Motoristicke zpravy

Odpovědět
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

spm píše:Asi to neni jako u jeepu, ale je to postavený na touaregu. Ale jinak takhle to holt dneska vypadá, když už na to někdo má, tak místo, aby si koupil kultovní a krásnou 911, tak si za stejný prachy koupí takovouhle ohyzdnost Ale takhle to holt dneska funguje, nevyhrává to technicky lepší řešení, ale každá sračka, která se povede dobře obchodně prodat a přesvědčit tupé masy, že je to to ono. Takže tu dneska máme Cayeny, PCčka, Windows, ajfouny, (koho jsem ještě neurazil? ), ...
Z Touaregu to má pohon, ale proti tomu nemůžu říct půl slova, je to poctivý železo se třema difama jako u Subaru. Jinak to ale jede neskutečně a je to neuvěřitelně pohodlný. Moc pohodlnějších, schopnějších a rychlejších univerzálů na světě není. Jen ty ceny :-(
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Traveller píše:Před mnoha lety si to koupil náš nejvyšší ve firmě a nemůže si to vynachválit.
Náklady asi nejsou úplně nejnižší, což ho ovšem nemusí trápit, když je to firemní. Ale jinak si jen chrochtá blahem a o výměně neuvažuje.

Třeba zrovna v jeho případě rozumím tomu, že si koupí takovéto auto. Je to služební a občas potřebuje někoho či něco převézt na nějaký veletrh apod., k čemuž se zrovna 911 moc nehodí.
To je ono, on jej má taky firemní, je to velkostatkář v kooperaci s rakušákama. Má celý pohraničí, stovky krav, býků a určitě i zaměstnanců a kdoví co všechno ........ když může dávat 3,5 mega za traktor, a že jich má, za kamiony a ostatní techniku, za 50 mega stavět kravín, tak uservisuje i jedno Porsche ......a teď k němu přidal Panameru.
Ano, tady to smysl dává, kdyby chodil do kolbenky, tak ho určitě nekoupí, stejně jako já :-D
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Prý nejlepší auto úplně ve všem :-D https://www.novinky.cz/auto/clanek/test ... _campaign=
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3913
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od puschpull »

Vypadá to jako dokonalé auto. Za 3 miliony asi ta nejlepší volba. :-)
Nesměji se, opravdu je to namakané auto!
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49205
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od VDC »

Akorát je hnusný furt stejně.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22751
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

No a taky to nejezdi :-DDD koupil si to jeden z nasich dodavatelu. Nevim teda s jakym motorem. Rikal ze uz 2x s nim udelal dopravni kolaps, protoze auto dojezdilo uprostred krizovatky a celkove ze stoji vic v servisu nez s nim jezdi :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3913
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od puschpull »

:-DDD

no jo VW jsem nikdy neměl, nemohu tedy referovat. Podle toho článku je ale dokonalé ...
Za tu cenu bych měl 4 svá XV a ještě by zbylo ....
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Hando
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 349
Registrován: pát lis 28, 2014 7:16 am
Bydliště: Ostrava/ExŽilina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Hando »

mirekst píše:Není, pokud vím Porsche Cayene je opravdu vyráběno u pana Porscheho.
>:( Neni, vyraba sa v Bratislavskom VW na jednej linke s Touaregom. Co maju technologicky spolocne neviem, okrem tych problemovych polo-veckovych/polo-radovych VR motorov. No ale Touareg sa vyraba cely, Porsche sa vyraba bez podvozku (kastla+interier+motor). Potom sa vozi do DE, kde k tomu primontuju ten podvozok a nalepia stitok "mejdin džermeny".
Aspon to bola situacia pred par rokmi.

PS: Hmm, ked to tak pocitam, tak uz to je minimalne 8 rokov... :-/
"Subarko" Subaru Legacy Wagon 2.0R 2007
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Měl ho můj šéf, i s tím osmiválcem a moc si ho chválil. Tahal za tím nekulturně velký obytňák do Španělska. Teď má další osmiválec, ale Dodge RAM 5,7 Hemi a pokukuje po F 150 Raptor. Nechápu, obytňák má na Rio Ebro už nastálo a víkendovku má taky. Asi nějaký komplex :-D .........
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 788
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od mirekst »

Hando píše: Neni, vyraba sa v Bratislavskom VW na jednej linke s Touaregom. Co maju technologicky spolocne neviem, okrem tych problemovych polo-veckovych/polo-radovych VR motorov. No ale Touareg sa vyraba cely, Porsche sa vyraba bez podvozku (kastla+interier+motor). Potom sa vozi do DE, kde k tomu primontuju ten podvozok a nalepia stitok "mejdin džermeny".
Aspon to bola situacia pred par rokmi.

PS: Hmm, ked to tak pocitam, tak uz to je minimalne 8 rokov...
Díky za vysvětlení - mě mátnul ten štítek "mejdin džermeny" - tak jsem myslel že to montují někde v tam. Že to má technický základ sdílený s Tuaregem - Porsche je VW, třeba konstrukce náprav jsou taky různě sdílené mezi VW.
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Makovica »

Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Username »

puschpull píše:Vypadá to jako dokonalé auto. Za 3 miliony asi ta nejlepší volba.
Nesměji se, opravdu je to namakané auto!
Mám pár majetných kamarádů a když jsme byli před lety na silvestra na Kvildě, kde večír pršelo a přes noc to pod auty zamrzlo, jediný kdo se tenkrát ráno pohnul z místa jsem byl já, tenkrát s Outbackem. Landcruiser, XC70, ML ani X5 se nehly z místa. Tehdá všichni pochopili, kde je síla AWD u auta za 1/2 či 1/3 ceny.

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3913
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od puschpull »

Já jsem moc spokojen, že mám to své XV za cca 1/5 ceny toho Touaregu.
Navíc mám svá auta vždy velmi rád.
:-) (*_^) |,,,,
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Makovica »

No len dnes je to bohuzial o tom, ze velmi slusne vybaveneho noveho Touarega kupis ani nie za 2nasobok ceny toho VX.
Aj ked "len" 6valec. Je to jedine auto, ktore by som inak zvazoval, keby som mal nan financie.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Username píše: Mám pár majetných kamarádů a když jsme byli před lety na silvestra na Kvildě, kde večír pršelo a přes noc to pod auty zamrzlo, jediný kdo se tenkrát ráno pohnul z místa jsem byl já, tenkrát s Outbackem. Landcruiser, XC70, ML ani X5 se nehly z místa. Tehdá všichni pochopili, kde je síla AWD u auta za 1/2 či 1/3 ceny.
Jenže tenkrát a dnes je už ale sakra rozdíl, ty elektronický fičůry u nových systémů pohonu 4x4 opravdu fungují, vždyť už je používá i Subaru a dokonce na to už přistoupili i takoví velikáni jako PP a Jeep. Dnes že je to natvrdo přes 3 dify nic neznamená, to má více aut a třeba i ten Touareg a navíc ještě ty blbinky, který mají být, a mnohdy i jsou chytřejší než řidič.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“