by i méně takových ko....tů na silnicích. Buď ze strachu nebo bez papírů.
Docela by mě zajímalo, co by dělal, kdybys ty klíčky vzal a odjel mu s autem přeparkovat někam před služebnu, nechal ho tam stát a pak mu řekl, že si má klíčky vyzvednout u služby. Asi by tam za ním okamžitě přiskotačil právník s TV hroba v závěsu, a byl bys hvězdou jednoho večera.
šintr
Outback H6 MY 2001
dříve:
Subaru Impreza 2.0 GL MY97
Subaru Leone Super Station 110 KW MY88
Subaru Leone Super Station MY87
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Pokec k videu aneb "My na silnicích.."

Příspěvek od ozawasan »

šintr - kdybych mu ty klíčky vzal - tak by mne mohl obvinit z krádeže atp...... tvrzení proti tvrzení atd. atd. Nejsem takovej idiot, jak by si soudruh řidič přál.
Ale - k péchá - velmi mne překvapilo jejich jednání. Poté, co mi jeden z nich nabízel rozbít hubu, což pak nesplnil, když jsme byli na parkovišti s odůvodněním "že je tady moc lidí", tak mne to skutečně přestalo bavit. Napsal jsem slušný dopis s popisem situace na Krajské ředitelství PČR a výsledek je ten, že zítra jdu na jednání na místní OOP. Napsal jsem, že je nechci otravovat při každém případu, kdy mohou dojet a blbec tady už nebude, že jsou potřeba asi někde jinde, než pořád lítat jak šuspajtl, když tu intoš zastaví. Tak navrhli další variantu - ostraha to tu nafotí dle dispozic PČR a podá jako oznámení. Pak budeme seznámeni i s výsledkem celého jednání.
Ještě nechám udělat upozornění pod dodatkové tabulky ve smyslu fair play -aby skutečně věděli "do čeho jdou" a pokud někdo zapomene cedulku v kastlíku, tak při focení dostane za stěrač upozornění s textem, který zítra odsouhlasím s Péchá....

Prostě parchanti vždycky sází na to, že to ostatní vzdají a oni si svého vždy dosáhnou, což by se jim jaksi nemělo tolerovat....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
šintr
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 516
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Brno

Re: Pokec k videu aneb "My na silnicích.."

Příspěvek od šintr »

Přeji pevné nervy a hodně trpělivosti. Je to u nás docela častý jev a navíc ani ten, kdo má označení za oknem, nemusí tam stát oprávněně, protože pokud není ve voze osoba které se označení týká, nesmíš tyto výhody využívat nebo přesněji zneužívat. A těchto jedinců je taky bohužel dost, ale to už by uhlídat opravdu nešlo. To už je jenom o té morálce :815:
šintr
Outback H6 MY 2001
dříve:
Subaru Impreza 2.0 GL MY97
Subaru Leone Super Station 110 KW MY88
Subaru Leone Super Station MY87
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“