Motoristicke zpravy

Odpovědět
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od quickly »

Pro řidiče, co zavítají do Brna Brno se chystá na dopravní kolaps. Pro lidi z některých částí bude nejlepší sednout na kolo
Silničáři kvůli opravám klimatizace a dalších technologií uzavřou na prázdniny Husovický tunel. Už tak přetížený východ města zažije nevídanou dopravní situaci. Kvůli kolapsu se hádají brněnští politici.
více na https://www.seznamzpravy.cz/clanek/brno-se-chysta-na-dopravni-kolaps-pro-lidi-z-nekterych-casti-bude-nejlepsi-sednout-na-kolo-74107
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Traveller »

Já myslel, že teď když tam po Kořánovi mají ty nové radní, tak se žádné komplikace dít nebudou?!? :-/ Že by jen předvolební tlachání a ti brněnští chachaři jim na to skočili? <:-< ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
No bude to asi to samé jako s jednookými v Praze. :-DDD :-DDD :-DDD
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
u2964
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 163
Registrován: sob dub 06, 2019 9:44 am
Jméno a příjmení: Aleš
Bydliště: okres Děčín

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od u2964 »

Aktuální číslo Světa motorů č. 25/2019, str. 22-23 - Klasik dopovaný elektřinou. Jízdní dojmy Subaru Forester e-Boxer.

Aktuální Speciál Světa motorů č. 2/2019 Ojetiny str. 12-13 - Benzin 100 oktanů: Špiní míň, ale nečistí. (když v něm nejsou aditiva, což u Benziny, MOLu, Shellu a OMV neplatí..)


Nacvakáno v Tapatalk Pro
Subaru Outback 2.5i Active Lineartronic MY2019 (2019+) /9+/ Obrázek
ex Kia Cee'd SW 1.4CVVT MY2009 FL (2010-2019) /6-195.735/ Obrázek
ex Škoda Felicia Combi GLXi 1.3 MY1999 (2008-2010) /132.141-185.515/ Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Mira »

quickly píše:Pro řidiče, co zavítají do Brna
Brno se chystá na dopravní kolaps. Pro lidi z některých částí bude nejlepší sednout na kolo//Silničáři kvůli opravám klimatizace a dalších technologií uzavřou na prázdniny Husovický tunel. Už tak přetížený východ města zažije nevídanou dopravní situaci. Kvůli kolapsu se hádají brněnští politici.
"Primátorka Vaňková uvedla, že situace v jihovýchodní části Brna se částečně zlepší už sedmnáctého června. „Na Zvonařce v okolí Dornychu budou směrem do centra zprůjezdněné dva pruhy," řekla."
Paní primátorka jen kalí vodu. Zapomněla doušku, že na konci prázdnin to zas rozjebou. Takže to bude lepší pouze v období prázdnin, tedy době s prej nižší dopravou. Původně měl ten špunt na Dornychu zmizet už v březnu. Pak řekli soráč, odkládá se na druhou polovinu roku a teď už mluví zase o březnu. Ale už nedodali kterýho roku. :-D A Husovickej tunel se dle zákulisních informací nezavře. Stále nemají žádný objízdný trasy. Já taky přemýšlím jak se přemísťovat. Teď valím šalinou, ovšem o prázdninách nám
vytrhaj i koleje. Náhradní doprava žádná, protože asfalt tam už chybí teď. A četl jsem v Metru (brněnskej plátek zdarma), že Zábrdovickej most maj otevřít už v listopadu. To už aby začali finišovat, ale ono se tam furt nic neděje. Holt slibem neurazíš. :-DDD
Není tu někdo, kdo by mu půjčil ve štatlu elektrokolobrndu na vyzkoušení?
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Keana
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 246
Registrován: úte lis 22, 2016 8:01 am
Jméno a příjmení: Aleš Hnyk
Bydliště: Jablonec/Jabloneček
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Keana »

spm píše:....předevčírem jsem klikal testy. A z toho co vidím, tak ta úmrtnost při těch zkouškách je fakt hodně velká. Takže zase bych neřekl, že ty papíry fakt daj každému....
ale nikde neni omezen počet možností na ty zkoušky. Znám holčinu, co už ani nevim na kolikátej pokus, shodou okolností a náhod, možná trochu libovůle zkoušejícího, že chtěl mit od ní pokoj, tu autoškolu dodělala. V životě bych k ní do auta nesednul. Děsim se, abych se s ní na silnici nepotkal.
A další příklad smutné reality dnešní doby. Před 14ti dněma jsem sousedce parkoval auto, páč mě poprosila, že neumí couvat.
Subaru Justy G3X 1.3 MY2005 ------15.11.2014 ----> Obrázek
Subaru Forester SG 2.0 MY2006 ----02.08.2016 ----> Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

Keana píše: ale nikde neni omezen počet možností na ty zkoušky. Znám holčinu, co už ani nevim na kolikátej pokus, shodou okolností a náhod, možná trochu libovůle zkoušejícího, že chtěl mit od ní pokoj, tu autoškolu dodělala. V životě bych k ní do auta nesednul. Děsim se, abych se s ní na silnici nepotkal.
A další příklad smutné reality dnešní doby. Před 14ti dněma jsem sousedce parkoval auto, páč mě poprosila, že neumí couvat.
No, v Praze zrovna jo :-DDD Ono je to nějak tak, že tu zkoušku musíš udělat do 6 měsíců od ukončení autoškoly. Což v Praze znamená, že se na tebe dostane tak možná dva pokusy :-DDD Já mám teď dojetý výcvik v autoškole, vyklikaný písemný testy a na tu praktickou teď čekám a čekám a čekám...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od podvlada »

No to sice jo, ale pokud máš keš, tak si do tý autoškoly můžeš chodit jak do kina a ono to jednou vyjde, nebo už se tě prostě zbaví tak, že ti to holt nějak daj. Odpovědnost autoškol a komisařů je nulová, tak co by ne.
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

Jo, ale musíš znova složit celý výcvik, takže když to do půl roku po ukončení neuděláš, tak zaplatíš znova výcvik a znova jedeš 28 hodin, než se k tý zkoušce dostaneš :-) Jako nevim, asi by se stejně dalo říct, že VŠ udělá každý blbec, protože tam taky můžeš chodit furt dokola jak chceš. (Ikdyž možná ono i tam už to tak bude :-DDD ).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od podvlada »

Jako máš pravdu no... Jenže ten řidičák už se dnes považuje za právo, ne za výsadu, nikdo si nechce přiznat, že by na to neměl. To já si třeba přiznal, že na tu vejšku nemám a vy*ral se na to :-DDD
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1985
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od suubaru »

u2964 píše:Aktuální číslo Světa motorů č. 25/2019, str. 22-23 - Klasik dopovaný elektřinou. Jízdní dojmy Subaru Forester e-Boxer.

Aktuální Speciál Světa motorů č. 2/2019 Ojetiny str. 12-13 - Benzin 100 oktanů: Špiní míň, ale nečistí. (když v něm nejsou aditiva, což u Benziny, MOLu, Shellu a OMV neplatí..)


Nacvakáno v Tapatalk Pro
dík za info. Rád si přečtu. Zkoušel jsem CAMRY 300h a pokud bude mít e-boxer elementární výkon srovnatelný, bude to skvělé auto.
Camry ani nepřekvapilo, vždycky to bylo a je skvělé auto. Dobře se řídí, je za rozumné peníze a s hybridem se (rychle) jezdí za 6/100.
Velikostně uvnitř je to jakoby legacy, tedy i outback. Ale zdá se mi, že současný outback je o chlup lépe odhlučněný. Dává mi to logiku v tom, že camrynu trochu ochudili o komfort, aby nepodlezla ES.
ALE! camry ani ES není awd. Tím se ta auta hodně zpomalují, chybí jistota na rozvlněném povrchu.
Obrovská hodnota na camryně je, že jako sedan se (narozdíl od ES a evropských legacy) dají sklopit zadní sedačky, baterky nevadí.
Těším se na e-boxer.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3772
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od puschpull »

Po německé dálnici stále zadarmo. Mýto narazilo na evropský soud
https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ ... oprava_fih
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

podvlada píše:Jako máš pravdu no... Jenže ten řidičák už se dnes považuje za právo, ne za výsadu, nikdo si nechce přiznat, že by na to neměl. To já si třeba přiznal, že na tu vejšku nemám a vy*ral se na to
Já se teda nechal nedůstojně vyhodit :-D Ale aspoň jsem se na to vykašlal už hned při prvním vyhazovu a nesnižoval jsem úroveň škol až do hnojárny :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od jkotek »

u2964 píše:Aktuální číslo Světa motorů č. 25/2019, str. 22-23 - Klasik dopovaný elektřinou. Jízdní dojmy Subaru Forester e-Boxer.
O e-Lesníkovi píší také v ANOzetung: https://www.idnes.cz/auto/magazin/subar ... _testy_fdv.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
u2964
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 163
Registrován: sob dub 06, 2019 9:44 am
Jméno a příjmení: Aleš
Bydliště: okres Děčín

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od u2964 »

jkotek píše: O e-Lesníkovi píší také v ANOzetung: https://www.idnes.cz/auto/magazin/subar ... _testy_fdv .
A dnes v AutoDnes :-)


Nacvakáno v Tapatalk Pro
Subaru Outback 2.5i Active Lineartronic MY2019 (2019+) /9+/ Obrázek
ex Kia Cee'd SW 1.4CVVT MY2009 FL (2010-2019) /6-195.735/ Obrázek
ex Škoda Felicia Combi GLXi 1.3 MY1999 (2008-2010) /132.141-185.515/ Obrázek
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od bushman1 »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B2pLOc1K8mg[/youtube]
Recenze Toyota Supra 2019

Po úspěšné spolupráci se Subaru na GT86/BRZ v rámci další spolupráce s BMW vzniklo opět fenomenální auto.

Turbo šestiválec 3.0, 340 koní i fantastická převodovka ZF z modelu Z4M.
Neskutečný zvuk motoru/výfuku.

Toyota ukazuje, že neumí jen auta pro důchodce a vrací se do segmentu, který před lety vyklidila.

Cena je ovšem brutální - 1.800.000 Kč ;-D
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“